ماساچوست برای رفع بیکاری بیش از یک میلیون از coronavirus بحران آغاز شد

تعداد مدعیان بیکاری در ماساچوست میره گذشته 1 میلیون دلار در این هفته نشان دادن اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است که توقیف کسب و کار در سراسر دولت است.

ماساچوست دارای سابقه حداقل 1,009,783 تعداد مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس با توجه به اطلاعات فدرال پنجشنبه منتشر شد.

خارج از محل کار ساکنان ظ 44,467 جدید ادعا می کند به صورت سنتی بیکاری در هفته گذشته در مجموع 824,783 پس از 15 مارس. یکی دیگر 185,000 مردم ظ ادعا می کند تحت موقت فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه به معنای کمک به فرفره کارگران خود اشتغالی و دیگران نه به طور سنتی تحت پوشش بیمه بیکاری.

حتی به عنوان ماساچوست بازدید عمده آستانه بیش از 1 میلیون بیکاری تعدادی از اولین برنامه های کاربردی کاهش یافته است و به مدت شش هفته متوالی نشان می دهد رو به کاهش تعدادی از شرکت ها هنوز هم برش رسید.

ماساچوست نرخ بیکاری در آینه چه چیزی اتفاق می افتد در مرحله ملی که در آن حدود 36 میلیون نفر ثبت برای کمک بیکاری پس از شیوع ویروسی را آغاز کرد — از جمله 3 میلیون گذاشته و کارگران در هفته گذشته به تنهایی.

با تاریخی استانداردهای, اگر چه, آخرین شمارش آرا نشان می دهد که تعداد بارگیری در این هفته مدعیان باقی می ماند زیادی منعکس کننده اقتصاد است که در حال غرق شدن است به یک رکود شدید. هفته گذشته با سرعت از برنامه های جدید برای کمک است که هنوز هم چهار بار رکورد غالب است که قبل از coronavirus زده سخت در ماه مارس است.

بیکاری کارگران در برخی از کشورها هنوز هم گزارش مشکل و درخواست و یا دریافت مزایای.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im