ماساچوست, رستوران ها, توقیف توسط coronavirus فشار بیکر به بازگشایی

بیش از 100 ماساچوست رستوران در تماس رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر و مقننه به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی با برخی از محدودیت های سه شنبه و در ظرفیت کامل 30 روز بعد.

“در ابتدا ما می خواستیم برای پهن کردن منحنی (از coronavirus عفونت); من احساس می کنم که انجام شده و ما می خواهیم برای بازگشت به کار” گفت: Dave Delancey صاحب خرچنگ دام در بورن. “چرا آن را خوب است برای خارج شده و یا انبار خانه باز شود اما یک رستوران یا محلی باربر نمی توانید ؟ ما نمی خواهیم مردم را به مرگ اما از آن زمان به بازگشت به کار. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

در نامه ای سرگشاده به مقامات این گروه پیشنهاد می کند که این فرد از شهرداری اجازه داده می شود به این جدول زمانی و اعلام یک جایگزین قاب زمان اگر محلی COVID-19 بستری شدن در بیمارستان شروع به افزایش است.

برای باز کردن از نظر قانونی و با خیال راحت از این گروه می گوید: صاحبان خواهد شد:
• پیکربندی مجدد patios, اتاق ناهار خوری و بارها برای دیدار با اجتماعی فاصله استاندارد از شش فوت از هم جدا
• پاکسازی امکانات
• ایجاد خطوط مشخص شده برای انتظار خارج, از بین بردن داخل انتظار
• پاکسازی منوها پس از هر بار استفاده و یا تعویض با یک بار مصرف و آنلاین منوها
• دیدار با انجمن ملی رستوران بازگشایی استانداردهای
• آزمون کارمند درجه حرارت
• ایجاد پروتکل را تعطیل و sanitize اگر یک کارمند تست مثبت
• اجازه می دهد تنها یک مشتری در یک زمان به استفاده از دستشویی
• پوشیدن ماسک
• نیاز مشتریان به آنها را می پوشند که نه نشسته و
• ارسال تصاویر و ویدئوها در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که رستوران ها نشست استاندارد.

در بیانیه سخنگوی دولت اجرایی اداره مسکن و توسعه اقتصادی گفت: “بازگشایی هیئت مشاوران ملاقات با انواع گروه های کسب و کار و جامعه ائتلاف و توصیه های خاص به فرماندار مطابق با دستورالعمل های بهداشتی.”

Delancey گفت: او بسته خود را از رستوران ناهار خوری اتاق در مارس 16 و گذاشته همه 67 از کارکنان خود را. او rehired 35 هنگامی که او باز برای بایگانی اطلاعات در آوریل 20, اما او تخمین می زند که در پایان ممکن است او را از دست داده اند و 1.2 میلیون دلار در درآمد ناخالص.

راننده تاکسی Brini صاحب CabbyShack در Plymouth برآورد او از دست داده و صدها هزار دلار از او بسته در اواسط ماه مارس و گذاشته در حدود 45 کارکنان. مانند Delancey او برای بازگشایی takeout چند روز بعد از آن روز او بسته شد, او گفت:, “شما نمی گردیم.”

“من می ترسم” Brini گفت. “بسیاری از کسب و کار من است در بهار و تابستان است. من شده است در این محل نزدیک به 20 سال است. این رویای من است کسب و کار. اما اگر ما نمی بازگشایی به زودی من احتمالا نمی خواهد آن را از طریق زمستان.”

به عنوان coronavirus بحران رشد به یک بیماری همه گیر, Chris Carpenter, صاحب Faneek ادم ساده لوح جزیره در رودخانه سقوط بسته اتاق ناهار خوری خود را برای ایمنی خود و پنج نفر از کارکنان و مشتریان خود را قبل از بیکر سفارش.

همسرش الیزابت نجار راه اندازی یک takeout پنجره در 23 مارس بود و کارکنان خود را به پوشیدن ماسک و مواد غذایی به مردم در اتومبیل های خود را. اما این رستوران تا به حال 50% افت فروش از سال گذشته, او گفت:, و کسب و کار نمی آیند.

“بدترین بخش این است که عدم اطمینان,” او گفت:. “توسط فرماندار رفتن به گسترش shutdown یکی دیگر از 30 روز ؟ … مشتریان ما اولویت دارد. ما می توانیم این کار را بدون اینکه ای اداره شده توسط دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de