شهردار Peduto تابه طراحی شده برنامه ریزی شده 21-داستان در پیتسبورگ نوار منطقه

حدود یک دقیقه پیش

پیتسبورگ شهردار لایحه Peduto گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته با طراحی یک 21-داستان برج اداری که مستقر در نیویورک JMC منابع برنامه ریزی شده برای سایت از یک سردخانه و انبار در پیتسبورگ نوار منطقه.

Peduto گفت که این شرکت را به آمده تا با یک طراحی بیشتر در خط با نوار تاریخی معماری اگر آن را در نظر دارد به دنبال یارانه و یا واریانس از پیتسبورگ.

“طراحی معماری مطابقت ندارد نوار منطقه,” او گفت:, و اضافه کرد که در آن او را به یاد Brutalist معماری از 1950s و 1960s. “این فقط چهار طرف بدون امکانات. این باعث می شود که ساختمان به ایستادگی کردن در یک منطقه است که دیده می شود بسیاری از رشد شده است. طراحی ساختمان های جدید به معنای تعریف تاریخی معماری از نوار است.”

شهردار گفت که او نمی خواهد در مخالفت $245 میلیون پروژه.

“این فقط بدان معنی است که اگر آنها به دنبال هر واریانس یا یارانه های عمومی آن خواهد بود مشروط بر طراحی است که باعث افزایش تاریخی طبیعت و نه یکی که با آن در تضاد است.”

JMC پاسخ نداده شنبه به یک درخواست برای نظر.

هفته گذشته این شرکت اعلام کرد قصد دارد برای یک سازگار با محیط زیست ساختمان در پن خیابان و خیابان 15 در محل سابق فدرال سردخانه و انبار. نقطه عطفی در انبار بتن با نور ماهی در آن سمت و معمولا شناخته شده به عنوان Wholey ساختمان تخریب خواهد شد تا راه را برای برج.

مت Cassin یک JMC شریک گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته که شرکت “باز به پیشنهادات” در مورد چه چیزی برای انجام با محبوب “Smilin’ ماهی” ثبت نام در سمت انبار.

برنامه های تماس برای 13 طبقه فضای اداری جمعا 520,000 متر مربع خرده فروشی ردیف ستون و عرض جمعا 17,000 متر مربع در سطح زمین و هفت طبقه پارکینگ با نزدیک به 900 فضاهای Cassin گفت. او گفت: این پارکینگ در منطقه خواهد بود تا weeknights و تعطیلات آخر هفته.

تخریب است انتظار می رود برای شروع این بهار و ساختمان است و انتظار ها به پایان رسید در اواخر سال 2022.

یک طبقه است که در کنار مجموعه ای از مستاجر امکانات رفاهی از جمله اتاق کنفرانس و یک مرکز تناسب اندام و یک landscaped, تراس مشرف به نوار و Allegheny رودخانه.

پارکینگ سطوح خواهد شد از ویژگی های ماشین الکتریکی ایستگاه های شارژ و یک دوچرخه و پارکینگ و تعمیر و نگهداری تاسیسات.

ساختمان طبقه همکف شامل یک فضای باز عمومی, کافه, فروشگاه دوچرخه و high-end مغازه ها و رستوران ها.

Cassin گفت: این شرکت از نزدیک تحت نظارت و توسعه در نوار غزه به ویژه هجوم شرکت های فن آوری از خرید سابق Pennsylvanian آپارتمان در اعطای خیابان و خیابان آزادی برای $8.1 میلیون در سال 2016.

“به وضوح وجود دارد تقاضا برای حق بیمه کلاس فضای اداری امروز در پیتسبورگ برای مستاجران موجود در بازار و برای مستاجران جدید به این شهرستان است. به نظر ما این ساختمان با توجه به محل آن در دروازه نوار منطقه و مرکز شهر نشان دهنده بهترین سایت توسعه در شهر” Cassin گفت.

او افزود که این پروژه به عنوان یک راننده اقتصادی برای پیتسبورگ.

“نه تنها این ساختمان درایو اقتصادی و توسعه جامعه در منطقه از آن خواهد شد به طور مستقیم مسئول جاذبه جدید کسب و کار و دیگر فعالیت های اقتصادی در منطقه نوار,” او گفت:.

باب Bauder یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس باب در 412-564-3080, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>