ماساچوست اولین پاسخ باید coronavirus ایمنی دنده

شما نمی توانید مبارزه جهانی بهداشت همه گیر با کیسه ناهار و بازیافت, اما این چیزی است که آتش نشانان در سراسر کشور خواسته شده را انجام دهد.

زمانی که من شروع شیفت من به عنوان یک وقت آتش نشان وجود یک کیف قهوه ای با نام من بر روی آن. کیسه شامل استفاده N95 ماسک برای پوشیدن دارم. این همان ماسک من پوشیده قبلی تماس. این بدان معناست که زمانی که من در پاسخ به شرایط اضطراری مربوط به افراد مسن ضعف سيستم ايمنی بیمار و ضعیف من کافی محافظت از قرار گرفتن در معرض. آن را نیز بدان معنی است که من نامناسبی حفاظت از کسانی که من در تلاش برای کمک به. و من تنها نیستم.

به عنوان رئيس جمهور از حرفه ای آتش نشانان ماساچوست یک اتحادیه است که نشان دهنده 12,000 اولین پاسخ دهندگان هر شب ما با بررسی بیش از 200 آتش محلی است. ما شروع به بررسی حدود یک هفته پیش زمانی که آتش نشانان آغاز آزمایش مثبت برای coronavirus. ما تجزیه و تحلیل روزانه در مجموع از اولین پاسخ دهندگان قرنطینه آزمایش علامتی یا مثبت. ما همچنین می دانیم که آیا اعضای اندازه کافی محافظت می شود. حدود 75 محلی — به نمایندگی از یک سوم از کل ما عضویت — گزارش هستند که آنها مثل من استفاده مجدد از N95 ماسک.

علاوه بر این نزدیک به 100 محلی — به نمایندگی از حدود 6000 اولین پاسخ دهندگان در کشورهای مشترک المنافع — گزارش کافی است که مناسب تجهیزات حفاظتی مجبور است بخش خود را به جمع و جور کردن پاسخ خود را و یا پروتکل در تماس های اضطراری. که تنزیل رتبه می تواند به معنای کمتر آتش نشانان در کمتر دستگاه و یا حتی کمتر از مراقبت های پزشکی و یا درمان در تماس است.

و این بخش ممکن است “خوش شانس” هستند. بسیاری از بخش های آتش مجبور به پاسخ با فولاد ماسک. مراکز پیشگیری و کنترل بیماری هشدار می دهد که در حالی که فولاد ماسک فراهم می کند برخی از حفاظت آن “ارائه نمی دهد پوشنده لباس با اعتماد سطح حفاظت از استنشاق کوچکتر ذرات هوابرد و در نظر گرفته نشده است حفاظت تنفسی.”

اگر یا, زمانی که اولین پاسخ دهندگان را آلوده و غیر فعال کنیم ممکن است به اندازه کافی محافظت شده از نظر قانونی یا مالی. در حال حاضر هیچ تضمینی وجود ندارد که کارفرمایان ما یا بازنشستگی تخته باید تشخیص موقت یا دائم از کار افتادگی به دلیل coronavirus به عنوان کار مرتبط. ما می تواند مجبور به اقدام از طریق تحقیر آمیز فرایند اثبات می کند که چه زمانی از کجا و چگونه ما به دست آورد ناتوان کننده ویروس حتی اگر کار ما فوق العاده مورد نیاز و کافی محافظت شده قرار گرفتن در معرض هر روز.

این عدم فیزیکی مناسب و حمایت قانونی است و نه فقط بد برای من و اعضای آن بد برای سلامت عمومی ماساچوست. خود را محلی پلیس و آتش نشان و اورژانس پزشکی تکنسین ها و پرسنل نظامی برای اولین بار وارد در آتش سوزی یک حادثه تیراندازی و در این مورد یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی.

ما کسانی هستند که وارد خوابگاه به مراقبت و درمان و/یا حمل و نقل افراد است که ممکن است coronavirus یا علائم. کار ما نیاز دارد که ما را در معرض هر شیفت برای مدت زمان طولانی به افراد متعدد که ممکن است coronavirus و یا دیگر بیماری های عفونی.

اگر ما به اندازه کافی محافظت شده و سپس با افزایش خطر انتقال به همکار ما اولین پاسخ دهندگان به کارکنان مراقبت های بهداشتی به اعضای جوامع ما و خانواده های ما. سپس این مکان یک بار در جوامع ما. راهنمایی از CDC مستلزم آن است که اولین پاسخ دهندگان در معرض در شرایط خاص برداشته شود از کار برای هر نقطه از سه تا 14 روز. این نیروهای بسیاری از شهرداری ها به پرداخت اولین پاسخ دهندگان در خانه بمانند زیرا آنها در حال حاضر بیش از حد از خطر سلامت در محل کار. با ارائه مناسب PPE ما می تواند حداکثر رساندن تعداد فداکارانه عمومی ایمنی پرسنل موجود برای مبارزه با این بحران است.

مراقبت های بهداشتی پرسنل ملزم به استفاده از N95 ماسک در بسیاری از موارد. این PFFM به شدت از ارائه N95s به ما پرستاران و پزشکان و دیگر مراقبت های بهداشتی کارکنان. ماساچوست نیاز به گسترش است که تعهد به اولین پاسخ دهندگان به جهانی همه گیر.

ماساچوست نیز نیاز به ارائه حمایت قانونی کافی برای آتش نشانان که غیر فعال شد چرا که از coronavirus. آتش نشانان مجروح یا صدمه در کار حق به جبران خسارت کارگران مانند منافع و مراقبت های پزشکی. ماساچوست مقننه در حال حاضر بحث لایحه به رسمیت شناختن ما در معرض بیماری های عفونی. اگر تصویب آتش نشانان که تبدیل شدن به طور موقت یا دائم از کار افتاده از یک کار است که آنها را ملزم به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر — اغلب با کمبود تجهیزات — مطمئن باشید ناتوانی های خود را به عنوان درمان مربوط به کار.

به من اظهار داشت: چندین بار ماساچوست اولین پاسخ دهندگان قبول خطرات چند نفر دیگر خواهد شد. فقط به عنوان ما به اجرا سوختن ساختمان که مردم اجرا از ما اجرا برای مراقبت از آن دسته از افراد هر کس دیگری موظف است به دور ماندن از. من به شما در حفظ و رفتن به هر تماس با من ناهار کیسه و بازیافت N95. من مطمئن هستم ماساچوست انجام خواهد داد آنچه در آن طول می کشد مراقبت از اولین پاسخ دهندگان.

غنی MacKinnon جونیور رئيس جمهور از حرفه ای آتش نشانان از ماساچوست و یک وقت آتش نشان برای شهر ویتمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de