ماساچوست و بیمارستان دبستان برای coronavirus موج تبدیل امکانات جابهجا اسناد

ماساچوست بیمارستان شبکه های فرح برای یک coronavirus افزایش 10 روز آینده در حال اضافه کردن بخش مراقبت های تخت در حال حرکت در اطراف بیماران و تامین, تبدیل امکانات به اختصاص داده شده COVID-19 مراکز و مجدد پزشکان در یک “همه دست به دست در عرشه” رویکرد بیمارستان رهبران گفت هرالد یکشنبه.

“این تقریبا مانند بازی شطرنج به تعادل مراقبت از بیماران ما” ریچارد Nesto, بث اسرائیل Lahey سلامت افسر ارشد پزشکی گفت: صلیب-بیمارستان همکاری.

سه بار در روز و رهبران بث اسرائیل Lahey بهداشت 11 بیمارستان شبکه ارزیابی تعداد COVID-19 بيمار و لوازم در هر بیمارستان.

“اگر یک بیمارستان است تاکید کرد برای تخت ما ممکن است حرکت بیماران به بیمارستان دیگری,” Nesto گفت. “سه بار در روز, ما در حال تصمیم گیری که آیا ما باید حرکت هواکش. ما بسیار فعال هستند در این است.”

در UMass یادبود مراقبت های بهداشتی بوده و برای آماده شدن برای اواسط ماه آوریل موج با دو برابر خود مراقبت بحرانی ظرفیت. فشار منفی در اتاق که مفید برای حفظ این ویروس از گسترش در UMass یادبود مراقبت های بهداشتی باید شروع به پریدن کرد از 30 تا 180.

پزشکان نیز در حال reassigned و دوباره تحصیل گفت: اندرو ستاره فیلم سکسی, افسر ارشد پزشکی از UMass یادبود مراقبت های بهداشتی. متخصص بیهوشی در حال credentialed به اجرای فن در ICU اتاق.

“ما نیز افزایش بیمارستان ما طبقه با subspecialists و مراقبت های اولیه پزشکان به هم تیمی وجود دارد به مراقبت از بیماران در طول موج” Karson گفت. “این همه دست به دست در عرشه برای هر دو COVID واحد و معمول ما واحد است.

“این در مورد ساخت مطمئن شوید که همه پزشکان ما در حال قرار دادن در جای مناسب و راحت هستند با مراقبت از آنها در حال رفتن به ارائه” Karson گفت.

ماه گذشته مباشر مراقبت های بهداشتی تعیین شده درچستر را کارنی بیمارستان به عنوان یک “اختصاصی مرکز مراقبت” برای COVID-19-مثبت بیماران نیاز به بستری و مراقبت. مباشر روز یکشنبه اعلام کرد که آن را تبدیل Taunton را مورتون بیمارستان به یک دوم اختصاصی مرکز مراقبت.

همچنین مباشر مقدس بیمارستان خانواده را تحکیم ICU پذیرش توسط redeploying کارکنان از آن هورهیلل پردیس به متوئن پردیس ICU. بیش از 100 ماساچوست پرستاران از مباشر امکانات داوطلب شده اند به طور موقت reassigned برای بیمارستان ها در جوامع با بیشترین نیاز.

جدید انگلستان بیمارستان باپتیست بخشی از بث اسرائیل Lahey شبکه بهداشت و درمان متخصص در مراقبت های ارتوپدی اما وجود دارد هیچ روش انتخابی در حال حاضر — و بسیاری از خالی تخت. به عنوان یک نتیجه جدید انگلستان بیمارستان باپتیست شده است repurposed به غیر COVID-19 بیمارستان و بیماران منتقل شده وجود دارد.

“کارکنان در انگلستان باپتیست شد رفع لگن و زانو قبل از. آنها در حال حاضر مراقبت از بيماران مبتلا به انواع مشکلات پزشکی” Nesto گفت. “ما بسیاری از کارکنان نیاز به سرعت یاد بگیرند و انجام توابع جدید برای مراقبت از بیماران ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im