ماساچوست در آزمایشگاه راه اندازی coronavirus آزمایش پادتن

جدید کروناویروس آزمون برای دیدن احتمالا اگر یک فرد است که سیستم ایمنی بدن به شدت بیماری مسری در حال نورد در ماساچوست آزمایشگاه روز دوشنبه — تست خواهد شد که به احتمال زیاد کلیدی در مبارزه با گسترش ویروس.

بوستون قلب تشخیص مستقر در فرامینگهام را در ابتدا راه اندازی یک coronavirus آزمایش پادتن برای بیمارستان منطقه که در آن نیاز است که بالاترین جلوتر از پیش بینی افزایش در هفته های آینده.

“با توجه به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر این نیاز به برای اولین بار به مردم در خط مقدم در بیمارستان ها و بیماران آنها مراقبت” گفت: Patrick Noland, رئيس جمهور از بوستون قلب تشخیص, که همچنین با اشاره به اهمیت تست اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم.

“نقش ما در حال حاضر به ارائه این اطلاعات به سرعت به سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:. “ما نیاز به این افراد به سالم و مراقبت از بقیه از ما.”

خون مبتنی بر آنتی بادی آزمایش خواهد شد و در نهایت ارائه می شود به طور گسترده تر به مردم به عنوان ظرفیت را افزایش می دهد. در طول زمان تست آنتی بادی می تواند کمک کارشناسان درک چه مقدار از جمعیت آلوده شده است با کوروناویروس.

این تست ممکن است کمک به شناسایی افرادی که در معرض COVID-19 و که ممکن است توسعه یافته برخی از سطح از ایمنی اما به طور بالقوه خفيف به هیچ علائم در زمان.

بوستون قلب تشخیص است یک شرکت تابعه از Eurofins’ ایالات متحده تشخیص بالینی — یک شبکه است که در ابتدا اجرا نزدیک به 5000 تست در هر روز یا 200 نتایج در هر ساعت.

“بیمارستان ها در سراسر منطقه خواهد شد قادر به گرفتن نمونه به سرعت به ما فرامینگهام آزمایشگاه و ما می توانیم ارائه اطلاعات به سرعت به آنها” Noland گفت. “این خواهد بود که واقعا با ارزش را به ما محلی سیستم بهداشت و درمان به عنوان آنها یک زن و شوهر دشوار هفته آینده.”

این بیمارستان عبارتند از کسانی که در بوستون در سراسر انگلستان و حتی در نیویورک است که سخت ترین ضربه دولتی و بزرگترین coronavirus کانون تا کنون.

“نیویورک یک وضعیت بسیار دشوار است بنابراین مهم است که برای کمک به آنها را به عنوان آنجا که ممکن است” Noland گفت. “راه این است که در حال توسعه آن مهم است برای قرار دادن به اندازه ظرفیت ما می تواند به سیستم.”

تست توصیه می شود حداقل 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه به بدن زمان آن به احتمال زیاد نیاز به ساخت یک پاسخ ایمنی و تولید آنتی بادی است.

اما متخصصان بیماری های عفونی در ادامه به سوالی در مورد ایمنی پس از ابتلا به کوروناویروس.

“پزشکان هنوز در تلاش برای تعیین اینکه به چه میزان شما ایمنی بدن و برای چه مدت شما ایمنی بدن حتی اگر شما ساخت تا بادی” Noland گفت. “این خواهد بود که مطالعه گسترده که ما بیشتر به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im