مت دیمون راز مستند ‘افسانه’

ما بازیگر مت دیمون است بصورتی پایدار و محکم سیمانی وضعیت خود را به عنوان یکی از بهترین ستاره های بزرگ پس از زندگی “پری” مستند زندگی در یک ایرلندی ایجاد کرد.

The Good Will Hunting ستاره شده است ماندن در Dalkey ایرلند در حومه دوبلین از اوایل ماه مارس زمانی که او وارد با خانواده اش به پایان تیراندازی آخرین دوئل با ریدلی اسکات.

با این حال با جهان فرو برد و به یک بیماری همه گیر در مدت کوتاهی پس از, دیمون, همسرش لوسیانا باروسو و سه جوان دختران تصمیم به ماندن قرار داده و به جای hotfoot آن خانه را در یک هواپیمای جت خصوصی است.

بیشتر: مت دیمون می رود خرید در استرالیا Kmart

بیشتر: چگونه شما می توانید اجاره مت دیمون, تعطیلات, صفحه اصلی

اخبار رفتگان را برای حضور در این منطقه در ابتدا نزدیک نگهبانی محلی راز این کلمه رو از زمانی که او در تصویر گرفتن شنا با حوله خود را در یک سوپر مارکت کیسه و او زنگ زد به یک ایستگاه رادیویی محلی به آنها را حرکت شبیه چمچه زنی از یک عمر.

“من صادقانه احساس می کنم مثل من در مورد پرتاب کردن … این به نظر نمی رسد واقعی” گفت: ناتان از شارژ کامل با گراهام و ناتان نشان می دهد.

“من نمی دانم اگر شما آگاه هستند اما Dalkey مردم در حفاظت از شما می خواهم با شکوه gem,” او گفت: ذکر تلاش های خود را به او پیگیری کردن از طریق محلی Facebook ،

دامون خندید و گفت: او تا به حال هیچ ایده” اما از آن ساخته شده او “متوجه باشید که چگونه بزرگ این محل بود.”

The incredible Airbnb home Matt Damon stayed in while in Ireland. Picture: Airbnb
media_cameraباور نکردنی Airbnb خانه مت دیمون ماند در حالی که در ایرلند. تصویر: Airbnb

“این باور نکردنی این یکی از زیبا ترین مکان های ما تا کنون بوده است. بدیهی است که آنچه در جریان است در جهان وحشتناک است اما برای خانواده آن به پایان رسیده است.”

او گفت که او نقل مکان کرد و در آنجا برای چه فکر خانواده خواهد بود هشت هفته به ساقه فیلم آورده و معلمان خود را برای سه کودکان به عنوان آنها خواهد بود ،

“ما باید آنچه که هیچ کس دیگری است که واقعی زندگی انسان ها آموزش بچه های ما. ما احساس گناه. ما باید این نوع باور نکردنی در این محل است.”

“این کمی احساس مثل یک افسانه در اینجا.”

مشاهده این پست در Instagram

روز ملاقات ما مت دیمون! . شما ممکن است دیده می شود این عکس انجام دور و دیر. در ابتدا ما به هیچ وجه قصد به اشتراک گذاری عکس است اما در حال حاضر که مت بوده است خنده و صحبت کردن در رادیو در مورد آن, من فکر کردم من می خواهم به شما بگویم که چگونه من آمد به این عکس. ما برای یک خانواده شنا و ما bumped به مت و خانواده اش. این همه بسیار سرد – هیچ کس دیگری در اطراف…فقط خود (و خانواده) با بهره گیری از انجماد آب سرد و داشتن یک خنده! همانطور که همه ما ترک او بسیار مودبانه موظف برای یک, عکس تکیه به در با خود @supervalu_irl کیسه نگه داشتن فاصله اجتماعی! . به عنوان او تایید کرد در رادیو او برگزاری یک کیسه شنا دنده و حوله – نه قوطی!! هر دو من و همسرم توافق برای به اشتراک گذاشتن عکس publicly اما از آن به بیرون درز کرد از طریق یک خانواده گروه واتساپ چند روز بعد و بوم! پس از آن بود بیش از همه رسانه های اجتماعی. ما احساس افتضاح و واقعا متاسفم در مورد وضعیت کل; ما نوشت یک نامه عذرخواهی به او اما هرگز به ارائه آن است. پس از شنیدن او در رادیو امروز او به وضوح می بیند خنده دار طرف و این واقعیت است که این عکس در نهایت تبدیل به یکی از feelgood داستان از اوایل تابستان است. . در حالی که ما هرگز در نظر گرفته شده است که عکس باید نشت در هر نقطه ما خوشحال شد که بسیاری از مردم – مت شامل – بسیار سرگرمی از نتیجه. و نتیجه ؟ ایرلندی مردم خوشحال بودند به استقبال چنین دوستانه و در سطح جهان مورد احترام بازیگر و فعال به زندگی در میان ما در حالی که با بهره گیری از حریم خصوصی خود را و یکی از معدود چیزهای خوب که این ویروس در پرتاب – گرانبها و بدون هیچ زحمتی رایگان با خانواده اش در یک کشور است که احترام و گرامی داشتن چیزهای مهم در زندگی است. . همچنین دختران من Ashleigh & Jessica @cookingwithjessica_ (در سن 9 و 11) آموخته درس بسیار ارزشمند است. آنها در حال حاضر ببینید که چگونه چیزی خصوصی می تواند به سرعت ویروسی و چرخش خارج از کنترل. . به هر حال همه به خوبی به پایان می رسد. . #mattdamon #cookingwithjessica #dalkey #lockdownlife

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Siobhan بری (@mummycooks) در

Luciana Barroso and Matt Damon attend the Premiere of FOX's "Ford V Ferrari" at TCL Chinese Theatre in Hollywood, California. Picture: Kevin Winter/Getty Images.
media_cameraلوسیانا باروسو و مت دیمون حضور والاتر از فاکس “فورد V فراری” در TCL چینی تئاتر در هالیوود کالیفرنیا. تصویر: Kevin زمستان/گتی ایماژ.

در ضمن زن پشت بدنام عکس توضیح داده شده که چه اتفاقی افتاده روز او ضربه به او شنا در ساحل محلی.

“ما برای یک خانواده شنا و ما bumped به مت و خانواده اش. این همه بسیار سرد – هیچ کس دیگری در اطراف … فقط خود (و خانواده) با بهره گیری از انجماد آب سرد و داشتن یک خنده!” Siobhan بری از مومیایی آشپز نوشت: در Instagram.

“همانطور که همه ما ترک او بسیار مودبانه موظف برای یک, عکس تکیه به در با خود @supervalu_irl کیسه نگه داشتن فاصله اجتماعی!”

“او به عنوان تایید در رادیو او برگزاری یک کیسه شنا دنده و حوله – نه قوطی!!”

او گفت: این زن و شوهر توافق برای به اشتراک گذاشتن عکس اما از آن به بیرون درز کردن از طریق خانواده گروه واتساپ.

“ما احساس افتضاح و واقعا متاسفم در مورد وضعیت کل; ما نوشت یک نامه عذرخواهی به او اما هرگز به ارائه آن است. پس از شنیدن او در رادیو امروز او به وضوح می بیند خنده دار طرف و این واقعیت است که این عکس در نهایت تبدیل به یکی از, احساس خوب, داستان اوایل تابستان.”

دیمون نیز صحبت کرد و در مورد نقش خود در سرایت – یک فیلم ساخته شده نه سال پیش که در وهم آور زندگی دوم در طول بیماری همه گیر.

“تمام چیزی که آن را غم انگیز و غم انگیز, من امیدوارم که خوب می تواند از آن آمده است. خوشبختانه این نیست به عنوان کشنده به عنوان آن ممکن است شده اند تا شاید این است که واقعا خوب خشک اجرا برای یک,” او گفت:.

Matt Damon in Contagion.
media_cameraمت دیمون در سرایت.

در اصل منتشر مت دیمون راز مستند ‘پری’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de