ماساچوست به شکایت Uber و Lyft, AG, Maura هیلی می گوید

دادستان کل Maura هیلی است که تحت پیگرد Uber و Lyft درخواست دادگاه اعلام کرد که رانندگان و کارکنان حمل و نقل غول تکنولوژی به جای پیمانکاران مستقل.

“Uber و Lyft بدست یک سواری رایگان برای بیش از حد طولانی” هیلی اصرار داشت. “این رانندگان کارکنان تحت ماساچوست قانون است.”

AG گفت: او به دنبال حکم دادگاه حاکم است که رانندگان برای سوار-به اشتراک گذاری در شرکت ها به کارکنان به جای پیمانکاران و deeming که رانندگان باید از حقوق عادی که کارکنان باید مانند حداقل دستمزد اضافه کاری پرداخت مرخصی استعلاجی و مزایای.

در صورتی که مورد, سوار-به اشتراک گذاری غول نیز باید برای پرداخت به بیمه بیکاری و کارگران جبران هیلی گفت.

“بدون درایور Uber و Lyft نمی خواهد وجود داشته باشد” هیلی گفت.

هیلی گفت: برآورد شده است که وجود دارد 200,000 Uber و Lyft رانندگان در دولت هر چند که تعداد ممکن است رفته اند تحت این بیماری همه گیر.

کالیفرنیا جایی که Uber و Lyft هستند بر اساس ثبت یک شبیه کت و شلوار.

سازمان ها به نام شبکه حمل و نقل شرکت یا TNCs بلافاصله panned حرکت andd قول داد برای مبارزه با آن است.

“در زمانی که ماساچوست’ اقتصاد در بحران با رکورد 16 درصد نرخ بیکاری ما نیاز به آن را آسان تر نه سخت تر برای مردم را به سرعت شروع به کسب درآمد” Uber سخنگوی در بیانیه ای گفت. “ما مسابقه این اقدام در دادگاه آن را به عنوان مگس در چه اکثریت قریب به اتفاق رانندگان می خواهید: به کار به طور مستقل.”

و Lyft گفت: “این طرح دعوی در دادگاه تهدید به از بین بردن کار برای بیش از 50 ، 000 نفر در ماساچوست در بدترین زمان ممکن. رانندگان نمی خواهید این — 89 درصد از ماساچوست, Lyft, درایور درایو کمتر از 20 ساعت در هفته را انتخاب کنید و به درایو rideshare دقیقا به این خاطر از استقلال آن را می دهد آنها را به پول در اوقات فراغت خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de