ماساچوست دوره های گلف باقی می ماند و خارج از محدوده به عنوان کشورهای همسایه از طریق بازی coronavirus

به عنوان یک جهانی همه گیر اتومبیل جهان به یک وقفه وجود دارد هنوز هم میل به حالت عادی حتی اگر فقط برای چند ساعت.

تلاش برای لذت بردن از فعالیت های تفریحی و متعادل کننده در برابر تلفات از coronavirus — با نزدیک 55,000 موارد و از 2900 مرگ و میر در ماساچوست — نیست که خیلی ساده است.

گلف بازان در ماساچوست نشده اند قادر به ضربه زدن به لینک از مارس 24, زمانی که رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر منظور نزدیک غیر ضروری کسب و کار رفت و به اثر. منظور این است که در محل از طریق ممکن است 4.

مشترک المنافع یکی از 12 متحده است که عبور گلف لیست – در حال حاضر است.

کسانی که در صنعت گلف که تولید $2.8 میلیارد دلار به اقتصاد کشور هر سال آن را باور باید به این فهرست اضافه شده ضروری کسب و کار.

“ما درک و قدردانی فرماندار بیکر رویکرد به COVID-19 همه گیر نسبت به بسته شدن زمین گلف به تاریخ” جدید انگلستان گلف صاحبان ارتباط گفت: در بیانیه منتشر شده توسط ایستون باشگاه های کشور مدیر کل علامت لومباردی. “با مناسب COVID-19 محدودیت در محل ما معتقدیم این امر می تواند امن برای باز کردن گلف. گلف فعالیت است که عملی تنظیم و نسبتا کم خطر است. با مناطق وسیع از فضای باز شامل چمن سبز و برکه و درختان یک زمین گلف فراهم می کند توانایی برای اجتماعی فاصله در محیطی عاری از استرس. ما می خواهیم برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان گلف کارکنان و باشگاه/البته مقامات.”

دولت شنیده می شود کسانی که استدلال از صنعت اما فراتر از آن اجازه می دهد greenskeepers به انجام دوره نگهداری نشان داده که هیچ شور و شوق به تکان دادن.

“فرماندار بیکر صادر اضطراری جهت است که گسترش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار تا زمانی که ممکن است 4 و دولت صادر کرده است یک لیست از خدمات ضروری است که به دنبال فدرال راهنمایی و متناسب با لیست منعکس ماساچوست’ منحصر به فرد اقتصاد در حالی که حفظ به عنوان دقیق یک لیست را به عنوان ممکن است به اطمینان حاصل شود مردم همچنان برای جلوگیری از فعالیت های غیر ضروری” رژیم صهیونیستی. بیکر سخنگوی تری MacCormack گفت هرالد.

فرماندار گفت: شنبه بازگشایی دولت را شامل خواهد شد “برخی از کاهش در بستری نرخ و شواهدی که ما در واقع بیش از قوز کردن با احترام به افزایش است.” او را رد نکرده گسترش نظم است.

“ما بر این باور گلف را می توان با اجتماعی فاصله و برخی از پروتکل های مانند تک سوار چرخ دستی هیچ پناهگاه چنگک جمع کردن و قرار دادن با پرچم در تنها و بسیاری دیگر به حساب COVID-19” گفت: جان Tuffin تحصیلات تکمیلی مدیر گلف در Pinehills باشگاه گلف در پلیموث که برنامه ریزی شده بود برای باز کردن, مارس 27. “فرماندار بیکر است فوق العاده کار دشوار مرور این یک بار-در-یک-عمر بحران با جان انسان ها در خطر است. در حالی که گلف است که در خط مقدم از ذهن ما, من مطمئن هستم که آن را به حق و نه در خط مقدم خود را. ما امیدواریم که ما می تواند به زودی باز و هنگامی که ما انجام می دهیم ما ترکیب کامل روش های ایمنی برای کارکنان و مهمانان است.”

روش های دیگر اجتماعی فاصله در زمین گلف شامل بسته عمل مناطق گسترش بار توپ را روی گوه حداقل 10-15 دقیقه از هم جدا و نیاز به هزینه های سبز به پرداخت آنلاین و یا از طریق تلفن.

گلف بازان در حال ساخت خود را در مورد به عنوان به خوبی. درخواست تشویق گلف باز می شود با دستورالعمل خاص در گردش است آنلاین با بیش از 27,000 امضا.

آنها را مجبور به نگاه بیش از حد دیدن جایی که آن را به نظر می رسد به کار در ایالات کنتیکت, رود آیلند و نیویورک دولت در سخت ترین ضربه COVID-19 که از افتتاح آن دوره ارائه محدودیت های خاص به دنبال آن هستند.

New York State Golf Association, مدیر اجرایی, لایحه مور گفت: “ما هیچ ایده” چه متقاعد Empire State توسعه – دولت قدرت است که تعیین اینکه آیا یا نه یک کسب و کار ضروری است – اجازه می دهد تا گلف برای بازگشایی برای عموم در مارس 17, کمی بیش از یک هفته پس از آنها مجبور به بستن.

“ما نوشت: یک زن و شوهر نامه با ما همکار انجمن و سعی در متقاعد کردن دفتر خود را که گلف بسیار امن فعالیت های اوقات فراغت است که به راحتی می توانید حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل,” او گفت:.

ESD گفت هرالد روز جمعه “ایالت نیویورک در پاسخ به این COVID-19 pandemic همچنان به تکامل به عنوان وضعیت بر روی زمین تغییر میکند. ضروری راهنمایی برای کسب و کار تجدید نظر شده است به آدرس این تغییر شرایط اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود هستند و به دنبال.”

پس قوانین تعدیل مور گفت: بازخورد از بازیکنان و البته اپراتورها به طور کلی مثبت بوده است به جز برای کسانی که در نظر اجازه می دهد نه چرخ دستی در طول این زمان به یک شکل از تبعیض است.

“این دشوار است اما من فکر می کنم در همان زمان ما درک درستی از شرایط ماساچوست جنوبی” جرم گلف, مدیر اجرایی, Jesse مناخم گفت: در مورد دیدن نزدیکی متحده مجاز به ادامه. “ما به وضوح می دانم که ما در حال نزدیک شدن و یا در یک اوج و ایمنی برای اولین بار است که از اهمیت و سلامت. من فکر می کنم ما می خواهیم به واقع بینانه و احترام از این وضعیت است.”

توده گلف که به تازگی لغو ماساچوست برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم یکی از 17 سازمان است که همکاری کرده اند به شکل متحد گلف انجمنهای انگلستان/غرب برای حمایت از دوره های آموزشی و گلف بازان.

تا کنون کنتیکت و رودآیلند تنها New England states اجازه می دهد تا گلف بازان به بازی.

“ما واقع شده است در تماس بارگیری به عنوان یک منطقه ای میباشد. کانکتیکات به نظر می رسد خیلی خوب انجام می دهند گفت:” مناخم. “آنها شده ایم بسیار باز و شفاف در دستورالعمل ها و بهترین شیوه های حفظ امکانات پاسخگو به مطمئن شوید که آنها پس از این دستورالعمل و شیوه زیرا تمام آن طول می کشد برای یک مرکز یک گلف باز به انجام چیزی اشتباه است و آنها می تواند تغییر فرماندار ذهن در این کشورها است.

“من فکر می کنم که آنچه در رود آیلند تجربه کرده است. دستورالعمل های خود را که مشابه کانکتیکات در اوایل و شما را دیدم برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد که دوره نیست زیر کت و شلوار و که که در آن همه چیز واقعا سخت تر است. آنها تنها ساکنان محدودیت آنها از دیدن یک تن از ساکنان ماساچوست حمل و نقل وجود دارد و آن را سخت به کنترل است.”

برخی از ساکنان ماساچوست بوده است سفر به کشورهای دیگر برای دریافت در یک دور. در حالی که مجاز است در کانکتیکات سه ماساچوست ساکنان دستگیر شدند پس از بازی در رود آیلند در مارس 1, با توجه به, مجله پراویدنس. که دولت نیاز به خارج از کشور بازدید کنندگان برای قرنطینه برای 14 روز.

در حالی که بسیاری از گلف بازان و البته اپراتورها گرفته اند درک درستی رویکرد با گذشت هر روز تب کابین در مجموعه کمی بیشتر و دوره دیدن صورتحساب شروع به کوه. که منجر به تعدادی از حوادث که در آن گروه شده اند با گرفتن یک نگاه کوتاه مدت به عنوان مخالف به یک بزرگتر مشاهده از جوان های نجومی.

“ما شنیده ام از یک تعداد انگشت شماری از دوره های ما قادر به بیان آنها را دارد که مقدار قابل توجهی از کار و انرژی در حال انجام برای برقراری ارتباط و بازی-برنامه با فرمانداری تیم” مناخم گفت. “ما در حال انجام است که بسیار معقول و محترمانه راه است.

“برخی از داستان است که ما در حال شنیدن رفتن در جایی که گلف بازان در حال رخنه بر روی دروس و برخی از امکانات شده اند باز کردن زمانی که آنها در حال گفت: – آن را احتمالا نه کمک به شرایطی که برای باز کردن در آینده ای نزدیک است.”

یکی مثبت است این غم انگیز آب و هوا در این ماه تمایل به نگه داشتن جمعیت پایین. آن را نیز اجازه برای greenskeepers به دوره های بکر شکل.

زمانی که سفارش در نهایت برداشته می شود, دوره های آموزشی قادر خواهد بود به آمار زمین در حال اجرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net