ماساچوست بازی کمیسیون بسته قمار به مدت دو هفته بیش از COVID-19 همه گیر

قمار در سراسر کشور از جمله Encore Boston Harbor بسته خواهد شد برای حداقل دو هفته در پاسخ به گسترش coronavirus ماساچوست بازی کمیسیون اعلام کرد صبح روز شنبه.

“یک مکث است که نه تنها موجه اما محتاطانه گفت:” کمیسر انریکه زونیگا. “بهتر است به امن تر از متاسفم و ما نیاز به عمل از فراوانی از احتیاط.”

کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به حالت تعلیق در بازی خواهد شد که به اثر 6 صبح یکشنبه و ارزیابی مجدد وضعیت در مارس 29.

“این بسیار مهم است که نیاز به حداقل دو هفته از بسته شدن در این مرحله گفت:” کمیسیون گیل کامرون. “من ستایش همکاری همه برای فکر کردن در مورد امنیت عمومی.”

رای گیری برگزار شد و طی اضطراری جلسه کمیسیون انجام شده از طریق یک کنفرانس تلفنی پیروی از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر اضطراری جهت است که نهادهای دولتی در سراسر کشور می توانید ملاقات بدون اجازه در اتاق.

“این فرایند به تنهایی نماد پیچیدگی زمان ما زندگی می کنند می گوید:” رئیس کتی جاد-استین. “من افتخار می کنم از این کار این کمیسیون انجام داده است به ارزیابی و آماده شدن برای رسیدن به این ویروس است.”

در حالی که این مناطق از بازی بسته خواهد شد در اوایل صبح روز یکشنبه قمار خواهد شد برخی از زمان اضافی برای تغییر مسیر مهمانان خود را در جای دیگر.

نمایندگان از Encore Boston Harbor, MGM اسپرینگفیلد و Plainridge پارک کازینو گفت: آنها ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان خود را برای دو هفته آینده و حفظ اسکلت خدمه در موسسات خود را برای حفظ امنیت و ضد عفونی کردن سطوح.

“ما معتقدیم با افزایش موارد در کشورهای مشترک المنافع و به تازگی اعلام کرد تعطیلی مدارس آن را محتاطانه در این زمان به توقف عملیات ما قرار داده و ایمنی و سلامت مهمانان و کارکنان برای اولین بار گفت:” برایان Gullbrants رئیس جمهور Encore لنگرگاه بوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de