ماساچوست باز می شود بیکاری برنامه های کاربردی به فرفره کارگران خود اشتغالی

فرفره کارگران خود به کار مردم و قرارداد کارگران تمام دسترسی شروع صبح روز دوشنبه به دولت گسترش بیمه بیکاری برنامه نورد تحت فدرال مراقبت در عمل پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“با اجرای این جدید فدرال برنامه به نفع ما بهتر می تواند حمایت از کارگران به طور معمول تحت پوشش بیکاری سیستم مانند کسانی که خود شاغل هستند و یا کار در اجرای اقتصاد” گفت: فرماندار چارلی بیکر.

پورتال به درخواست و دسترسی به اصطلاح همه گیر کمک های بیکاری افتتاح شد صبح روز دوشنبه در وزارت امور خارجه وب سایت.

این برنامه جدید را فراهم می کند تا 39 هفته از مزایای بیکاری هستند که قادر به کار به دلیل COVID-19-مربوط به دلیلی اما نه واجد شرایط به طور منظم و یا تمدید مزایای بیکاری. این شامل خود اشتغالی کارگران و پیمانکاران مستقل فرفره, اقتصاد, کارگران و کسانی که با محدود سابقه کار. متقاضیان می توانند اطلاعات بیشتر و درخواست در www.mass.gov/pua.

مردم باید به خود گواهی است که آنها در غیر این صورت قادر به کار کردن اما محدود از انجام این کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و دولت مربوط اضطراری سفارشات.

فدرال مراقبت در عمل به قانون امضا شده در مارس 27 ایجاد شر و همچنین به عنوان یک به طور موقت برنامه فدرال به نام فدرال همه گیر جبران بیکاری (FPUC) فراهم می کند که اضافی $600 هفتگی سود برای کسانی که از دریافت مزایای بیکاری یا شر. FPUC فراهم می کند که سود اضافی از طریق ژوئیه 25 سال 2020 است.

“این COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست به زندگی کارگران در سراسر کشورهای مشترک المنافع و دولت ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک داد.” فرماندار Karyn Polito. “اجرای همه گیر بیکاری برنامه کمک در ماساچوست یکی دیگر از گام های مهم در تلاش های ما برای کمک به کسانی که از لحاظ اقتصادی مختل توسط این ویروس است.”

— در حال توسعه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im