ماساچوست گلف برای بازگشایی, صنعت, نوشته های دستورالعمل

ماساچوست گلف روشن برای بازگشایی پنج شنبه با توجه به جرم گلف.

این سازمان به نقل از به روز رسانی زبان موثر مارس 7 در رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر تعریف از خدمات ضروری است که کشورهای “اپراتور خصوصی از درسها ممکن است به افراد اجازه دسترسی به اموال تا زمانی که وجود دارد هیچ تجمعات از هر نوع مناسب اجتماعی فاصله شش پا بین افراد است که به شدت به دنبال کسب و کار اپراتور و گلف بازان رعایت دستورالعمل های خاص برای دوره های گلف.”

انجمن است که نشان دهنده بیش از 85,000 علاقه مندان به گلف و بیش از 360 عضو باشگاه های ارسال شده به روز شده در دستورالعمل از بیکر دولت در روز پنج شنبه ترسیم یک برنامه اجازه می دهد تا گلف به”رزومه با خیال راحت” در کشورهای مشترک المنافع.

توده گلف به نام بیکر دولت دستورالعمل یک “پایه” و گفت: “علاوه بر این محدودیت ممکن است در نظر گرفته شده و اجرا شده دوره های آموزشی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.”

صاحبان زمین گلف بوده است amping تا فشار برای بیکر به آنها اجازه می دهد به بازگشایی شده است. برخی از سخت ضربه صاحبان و حتی تهدید به دست انداختن دولت دستورالعمل سازندگان: این دوره در میان جریان همه گیر و باز به هر حال.

اتحاد ماساچوست گلف سازمان ملاقات با فرماندار بازگشایی مشورتی هیئت مدیره شرکت به ریاست سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito در روز شنبه. گلف رهبران صنعت نشان داده شده در توییتر در اوایل این هفته نشان داد آنها “به دنبال به جلو به پاسخ مطلوب.”

اما بیکر در روز چهارشنبه برگزار نازکن با خبرنگاران در مورد اینکه آیا او خواهد استراحت محدودیت در دوره های گلف و حتی خود را به عنوان دولت کاسته دستورالعمل در کسب و کار خرده فروشی مانند گل زرگران و کتابفروشی ها پیش از آن در هفته.

“اول از همه برخی از مردمی در آمد و آیا بحث به هیئت مشاوران” فرماندار گفت. “من فکر می کنم که خوب بود نشست و ما شده ایم صحبت کردن با همکاران ما در سراسر منطقه شمال شرق در مورد آنچه در سیاست های خود و شیوه و ترکیب است که به ما در تصمیم گیری به عنوان به خوبی.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de