ماساچوست EMTs افتخار در Fenway پارک تشکر برای coronavirus خط مقدم پاسخ

اورژانس های پزشکی کارگران شده اند که هدف قرار دادن آن را به بیرون از پارک مفتخر شد در Fenway پارک.

این همه بخشی از ملی EMS هفته — یک جشن است که گرفته شده در فوق العاده اهمیت این سال به دلیل coronavirus بحران است.

یک ناوگان از بیش از 50 دستگاه آمبولانس از سراسر کشور — یک “کاروان قهرمانان” سفر از ورچستر را UMass Medical Center به Fenway روز چهارشنبه که در آن آمبولانس ها دور هشدار دهنده مسیر است. وسط خود تا به حال یک قلب بزرگ با کلمه “اورژانس” mown به چمن.

این COVID-19 همه گیر بر نقش بحرانی از اولین پاسخ دهندگان دکتر دیوید براون از بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: در طول مراسم.

“تمایل خود را به در نوک حوزه خدمت جوامع ما در زمان خود از نیاز بزرگ شده است و الهام بخش در طول COVID همه گیر” براون رئیس اورژانس پزشکی در MGH گفت: از Fenway دوم پایه.

“جشن EMS هفته فقط پس از cresting افزایش این بیماری همه گیر به نظر می رسد بسیار مناسب و عمیق و معنی دار” او گفت:.

ارائه دهندگان EMS باید چراغ راه در جلسه خروش در ماساچوست براون گفت.

“شما شده اند در مقدم قرار دادن خود در معرض خطر در حالی که ارزیابی بیمار, بیماران, ثبات آنها و حمل و نقل بسیاری به بیمارستان” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر در یک فیلم ویدئویی گفت: اورژانس حرفه ای “قهرمانان در میان ما است.”

“شما خط مقدم دوباره در آنچه ما را تمام تماس های مهم بهداشت جهانی چالش دهه گذشته” بیکر گفت. “شما ما را جوامع امن تر و قوی تر شما را مردم ما بهتر است.”

  • شمال EASTON MA. – آوریل 20: Dr Nick Athienites که قرارداد coronavirus در بیمارستان بستری شد در حمایت از زندگی و ضرب و شتم ویروس, on May 20, 2020 در شمال Easton, MA. (عکس توسط کارکنان استوارت کاهیل/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • BOSTON, MA. ممکن است 20: یک زن دارای نشانه تشکر EMTs آنها به عنوان راه رفتن به Fenway پارک پس از یک کاروان از 50 دستگاه آمبولانس سفر از UMass Medical Center به جشن ملی EMS هفته در مارس 20, 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • BOSTON, MA. ممکن است 20: کاروان 50 آمبولانس وارد Fenway پارک پس از سفر از UMass Medical Center به جشن ملی EMS هفته در مارس 20, 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • BOSTON, MA. ممکن است 20: EMTs ایستادن برای سرود ملی پس از یک کاروان از 50 دستگاه آمبولانس سفر از UMass Medical Center به Fenway پارک به جشن ملی EMS هفته در مارس 20, 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • BOSTON, MA. ممکن است 20: EMTs راه رفتن بر روی زمینه پس از یک کاروان از 50 دستگاه آمبولانس سفر از UMass Medical Center به Fenway پارک به جشن ملی EMS هفته در مارس 20, 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • BOSTON, MA. ممکن است 20: EMTs ایستادن برای سرود ملی پس از یک کاروان از 50 دستگاه آمبولانس سفر از UMass Medical Center به Fenway پارک به جشن ملی EMS هفته در مارس 20, 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • BOSTON, MA. ممکن است 20: کاروان 50 آمبولانس سفر کردن توده پایک از UMass Medical Center به Fenway پارک به جشن ملی EMS هفته در مارس 20, 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im