ماساچوست 7 ‘presumptive مثبت’ coronavirus موارد; 1 مورد تایید شده

دولت در حال حاضر هفت “presumptive مثبت” COVID-19 مواردی است که در حال آزمایش توسط CDC و یک مورد تایید شده دولت و مقامات شهرستان اعلام کرد امروز.

شهردار مارتین والش گفت: یک مورد تایید شده — یک UMass بوستون دانشجویی که در سفر بازگشت از ووهان چین — است “به خوبی انجام می دهند” و “خود-جدا در این دانشگاه خوابگاه.”

سه جدید “presumptive مثبت” موارد در بوستون شهردار اضافه شده همه از یک اخیر Biogen کنفرانس.

آخرین آمار دولت, مقامات بهداشت گفت: در کنفرانس مطبوعاتی امروز در تالار شهر با والش رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر و شهرستان و مقامات بهداشتی دولت هستند یک مورد تایید شده از coronavirus (the UMass دانشجو) و هفت “presumptive مثبت” موارد است.

از این هفت “presumptive مثبت” مورد — که هنوز 100% تایید برای coronavirus تا CDC می کند یک back-up آزمون — سه نفر از آنها در Suffolk County, سه در, Norfolk County, و یکی در Middlesex County است.

والش گفت: این شهرستان است که نگه داشتن تمام جزئیات به روز در بوستون Coronavirus صفحه.

“ما در حال نظارت بر وضعیت روز به روز” والش افزود: در این شهرستان است که “هنوز” در خاموش کردن مسابقه دو ماراتون و یا روز سنت پاتریک رژه.

بیکر همچنین حمایت شهردار گفت که او در حال گوش دادن به کارشناسان قبل از تصمیم گیری در این ماراتن و یا دیگر حوادث بزرگ است.

در حال توسعه …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>