ماساچوست coronavirus نرخ شهر و شهرستان: برککتن Lawrence, ریور روند پایین در میان موج دوم نگرانی

افزایش عفونت کروناویروس در سراسر خورشید کمربند نگرانی رهبران ماساچوست شهرستانها سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر و حتی به عنوان اولین موج از موارد در اینجا همچنان به عقب رفتن.

شهر-با-شهر آمار

تست مثبت نرخ کاهش یافته است برای یک هفته دیگر در سراسر شهرستانها با برخی از بالاترین تجمعی میزان عفونت پس از ژانویه — از جمله چلسی برککتن Lawrence, Everett لین و احترام — با توجه به شهری مورد اطلاعات منتشر شده بارگیری در این هفته توسط اداره بهداشت عمومی.

اما مقامات دولتی طولانی نگران موج دوم از عفونت در حال دیدن ترس خود را تقویت به عنوان موارد سنبله به اوج جدید در سراسر جنوب و غرب است.

“مردم به دنبال در حال حاضر در آریزونا و تگزاس و فلوریدا و گفت: ما نمی خواهیم برای دیدن که موج دوم و دوم سنبله در اینجا چون ما قادر به صاف منحنی” ریور شهردار برایان Arrigo گفت. “متاسفانه موج دوم در حال رفتن به اجتناب ناپذیر در برخی از نقطه. آن را فقط یک ماده از هوشیار بودن.”

تعداد موارد جدید در ادامه به کاهش در ریور که در آن تجمعی تست مثبت نرخ کاهش یافت و به کمتر از 21% در این هفته بیش از 22 درصد هفته گذشته با توجه به دولت داده است. اما Arrigo گفت: او را دیدم سنبله در موارد بعد از آخر هفته روز یادبود و ابراز نگرانی از تکرار پس از چهارم جولای.

“ما در حال نظارت بر اعداد واقعا از نزدیک در انتظار یکی دیگر از سنبله بنابراین اگر ما آن را اتفاق می افتد ما می توانید سریع عمل” Arrigo گفت.

در برککتن — که در آن تست مثبت نرخ علامت پایین به بیش از 24 درصد از 25 درصد در هفته گذشته و تعداد فعال موارد پایین بود فقط 67 روز شنبه از بالا از برخی از 2900 — شهردار رابرت سالیوان گفت: موج در کشورهای بیشتر پیش رو در خود reopenings در حال حاضر “یک نگرانی واقعی.”

“ما می دانیم که یک دوم افزایش خواهد آمد. که با توجه به” سالیوان گفت. “ما فقط در مورد نمی دانم تا چه حد از آن است.”

این تست مثبت رای در سخت ترین-آمار چلسی که به طور کلی نرخ آلودگی بیش از 7,800 سقوط کامل در صد نقطه به کمی زیر 35% در این هفته است. لارنس دیدم آن تست مثبت رای دادن رها به 22.6% از حدود 24 درصد در هفته گذشته. اورت و لین هر دو را دیدم خود را به طور کلی مثبت تست سقوط نرخ زیر 25% این هفته در حالی که بوستون را کاهش یافته است به 15.5% از کمی زیر 17 درصد است. دولت تجمعی درصد مثبت نرخ علامت پایین به بیش از 12 درصد در این هفته از 13 درصد در هفته گذشته.

لارنس شهردار دانیل ریورا گفت: آینده خوشه “کاملا” یک نگرانی با رهبران از کالیفرنیا به فلوریدا تگزاس مجبور به عقب بازگشایی مجدد برنامه به عنوان موارد افزایش است.

“این که چرا ما در حال انتهایی ایالت دهانه یک هفته تا 10 روز در لارنس” ریورا گفت. “نیاز به بسته به پایین خواهد دو تاثیر اقتصادی بر مردم و کسب و کار. ما باید هوشیار ماندن در همه هزینه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de