این شرکت در پشت “پیشرفته ترین” coronavirus واکسن در حال توسعه گفت: از آن می تواند تولید 100 میلیون دوز در پایان سال و به عنوان بسیاری از 1.3 میلیارد دلار تا سال 2021 به عنوان شرکت در انتخابات گفت: آنها انتظار دارند برای کسب اضطراری تصویب قانونی در پاییز.

“همانطور که ما همچنان به مبارزه با این ویروس در برابر COVID-19 — واکسن و درمان نمی تواند به زودی به اندازه کافی. فایزر در حال توسعه یکی از پیشرفته ترین COVID-19 واکسن” رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: در طول یک تور از Pfizer و در اندوور مرکز در روز پنج شنبه.

Pfizer واکسن با استفاده از mRNA به ارائه دستورالعمل ژنتیکی به سلول — در این مورد سارس HLB پروتئین — که پس از آن باید پس از آن استنباط یک پاسخ ایمنی شرکت گزارش معاون رئیس جمهور در سراسر جهان تحقیق و توسعه Dr. مگ Ruesch توضیح داد پنج شنبه.

تحقیقات به Pfizer و در بيان ژن کانديد واکسن مارس آغاز شد, او گفت:.

“توانایی ما برای تولید mRNA با کیفیت و سرعت در Pfizer اندوور است که با توجه به برجسته دانشمندان و مهندسین و کارکنان پشتیبانی ما را در اینجا. در مبارزه با این جهانی همه گیر ما واقعا بر این باورند که علم برنده خواهد شد” Reusch گفت.

رسول ribonucleic acid — یا mRNA — واکسن هستند به احتمال زیاد برای اولین بار coronavirus درمان در دسترس به دلیل آن را آسان تر برای تست و تحویل بیش از سنتی ویروسی مبتنی بر واکسن. به این ترتیب آن را تبدیل به یک انتخاب محبوب در میان 27 مختلف COVID-19 واکسن نامزدها در حال حاضر در حال تست انسان در سراسر جهان با توجه نیویورک تایمز coronavirus ردیاب.

اگر Pfizer موفق آن خواهد بود که برای اولین بار mRNA واکسن تا کنون به بازار آورده اما برای اولین بار آن نیاز به تایید سازمان غذا و داروی آمریکا

روز دوشنبه بزرگترین آزمون هنوز برای واکسن رو در جریان است که این شرکت با راه اندازی آخرین مرحله از آزمایشات است. در فاز 2/3 محاکمه این شرکت به دنبال ثبت نام 30000 نفر در تست سایت در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور — از جمله برخی در ماساچوست بیکر گفت.

“ما خوش شانس به برخی از بهترین و درخشان ترین ذهن در تحقیقات علمی و پزشکی, حق در اینجا در حیاط خلوت ما. پزشکان و دانشمندان و کلاس جهانی و در اینجا در Pfizer ما می بینیم که هر روز دست اول” بیکر گفت.

فرماندار گفت ماساچوست دیده است “پیشرفت خوب” در مبارزه با کروناویروس اما chided مردم برای تبدیل شدن به “بی دقتی و از خود راضی” وقتی که می آید به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله به خصوص در گردهمایی های اجتماعی.

دو اخیر شیوع اند ترسیم شده است به حیاط خلوت احزاب در کیپ Cod که بیکر گفت: maskless گرفتم نه عمل اجتماعی فاصله.

“مسئله بزرگتر این است که صادقانه رفتار به طور کلی… نه اجتماعی, دور, هیچ ماسک و در برخی موارد عدم احترام برای چه این ویروس می کند و چگونه آن را حرکت از فرد به فرد” بیکر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net