ماساچوست مسافران باید کمتر ترافیک در این تابستان در میان coronavirus: گزارش

تابستانی سفرهای جاده ای و چهارم جولای سفر در سراسر ماساچوست و نیوانگلند ممکن است یک “کمی نرم و صاف” در این سال در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با کمتر مسافران و گردشگران در جاده ها و حمل و نقل و کارشناسان بگویید هرالد.

اخیر ترافیک تابستان مطالعه از INRIX و AAA پیش بینی کرد که مسافران در خلیج خارجه مترو بوستون و منطقه “احتمالا نمی خواهید برای اجرا به حالت عادی ترافیک.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که سفر در تابستان امسال به طور کلی به احتمال زیاد پایین تر از در سال های اخیر” سفر پیش بینی مطالعه اعلام کرد.

جاده خالی کردن یک شب در شروع coronavirus shutdown در اواسط ماه مارس. شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در ترافیک پس از ماساچوست شروع به بازگشایی اما اوج تراکم بار تقریبا به عنوان بد به عنوان قبل از خاموش کردن, AAA شرق سخنگوی علامت Schieldrop گفت هرالد.

وجود دارد بسیار کمی از ترافیک در یک نمونه چهارم جولای روز اما در این سال متفاوت است, او گفت:.

“در این سال وجود دارد کمتر رفت و آمد ترافیک و کاهش میزان سفر ترافیک” Schieldrop گفت. “که ممکن است به معنی اتومبیل خود سفر است که کمی نرم و صاف.

“همه به این دلیل بیشتر به نگه داشتن چشم خود را در جاده ها,” او اضافه شده است. “این فقط طول می کشد یک تصادف و یک بندر فندر برای صاف سوار شدن به اسکودوی کیپ به نوبه خود به یکی دیگر از مصیبت بر روی پل.”

AAA پیش بینی آمریکایی ها را 700 میلیون سفر در تابستان امسال به پایین نزدیک به 15 ٪ در مقایسه با ژوئیه گذشته از طریق سپتامبر. که این کاهش برای اولین بار در تابستان سفر از سال 2009.

قبل از coronavirus, AAA تا به حال پیش بینی شده 857 میلیون سفر در تابستان امسال 3.6% افزایش بیش از سال گذشته است. اما این بیماری همه گیر از بین برود نزدیک به 150 میلیون سفر در تابستان امسال Schieldrop گفت.

“ما انتظار داشتند برای دیدن ادامه رشد در این سال, اما همه چیز را به وضوح تغییر,” او گفت:.

بیشتر مردم در این سال در حال تنظیم در آخرین لحظات سفر گفت: AAA شرق سخنگوی مریم مگوایر.

“آمریکایی ها را دریافت و بررسی این تابستان اگر آنها در حال گرفتن یک “صبر کنید و ببینید رویکرد’ وقتی که می آید به رزرو و به احتمال زیاد به کتاب بیشتر academist:: دانشجویان آخر هفته طولانی از تمدید تعطیلات” مگوایر در بیانیه ای گفت. “هنگامی که آنها سرمایه گذاری بیشترین سهم از مسافران — 683 میلیون — را به جاده خود را برآورده سازد سودای سفر به خارج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im