ماساچوست حزب دموکرات را لغو کنوانسیون بیش از coronavirus Markey و کندی خواهد شد و هر دو به نظر می رسد در انتخابات

ماساچوست دموکرات ها قصد انصراف از دولت خود کنوانسیون در ماه مه با توجه به کروناویروس بحران این حزب اعلام کرده است — هر چند وزیر بهداشت ، ادوارد Markey و رقیب در کنگره ایالات متحده جوزف کندی سوم را در ظاهر اولیه رای گیری در این پاییز.

“در حالی که این مایه تاسف است که در شرایط فعلی انجام نمی دهد برای ما سالانه جمع دموکرات ها این است که حق تصمیم گیری برای حزب به” دولت حزب دموکرات رئیس گاس Bickford گفت. “وظیفه ما برای محافظت از یک دیگر برای محافظت از ما دوستان و خانواده و همسایه و غریبه ها مستلزم آن است که همه ما را تغییر راه ما زندگی می کنند.”

مبارزات دو طرف توافق کردند که Markey خواهد بود برنده اعلام شده از کنوانسیون — او گفت: به سرب در حزب قفقاز قبل از آنها بودند به حالت تعلیق — و کندی خواهد فراتر از 15 درصد آستانه مورد نیاز به نظر می رسد در انتخابات.

“ماساچوست حزب دموکرات شده است پاسخگو و مسئول در هر تصمیم گیری های خود را در طول این زمان دشوار اولویت حفاظت از سلامت و ایمنی از همه درگیر” کمپین مدیران گفت: در یک بیانیه مشترک. “از طرف Markey و کندی, کمپین حمایت از ما راه حل این است که این حزب پیشنهاد کرده است.”

حرکت به انصراف از کنوانسیون می آید پس از حزب در حال حاضر خود را به حالت تعلیق 102 باقی مانده قفقاز. مقامات تا به حال به دنبال راه های دیگر برای برگزاری کنوانسیون اما در نهایت تصمیم گرفت آن را امن تر و عادلانه تر به آن تماس بگیرید.

دموکرات کمیته امور خارجه تنظیم شده است به رای لغو کنوانسیون در طول آن جلسه مجازی شنبه. اگر تایید باقی مانده قفقاز خواهد برگزار نمی شود.

“هر دو نامزد مبارزه سخت و در اعتراض به قفقاز,” Markey مدیر کمپین جان والش در بیانیه ای گفت. “اکثریت قریب به اتفاق از محلی انتخاب تکمیل شد و زمانی که آرا شمارش شد قبل از این تصمیم Ed Markey برنده باارزش حمایت مردمی کنوانسیون حزب دموکرات با پیروزی بیش از 70 درصد از نمایندگان منتخب در قفقاز که برگزار شد در سراسر دولت است.”

کندی پرسیدم توده حزب دموکرات راست تماس با ما لغو کردند. بهداشت و ایمنی از همه اولویت است #1 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>