‘عظیم عفونت شماره’ در نیویورک

شواهد بیشتری در حال ظهور است که به مراتب بیشتر نیویورکی داشته اند coronavirus از این تعداد تایید شده توسط آزمایشگاه تست را با خود بردند.

یک دولت بررسی و مطالعه در مورد 3000 نفر دریافتند که نزدیک به 14 درصد دارای آنتی بادی نشان می دهد آنها تا به حال شده است در معرض ویروس فرماندار اندرو کومو گفت: در اخبار روزانه توجیهی.

در شهر نیویورک مرکز از این بیماری همه گیر در آمریکا 21 درصد از مردم تست شده آنتی بادی است.

آقای کومو هشدار داد که داده های اولیه بود. نمونه از مردم تست شده کوچک بود. شرکت کنندگان با عجله استخدام در مراکز خرید و فروشگاه های مواد غذایی که به معنای آنها به اندازه کافی سالم به در.

اما فرماندار گفت: دانستن چگونه بسیاری از افراد دارای آنتی بادی و که احتمالا ممکن است سیستم ایمنی بدن به ویروس به طور بالقوه می تواند کمک به تنظیم سیاست در زمانی که به بازگشایی بخش از دولت است.

“ما باید یک بزرگتر و بزرگتر نمونه. اما من می خواهم برای دیدن عکس از آنچه که اتفاق می افتد که با رای دادن. آن است که بالا رفتن آن مسطح است ؟ و آن را واقعا می تواند به ما اطلاعات برای تصمیم گیری” آقای کومو گفت.

در اوایل روز شنبه, نیویورک شهرستان, کمیسیون بهداشت و درمان گفت: بسیاری به عنوان 1 میلیون نفر در شهر نیویورک ممکن است در معرض به کوروناویروس.

نیویورک مطالعه آخرین در یک موج کوچک از تلاش های اولیه به تلاش برای بهتر تعیین کنید که چگونه گسترده عفونت شده اند و در مناطق جغرافیایی خاص.

یک مطالعه در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, قرار دادن شکل در حدود 3 درصد به 4 درصد است. یکی دیگر از کالیفرنیا در لس آنجلس آمد تا با تقریبا همان در صد.

A medical worker walks past people lined up at Gotham Health East New York.
media_cameraپزشکی کارگر پیاده گذشته مردم صف در ها Gotham بهداشت شرق نیویورک است.

کارشناسان باید آنها را به عنوان اولین تلاش است که با ارائه ناقص و بسیار محدود فوری از آنچه دیده می شود در مکان های خاصی.

“من فکر می کنم ما در حال شروع به گرفتن کمی جالب اشعه های نور” به چه گسترده عفونت شده اند اما بزرگتر و دقیق تر انجام مطالعات مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک تصویر بهتر گفت: استفن مورس یک دانشگاه کلمبیا متخصص در گسترش بیماری است.

حداقل 263,000 مردم در ایالت نیویورک از جمله در مورد 142,000 مردم در شهر نیویورک باید آزمایش مثبت برای coronavirus اما شهر کمیسیون بهداشت و درمان Dr Oxiris Barbot به نام تعداد کسانی که “نوک کوه یخ است.”

او با اشاره به شهرستان است که هنوز هم گفتن مردم که گمان آنها این ویروس اما نه به طور جدی بیمار است که آنها لازم نیست به دنبال یک تست بنابراین درست تعداد افراد بیمار ناشناخته است.

“آن را نمی خواهد تعجب من اگر در این نقطه در زمان ما احتمالا نزدیک به یک میلیون نیویورکی که در معرض COVID-19” او گفت:.

یکی دیگر از 438 نفر کشته شدند توسط ویروس در دولت یکشنبه آوردن آن مجموع تلفات به بیش از 15700. این تعداد را شامل نمی شود بیش از 5100 دیگر مرگ و میر در شهر نیویورک است که تصور می شود ناشی از این ویروس اما نشده است تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

A nurse in front of the medical facility she works at in New York.
media_cameraیک پرستار در مقابل مرکز پزشکی او با این نسخهها کار در در نیویورک است.

بیش از 15000 نفر باقی می ماند بستری ایالت با نزدیک به 1400 بیماران مراجعه کننده در هر روز بیش از چند روز گذشته.

آزمایش خون که برای بررسی آنتی بادی, مواد سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای مبارزه با ویروس انتظار می رود که اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی برای درک بهتر چگونه بسیاری از مردم تا به حال این ویروس با کمی و یا بدون علائم است.

نیویورک تلاش برای گرفتن یک عکس از چگونه بسیاری از مردم virus آنتی بادی نیز رانده مایل به می دانم که اگر این منطقه است و نزدیک به دستیابی به گله ایمنی یک وضعیت که در آن بسیاری از مردم را توسعه داده اند دفاع در برابر عفونت است که می شود آن را سخت برای این ویروس به گسترش است.

اما چنین آزمایش باید انجام شود با روش نمونهگيری تصادفی تضمین این که مردم در حال آزمایش هستند نماینده جغرافیایی و اجتماعی و نژادی و دیگر شرایط. نیز وجود دارد سوال در مورد دقت آزمایش خون استفاده می شود. دانشمندان دریافته اند که برخی از آنها قابل اعتماد نیستند به اندازه کافی با بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب و منفی کاذب.

همچنین کارشناسان هنوز نمی دانند که آیا داشتن آنتی بادی به معنی کسی نمی COVID-19 بار دوم.

نیویورک آنتی بادی بررسی انجام شد و در 40 مکان در 19 شهرستان. نسبتا تعداد کمی از مردم با پیدا شد آنتی بادی فقط 3.6 درصد در مناطق شمال ایالت نیویورک است.

در اوایل این بیماری همه گیر بهداشت مقامات تخمین زده است که به عنوان بسیاری از نیمی از مردم در شهر نیویورک خواهد این ویروس هستند. شهردار بیل د Blasio گفت که هنوز هم قابل قبول است هر چند عدم جامع و گسترده تست باعث می شود آن را دشوار است برای اطمینان می گویند.

“ما هنوز هم در برخورد با ناشناخته در صورت عدم وجود تست. ما حتی نمی 100 درصد می دانم زمانی که اولین موارد ظهور در این شهر از آنجا که ما نمی باید تست در فوریه. ما آن را می دانم فوریه بود اما ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن را به عقب پس از آن.” د Blasio گفت که “در یک دنیای کامل” صدها هزار نفر از مردم در روز خواهد بود تست شده است.

او گفت: این شهرستان نیاز به کمک از دولت فدرال برای رسیدن به این سطح از تست است اما ساختمان تست ظرفیت و باید به 20,000 تا 30,000 آزمون یک ماه آینده.

در اصل منتشر شده به عنوان “عظیم عفونت شماره’ در نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im