Mazda3: یک الماس در خشن

قابل توجه کتمان حقیقت است.

در حال حاضر شما می دانید که بررسی های ما عمدتا از پایان بالاتر وسایل نقلیه — با پایان بالاتر بسته و لود به roofline با گزینه های. واقعیت این است که ما فقط می توانیم تست و مرور وسایل نقلیه است که نشان می دهد تا.

این هفته مزدا می خواستم یک قطعه از پای نقد و بررسی و تحویل آن مقرون به صرفه Mazda3.

این سدان چهار درب به من منفجر دور شروع با یک پایه قیمت تنها $21,500. چهار بسته شامل گزینه های پایه را انتخاب کنید ترجیح داده و حق بیمه. All-wheel-drive شد و همچنین یک درایو-آموزش انتخاب.

بدون در نظر گرفتن بسته های 3 همراه با 2.5 L SKYACTIV dual-سربار-cam,16-سوپاپ موتور چهار سیلندر ارائه 186 اسب بخار و 186 ft.-lb. گشتاور. شش-سرعت انتقال خودکار با ورزش حالت استاندارد است. من-فعال-تمام چرخ دیسک سیستم است چند هزار دلار بیشتر, اما به خوبی به ارزش صرف. ما Mazda3 AWD حق بیمه sported یک دسته از استاندارد بسته بندی امکانات: بوز 12-بلندگو حق بیمه, صدا, گرم, جلو, صندلی, SiriusXM radio, 18-اینچی چرخ صندلی چرمی و یک قدرت moon سقف. همه بسیار مجلل اگر شما از من بپرسید.

این Mazda3 است آنچه من می خواهم به تماس یک کوسه مانند بیرونی. آن است که واقعا جذاب و در خدمت آن هدف ارائه آسان بر روی چشم و ارزان سوار به طور متوسط برای مصرف کننده.

مزدا اتصال سیستم اطلاعات و سرگرمی است که ساده و بدون نیاز به فکر در همه. بیرون زده از داش آن ارائه آسان برای استفاده و دوستانه ارتباطات راه اندازی رادیو های مورد علاقه و تنظیمات قابل تنظیم. مرکز آن کنسول به نوبه خود شماره گیری است که واقعا آسان برای استفاده و مدل های BMW را تنظیم و خدمت راننده به راحتی (بدون اضافه chrome البته).

فشار احتراق نیز استاندارد در دستگاه ما خاکستری متالیک بیمه تستر. سوار شد و آرام روی صندلی راحت شد (اگر چه کابین کوچک بود). 3 در مقایسه با یک هوندا سیویک و یا تویوتا کرولا در این سدان جمع و جور کلاس.

مزدا من آن را دریافت کنید. ارائه رقابتی جایگزین برای هوندا و تویوتا در حالی که ارائه یک بزرگ به دنبال و قابل اعتماد و ارزان قیمت گزینه برای مصرف کننده. من باید به آنها اعتبار آنها نه تنها در ارائه آن, اما آنها به من منفجر دور در حالی که انجام آن.

من به شما اطمینان دهم, مزدا آمده است به جدول با هیچ چیز اما الماس. یک آزمون و شما فقط به عنوان تحت تاثیر قرار.

Mazda3

MSRP: $27,900

به عنوان آزمایش: $28,000

MPG: 27 شهرستان, 33 بزرگراه 30.9 به عنوان تست شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im