ماساچوست coronavirus داده ‘تشویق’ اما رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر در هیچ عجله به بازگشایی

Coronavirus داده به نظر می رسد روند در مسیر درست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: جمعه هر چند او نشان داد او در هیچ عجله برای پیوستن به همتایان خود در سراسر انگلستان در کاهش محدودیت فقط رتبهدهی نشده است.

“به طور کلی این هفته به ما نشان داد که برخی از تشویق روند وقتی که می آید به ما در مبارزه با ویروس” بیکر گفت. “ما می دانیم که هر کس نگران است و بنابراین ما به جلو حرکت در آوردن اقتصاد و همه ما امیدواریم که که ما قادر خواهید بود برای شروع به گرفتن برخی از این مراحل به زودی.”

اما نوسانات این هفته از جمله روز های در مرگ و میر و در تست مثبت رای — “کمتر تشویق” بیکر گفت: نشان می دهد بازگشایی روند “نمی تواند آنی باشد.”

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید فقط تلنگر از یک سوئیچ” بیکر گفت. “انجام همه در یک بار تقریبا می تواند تضمین کند که ما را بزرگ سنبله در عفونت و بیشتر مرگ و میر.”

بیکر در این دوره باقی ماند جمعه حتی به عنوان رود آیلند اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد شنبه و نیوهمپشایر میله میله اجازه می دهد تا برخی از فروشگاه های خرده فروشی و سالن برای بازگشایی دوشنبه.

“من انتظار ندارم که همه را به حرکت در قدم اهسته,” بیکر گفت. “این واقعیت که ما همه در دقیقا همان قاب زمان زیادی است که فقط با به اصطلاح حقایق را بر روی زمین. اعداد در ماساچوست نگاه خیلی متفاوت تر از آنها را در برخی از کشورهای اطراف.”

به عنوان مکالمات در ادامه در مورد زمان و نحوه بازگشایی چند مسائل کلیدی باقی می ماند به خصوص در اطراف مهد کودک — یک مبارزه است که یک منبع “روزانه بحث و گفتگو” بین بیکر دولت مقامات محلی و فرمانداران در کشورهای دیگر.

بیکر همچنین اذعان کرد مشکلات اطراف تابستان تجمعات پس از بوستون میآید لغو آن در چهارم جولای اغراق و شهردار بوستون مارتین والش به نام همه جشنواره ها و راهپیمایی در این شهرستان از طریق کار در روز.

“این قطعا یک نوع متفاوت از تابستان” بیکر گفت.

بیکر اعلام یک کمپین جدید ماساچوست لیگ مراکز بهداشتی و درمانی به مردم یادآوری کند که محله مراکز درمانی — یک شریک اصلی در تست طول همه گیر — هنوز باز برای مراقبت های معمول.

الیزا لیک مدیر اجرایی Hilltown جامعه مرکز بهداشت در هانتینگتون اشاره کرد “قابل توجهی کاهش می یابد” در بازدیدکننده داشته است در سراسر هیئت مدیره است که ایجاد یک مشکل مالی است که مرکب مسائل مربوط به نیروی انسانی. او گفت: telehealth ثابت شده است “حیاتی استراتژی” برای پرداختن به هر دو مراقبت از بیمار و پولی گلایه.

سلامت و خدمات انسانی وزیر Marylou Sudders گفت telehealth بازديد از طریق مراکز بهداشتی و درمانی برای خدمات پزشکی مشخصی از 506 به 83,000 بین ماه های ژانویه و مارس. Telehealth بازديد رفتاری خدمات افزایش یافته و از 517 به 22,000 در همان دوره زمانی. و Sudders گفت: وجود داشته است بیش از 600,000 telehealth بازديد در MassHealth از مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im