Matignon در Div. 4 شمالی دختران بسکتبال نهایی

WINTHROP – اما و اولیویا در بر داشت مطمئن ساخته شده است که Matignon شد برگشت به مقطعی نهایی برای دومین مستقیم فصل.

اواز یا موسیقی دو نفری برجسته بودند همه بازی طولانی به عنوان بالا به کشت رزمندگان با استفاده از یک قوی نیمه دوم به جلو و دور از ردیف 4 Malden کاتولیک 61-39 در Winthrop بالا شب گذشته.

“(Malden کاتولیک) است که واقعا خوب تیم گفت:” Matignon مربی جو DiSarcina. “بسیاری از تیم های زیر برآورد آنها (بازیکنان) توانایی از آنجایی که آنها تنها رشته و دانشجویان سال اول, اما آنها خیلی با استعداد تیم ملی.”

اما و اولیویا در بر داشت زمان آن را به سطح بعدی در سه ماهه سوم پس از یک جامد نیمه اول به عنوان پشت سر هم در ترکیب برای 14 از 16 امتیاز سوم برای ساخت یک 48-34 استفاده پس از سه. بسیاری از کسانی که کمک کردن از هر یک از دیگر.

“(Olivia) بیشتر از مانند نقطه گارد” ارشد گفت: اما در مورد شیمی در دادگاه با او دانشجوی سال دوم ، “ما می دانیم که فقط به دنبال در هر یک از دیگر چه دیگر در حال رفتن به انجام. ما فقط خوراک خوبی کردن هر یک از دیگر. ما می دانیم آنچه که دیگر در حال رفتن به انجام این کار قبل از آنها آن را انجام دهد.”

اما در بر داشت ممکن است چراغ راه 22 امتیاز از جمله 15 نیمه اول امتیاز و دو سه برابر برای پایان دادن به دوم و سوم و چهارم اما جرم فرار از اولیویا یافت. او جمع آوری 16 امتیاز 12 ریباند و 10 دزد و هشت کمک او به عنوان hustled در تقریبا در هر بازی و کنترل توهین آمیز تمپو از باز کردن نوک.

“(Olivia) باور نکردنی است” DiSarcina گفت. “او باعث می شود ما در رفتن جرم. تیم باید برای قرار دادن تاکید بسیار بر متوقف کردن او است که آن را به ایجاد برخی از دهانه. … او ما کاتالیزور.”

فشار دفاعی برای Matignon (19-1) نشان داده شد در سراسر به عنوان Malden کاتولیک (16-6) رفت فقط 4-of-18 از میدان در نیمه دوم پس از اجازه می دهد 10-از-26 تیر اندازی در نیمه اول. توانایی خواندن عبور از Lancers پرداخت می شود به عنوان رزمندگان مجبور 32 گردش از جمله 12 در سه ماهه اول سال به بالا رفتن 21-13 پس از یک.

“ما موعظه است که دفاع و بازگشت آن چیزی است که رفتن به ما را از بازی به بازی گفت:” DiSarcina. “ما بسیار خوب anticipators. عشق ما را به رفتن و سرقت آن lobbing عبور می کند که ما در منطقه دفاع ایجاد می کند. ما سعی در عبور از خطوط و پیش بینی در دفاع.”

اول-سال اول برنامه Malden کاتولیک نگه داشته و آن را پس از آن به عنوان یک 8-0 پس از اجرا انتهایی 24-15 ساخته شده آن را یک 24-13 مسابقه به عنوان دانشجوی سال دوم Andrea ترنر به ثمر رساند هفت از تیم بالا 12 امتیاز در دوم. Matignon برخی از اتاق تنفس به عنوان Emma یافت میخ سه اشاره گر در زنگ آن را 32-26 در نیمه.

بعد تا رزمندگان را هم ردیف 2 ابن میمون یا ششم-کشت Fenway در Div. 4 شمالی نهایی در روز جمعه در توکسبری بالا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>