ماساچوست می شود coronavirus نقطه داغ به عنوان موارد افزایش

6 دقیقه پیش

ماساچوست تبدیل به یک نقطه داغ از coronavirus عفونت نقشه کشی نگرانی مقامات فدرال و وعده کمک از هواپیمای نیویورک به عنوان دولت تلفات آماده به دو برابر در کمتر از یک هفته.

مرگ و میر ناشی از covid-19 انتظار می رود به پیش افتادن از 2000 این هفته در ماساچوست که در آن مقامات در حال تقلا برای افزایش ظرفیت بیمارستان و ردیابی عفونت های جدید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“ما درست در وسط این موج در حال حاضر” کالیفرنیا ، چارلی بیکر گفت: در CBS’ “چهره ملت است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که کاخ سفید از نزدیک تماشا منطقه بوستون و هماهنگ کننده فدرال coronavirus نیروی کار دکتر دبورا Birx گفت: مقامات “بسیار متمرکز” در ماساچوست است.

وجود دارد 103 جدید مرگ و میر گزارش شده در ماساچوست روز دوشنبه آوردن دولت شمار کشته شدگان به بیش از 1800. بیش از 1500 مورد جدید گزارش شده در مجموع بیش از 39,500 در سراسر کشور. که در مقایسه با بیش از 14 ، 000 مرگ و میر در ایالت نیویورک و بیش از 35 ، 000 در سراسر کشور.

ماساچوست امیدوار است به خم شدن منحنی با استفاده از یک گروه از “تماس با ردیاب” برای هشدار به افرادی که ممکن است در تماس با کسی که تست مثبت به طوری که آنها می توانید خود را قرنطینه یا آزمایش می شود.

به عنوان پنج شنبه, تماس با ردیاب بدست ahold 765 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت و این افراد شناسایی بیش از 1000 نفر آنها تا به حال شده است در تماس نزدیک با WBUR گزارش شده است.

“ما نمی هر گونه دیگر واقعا خوب ابزار تا زمانی که ما یک واکسن” گفت: اندرو عاشق یک کارشناس در دانشگاه ماساچوست امهرست در دانشکده بهداشت عمومی بهداشت و علوم است.

به عنوان تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کاهش یافته و در نیویورک است که کانون شیوع در آمریکا به لیبریا اندرو کومو متعهد به ارسال 400 هواکش به ماساچوست در صورت نیاز.

“شما برای ما وجود دارد و ما در حال رفتن وجود داشته باشد برای شما” کومو روز یکشنبه گفت.

دو بیمارستان طراحی شده برای مقابله با انتظار افزایش covid-19 بيمار باز دوشنبه در ماساچوست پیوستن دو سایت های دیگر شده اند که به بالا و در حال اجرا است. یک پنجم است که انتظار می رود برای باز کردن در حدود یک هفته است.

وجود دارد بیش از 150 بيمار شنبه در یک مرکز پزشکی به نام بوستون امید در این شهرستان در مرکز کنوانسیون. 1000 تخت بیمارستان می تواند رسیدن به ظرفیت به عنوان موارد اوج, مقامات گفت.

“اگر این افزایش واقعا اتفاق می افتد که آن را احساس می کند مانند آن را در اینجا و افزایش و سپس در واقع ما پر خواهد شد همه ما تخت” جانت ایوس اریکسون, co-مدیر بیمارستان صحرایی گفت: بوستون گلوب.

در ماساچوست’ سخت ترین ضربه, جامعه, چلسی, مقامات ترغیب ساکنان به ترک خانه های خود را به عنوان موارد خروش مگر اینکه آنها ضروری کارگر و یا نیاز ضروری.

پر جمعیت شهرستان فقط در خارج از بوستون با بزرگ لاتین مهاجر جامعه است ماساچوست’ بالاترین میزان عفونت تقریبا چهار برابر این ایالت رای دادن. این شهر بیش از 40 ، 000 ساکنان زنده در حدود 2 کیلومتر مربع در شلوغ واحد مسکونی و بسیاری از کار در خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, شهرستان, مدیر توماس Ambrosino گفت.

“ما باید آن را تحت کنترل در اینجا” Ambrosino گفت.

بوستون بوده است ramping تا تلاش کند به گسترش در محله با بالاترین نرخ از عفونت است. اما به عنوان درجه حرارت صعود یکشنبه برخی از مردم نادیده گرفته و دستورات را به ماندن در خانه و جمع آوری با دوستان و یا بازی فوتبال و گلف شهردار مارتی والش گفت.

آنها “نه درک شدت از آنچه اتفاق می افتد در اینجا در این کشور و در بوستون در ماساچوست” والش گفت: در سی ان ان. “این فقط اشتباه است.”

این شهرستان دارای مجهز عمومی کار کامیون با بلندگو هایی که در حال چرخش سخت ضربه محله های پخش پیام های اجتماعی در مورد فاصله شستن دست و پوشش مواجه است.

“بدترین و در عین حال آمده برای بسیاری از مردم” والش روز دوشنبه گفت:. “حتی زمانی که ما فراتر از منحنی ما قصد داریم موارد مثبت coronavirus ما هنوز در حال رفتن به از دست دادن زندگی است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de