ماساچوست فروشگاه خواروبار کارگران در حال حاضر می توانید رایگان coronavirus تست

ماساچوست فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت کارگران هم اکنون می توانید رایگان دریافت کنید coronavirus تست به عنوان دولت رمپ تا آماده سازی و فعال شدن بیشتر گارد ملی پرسنل جلوتر از “بسیار دشوار است ماه آوریل” رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: روز شنبه.

فروشگاه مواد غذایی کارکنان خواهد شد در حال حاضر دسترسی به اولویت COVID-19 آزمایش سایت برای اولین پاسخ دهندگان در Patriot محل در Foxborough و در E Fairgrounds در غرب اسپرینگفیلد. بیکر اعلام می آید روز پس از Vitalina ویلیامز یک صندوقدار در Salem, سبد بازار, درگذشت ویروس و آن را به پیروی از دولت جدید ارشاد برای ساکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در عمومی به ویژه به فروشگاه های مواد غذایی.

“اگر کسی می خواهد برای آزمایش شما می توانید یک قرار ملاقات در پیش خود سرپرست یا مدیر خود را” بیکر گفت. “شما لازم نیست به علامت.”

بیکر شنود گذاشته دیگری 3,000 از اعضای گارد ملی را به حمایت از دولت coronavirus پاسخ آوردن مجموع پرسنل مجاز به 5000.

دولت همچنین نورد اسپانیایی-زبان COVID-19 text alerts — در دسترس از طریق پیام کوتاه COVID MA ESP به 888-777 — بیکاری و برنامه های کاربردی.

گسترش منابع آمده است که به دولت hunkers پایین برای افزایش coronavirus موارد انتظار می رود طی هفته آینده و ایالات متحده’ مرگ و میر پیشی گرفته است که از ایتالیا برای بالاترین در جهان است. میدان بیمارستان در DCU مرکز در ورچستر بوستون کنوانسیون و مرکز نمایشگاه و نیوتن غرفه در حال حاضر پذیرش بیماران است. یک سایت در کیپ Cod به احتمال زیاد باز خواهد شد دوشنبه.

بیکر در روز شنبه در بازدید از این پیر K-Mart در مجمع ردیف در سامرویل که در آن پیمانکار دفاعی Battelle همکاری با شهر سامرویل و همکاران بهداشت و درمان به نصب یک مراقبت بحرانی آلودگی سیستم به پاکسازی تا 80,000 N95 ماسک در روز است.

تا 100 بیمارستان می تواند با استفاده از سیستم است که به صورت رایگان برای مراکز و پاسخ شبکه از طریق فدرال قرارداد. چهار-ساعت بهسازی فرایند برگ ماسک با “همان سطح از آلودگی به عنوان ماسک خریداری شده جدید از یک تولید کننده” همکاران بهداشت و درمان رئیس نوآوری افسر کریس Coburn گفت.

سامرویل شهردار یوسف Curtatone گفت: “مطابق با دهها هزار نفر از این ماسک تنفسی در هر روز کمک خواهد کرد که به بالاترین سطح حفاظت به مراقبت های بهداشتی ما کارگران و ما نیاز به حفاظت از آنها را از آنجا که آنها نیاز به حفاظت از ما به عنوان بیمار شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de