ماساچوست دانشمندان کاوشگر ملت فاضلاب برای coronavirus سرنخ

در دانشگاه فنی ماساچوست وابسته به تیم از دانشمندان است که تجزیه و تحلیل فاضلاب نمونه از بیش از 100 شهرستانها در سراسر کشور — و در اینجا در خانه — با هدف بدانند چگونه بسیاری از مردم قرارداد coronavirus و چگونه به سرعت آن را پخش.

تحقیقات اولیه منتشر شده در این هفته با تمرکز بر بخشی از منطقه بوستون در 25 مارس نشان داد که در یک منطقه با 2.3 میلیون نفر از مردم وجود دارد می تواند بیش از 115,000 آلوده — به مراتب بیشتر از 446 موارد تایید شده در منطقه که نمونه جمع آوری شد.

“در آینده هر شهرستان در حال رفتن به انجام این کار این است که فقط برای رفتن به یک بخش طبیعی از سلامت عمومی دستگاه,” دکتر گفت: Eric Alm استاد مهندسی زیستی در موسسه تکنولوژی ماساچوست که کار بر روی داده ها در کنار محققان دانشگاه هاروارد دانشگاه Brigham & بیمارستان زنان و محققان دیگر.

“این رفتن به مهم است که ما فکر می کنم در مورد بلند کردن اجسام قرنطینه اقدامات” Alm اضافه شده است.

این داده ها می آید از MIT-وابسته آزمایشگاه Biobot است که جمع آوری هفتگی نمونه فاضلاب از بیش از 100 شهرستانها در سراسر کشور. بیشتر احساس نیست له از این بیماری همه گیر به عنوان سخت به عنوان بوستون است و بعضی از آنها در همه موارد — پس Biobot آماده است به آنها بگویید که اولین نشانه از COVID-19 ذرات نشان می دهد تا در شهرها فاضلاب به طوری که آنها می تواند به سرعت عمل می کنند. بیشتر پزشکان گفت: این اطلاعات به احتمال زیاد شامل نشانه های اولیه که تعداد افراد مبتلا به اوج رسید — تی resurging.

“حالا که ما این داده ها می تواند ما نقشه آن را و ببینید که در آن ما نیاز به ببینید که در آن ما نیاز به قرار دادن اجتماعی پشتیبانی در محل” گفت: دکتر پیتر چای از Brigham که کار بر روی مطالعه. “این است که واقعا خام اما دقیق اندازه گیری استیک.”

Biobot که مشغول به کار بود به صورت محلی بر روی گرفتن شبیه فاضلاب اطلاعات در مورد استفاده از مواد مخدر همچنان به اتمام بوستون-منطقه فاضلاب آن در حال حاضر از چند ماه گذشته با امید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های گسترش در اینجا و در حال جمع آوری بیشتر نمونه.

Alm که نظارت یک پیوند مدفوع سازمان در دانشگاه فنی ماساچوست گفت: “پس از پردازش در حدود 10 تن از مدفوع از اهداکنندگان من احساس می کنم بسیار مجرب برای ارزیابی اندازه متوسط یک انسان مدفوع — و آن را به 200 گرم است.” ضرب که برابر تعداد افراد اضافه در این فرض است که مردم یک بار اجابت مزاج در روز و شما قادر به کشف کردن که چگونه بسیاری از است فاضلاب و مدفوع.

نقطه اصلی عدم اطمینان است که چگونه بسیاری از COVID-19 ذرات در یک به طور متوسط به اندازه مدفوع فرد آلوده — یک موضوع که موضوع گزارش های متعدد با شماره های مختلف. گرفتن بالاترین تعداد coronavirus ذرات در هر اجابت مزاج داده ها نشان می دهد که .1% از مردم و یا 2,300 ویروس. مصرف کمترین تعداد در هر مدفوع 115,000 مردم — یا 5% از جمعیت وجود دارد — دارای virus.

“این محاسبات بسیار محافظه کار” Alm گفت. پرسید که آیا بالا بودن تعداد مردها از پایین یکی گفت: “اگر من به قمار من می خواهم قرار دادن پول در بالا محدود شده است.”

کارشناسان بهداشت می گویند بسیاری از مردم که گرفتن بسیار مسری ویروس خفیف و یا حتی بدون علائم که بدان معنی است که آنها بعید است به آزمایش می شود — به خصوص در یک دولت و کشور که در آزمون بیشتر باقی می ماند تنها برای کسانی که به طور جدی بیمار است.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر, هنگامی که درباره این مطالعه گفت: او را “مضطرب” نگاهی به آن اضافه میکند: “من معتقدم که شما می توانید استفاده از آن برای انجام برخی از جالب تحقیقات. که حلال روش.”

— ارین Tiernan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im