ماساچوست مالیاتی مهلت هنوز گیر در 15 آوریل

به عنوان coronavirus علل تاریخی افزایش بیکاری قانونگذاران هنوز هم نمی رفت به عقب راندن مارس 15 مالیاتی مهلت که منتقدان می گویند می تواند ارائه فدرال فرمت بی فایده است.

“چه خوب خواهد فدرال فرمت بود پس خیلی از همان مدارک مورد نیاز است برای هر دو برمی گرداند ؟” گفت: مریم Connaughton مدیر مالی و اداری و شفافیت دولت در پیشگام موسسه. “در اثر دولت تشکیل پرونده مورد نیاز را خنثی بسیاری از نمایندگان را تسکین.”

دولت فدرال به تعویق افتاد آخرین مهلت تشکیل پرونده تا ژوئیه 15. از 41 کشور با مالیات بر درآمد شخصی در سراسر کشور 34 به دنبال کت و شلوار مطابق با, پسوند, با توجه به رئيس جمهور از ماساچوست جامعه حسابداران رسمی امی بال بال قرار دادن ماساچوست در اقلیت با تشکیل پرونده مهلت کمتر از سه هفته به دور است.

“مشترک المنافع را عدم عمل به این معنی است که مالیات دهندگان و مالیات پزشکان دریافت سود از فدرال پسوند” Pitter گفت. “فرماندار لگد موضوع به قوه مقننه است. امید من این است که آنها به سرعت عمل خواهد کرد.”

دفاتر رئیس جمهور مجلس سنا کارن Spilka و مجلس رابرت herm n. crab نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“ما صحبت کرده ام به همکاران ما در مجلس در این مورد برای چند روز” رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: در طول روزانه خود را COVID-19 روز رسانی در دولت خانه پنج شنبه. “آن نیاز به یک حل قانونی انجام شود و من فکر می کنم یک راه یا دیگری ما را رقم چیزی در اینجا, اما ما لازم نیست هر چیزی در مورد آن می گویند امروز.”

“کارفرمایان در زندگی روز به روز در این نقطه پس از هر نوع امداد به ارائه بیشتر جریان نقدی نباید حتی یک سوال” MassFiscal داد سخنگوی پل Craney گفت. “از امروز پیام فرستاده شده توسط این دولت و دولت ما خانه رهبران به ماندن در خانه خود را به استثنای پستی مالیات خود را پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im