Mastrodonato: بیس بال صاحبان انجام می دهند فقط خوب

قبل از پریدن در سراسر Tampa Bay Rays پارچ بلیک اسنل برای داشتن جسارت برای باز کردن دهان خود را در مورد سلامت خود و رفاه مالی این هفته بیایید اشفتگی فکری موقتی فرضی سناریو با هم.

چگونه در مورد MLB صاحبان پیشنهاد بازیکنان و نه فقط یک سهم از درآمد به بازگشت به بیس بال در سال 2020 اما سهم این تیم مالکیت?

آنچه که برای تلفن های موبایل بیش از حد تند ؟

راست چرا که آن را تبدیل به طبیعت دوم به پرش به دفاع از هر تاجر است که اولویت سود. که فقط داری است. هیچ مشکلی با آن.

اما به عنوان به زودی به عنوان یک ورزشکار حرفه ای تلاش می کند به انجام همان چیزی نگاه کردن.

در وسط همه گیر جهانی بیس بال در حال حاضر نسخه خود را از یک جنگ جهانی به عنوان نیمی از تماشاچیان پرش بیش از همه اسنل برای نشان می دهد که او نمی خواهد بازگشت به میدان بدون اینکه حداقل یک سرشکن نسخه از خود را در حال حاضر-توافق قرارداد.

این مسئله ناشی از اختلاف بین MLB صاحبان و بازیکنان که در حال حاضر مورد توافق در ماه مارس به پرداخت بازیکنان تنها یک سرشکن نسخه از قرارداد خود را در سال 2020 است. اگر آنها بازی 81 بازی به جای 162 آنها را نیمی از حقوق و دستمزد خود را.

خوب توسط هر دو طرف. آنها در حال حاضر در آن است.

اما در حال حاضر صاحبان و گفت: یک دقیقه صبر کنید. ما نمی خواهد ساخت به عنوان پول زیادی در این سال — در حدود 50 درصد از درآمدمان از دروازه رسید و هزینه در پارک در طول بازی — و بدون طرفداران ما کمتر پول نقد.

بدیهی است.

بنابراین صاحبان می خواهید این بازیکنان به توافق برسند که تا زمانی که اقتصاد پرش به عقب و یا تا زمانی که طرفداران مجاز در غرفه بازیکنان باید حتی پول کمتر است. ممکن است آنها را ندارد و صرفا یک بخش حقوق آنها را, اما به جای آنها باید به سادگی به اشتراک گذاری این درآمد است که می آید از تلویزیون معاملات و تبلیغات و…. در طول همه گیر ،

“ما کمتر پول در این سال, بنابراین شما بیش از حد” است که در اصل پیام.

و برای برخی از دلیل خیلی از کشور این هفته راننده سرشونو تکون دادن سر خود را در توافقنامه در حالی که فریاد اسنل — که به سرعت حمایت دیگران در بیس بال از جمله برایس هارپر — برای ایستادگی در برابر آن است.

اجازه دهید به بررسی کتاب حسابداری واقعی سریع ،

اشعه اصلی صاحب استو استرنبرگ همراه با شرکای مالی خریداری 48% سهام این اشعه در سال 2004 برای $65 میلیون (برآورد ارزش کل حق رای دادن به 135 میلیون دلار در آن زمان).

پس از آن اشعه شده اند یکی از کمترین هزینه های تیم در بازی بیس بال با پایین-سه حقوق و دستمزد در شش مستقیم فصل. با توجه به Tampa Bay بار در سال 2018 “این اشعه به عنوان یکی از بزرگترین درآمد های گیرندگان گرفتن چیزی است که تصور می شود حدود 45 میلیون دلار در سال است.”

و در عین حال خود را برآورد ارزش خالص با توجه به فوربس در حال حاضر $1.05 میلیارد دلار است.

انجام محاسبات ریاضی در استرنبرگ را 48 درصد سرمایه گذاری از $65 میلیون — آن را در حال حاضر به ارزش حدود 504 میلیون.

آن می ایستد به همین دلیل تحت همان ایده است که ناشی از صاحبان’ درخواست برای به اشتراک گذاشتن درآمد با بازیکنان که اگر استرنبرگ سرمایه گذاری بالا رفته حدود هشت بار در 16 سال است که بازیکنان حقوق و دستمزد را رفته اند تا در مورد همان.

به جز آن نیست. مطمئن شوید که بازیکنان در حال ساخت تعداد زیادی در حال حاضر بیش از در سال 2004. اما نه هشت برابر. در سال 2004 مانی رامیرز بود بالاترین پرداخت بازیکن در بازی بیس بال, ساخت $22.4 میلیون; آن است که در حال حاضر Gerrit کول در $36 میلیون. متوسط حقوق و دستمزد در حدود 2.3 میلیون دالر در سال 2004; آن است که در حال حاضر $4.4 میلیون نفر است.

بنابراین بازیکنان در حال ساخت کمتر از دو برابر آنچه آنها ساخته شده در سال 2004 در حالی که حداقل یک صاحب خود را دیده است سرمایه گذاری رشد تقریبا هشت برابر.

برای یک محلی زاویه بیایید بررسی کنید در جان هنری. گروه خود را خریداری Red Sox حدود 700 میلیون دلار قبل از سال 2002 فصل است. Red Sox در حال حاضر به ارزش حدود 3.3 میلیارد دلار افزایش تقریبا پنج بار.

اما آن را اسنل که مشکل است ؟

اسنل که برنده Cy جوان جایزه در سال 2018 در حالی که در مورد $550,000 تحت MLB مسخره ساختار حقوق و دستمزد است inarguably underpaid. او با توجه 7 میلیون دلار در این سال است.

اگر او باعث سرشکن بخشی از آن در 81-بازی فصل که 3.5 میلیون دلار. که همه او را برای درخواست. پس از مالیات با فرض بالاترین براکت 37% او را حدود 2.2 میلیون برای بازی نیم فصل در شرایط غیر معمول در حالی که قرار دادن خود در معرض خطر شخصی.

نه تنها او را به خطر سلامت خود را, اما او را به خطر می اندازند بازوی خود را و بلند مدت خوب بودن. پزشکان و مربیان صحبت کردم و به توافق با Red Sox تبادل مربی دیو خار که به من گفت دوشنبه او را نگران صدمات در سال 2020 است. این برنامه غیر معمول و بیش از حد سریع از افزایش در حجم کار پس از اخراج تقریبا قطعا نتیجه در برخی از کوزه پایدار حرفه ای-تغییر صدمات.

ما می توانیم اینجا نشسته و فریاد زدن در اسنل برای صدایی بی سواد برای تماس با کوروناویروس “به rona,” گفت: “من قصد دارم به معدن” به عنوان آن مربوط به گرفتن پرداخت می شود میلیون ها نفر در حالی که حدود 20 درصد از این کشور بیکار و مبارزه در حال حاضر.

و یا ما می تواند نگاه به صاحبان و پاسخگو ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im