MBTA جلوتر از برنامه صرف میان coronavirus خاموش شدن ناگهانی جنرال موتورز می گوید

MBTA استفاده کرده است coronavirus خاموش شدن ناگهانی به پایان جلوتر از برنامه و صرف انتظارات خود را برای پروژه های زیربنایی مدیر کل استیو Poftak گفت: به عنوان او به سمت چپ باز تر.

“ما شده اند قادر به استفاده از این دوره پایین تر ridership,” Poftak گفت هرالد در مصاحبه این هفته است. “ما قادر به انجام خیلی بیشتر شتاب کار است.”

Poftak گفت: هدف برای سال مالی به پایان رسید که در ماه ژوئن بود به صرف $1.4 میلیارد دلار در پروژه های سرمایه ای و مقدماتی حسابداری می گوید: T در واقع به پایان رسید تا هزینه های $1.65 میلیارد دلار است.

T بیش از چند سال گذشته تا به حال مسائل مربوط به گرفتن پول صرف شده است. به عنوان دولت هرچه در میلیاردها بیشتر — رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر مجاز 8 میلیارد دلار بیش از پنج سال — اداری و مسائل مربوط به نیروی انسانی برگزار کرده اند تی در استفاده از پول برای مقابله با آن دیرینه مسائل. این سیستم ساخته شده است تا یک انبار بزرگ از کار که باید انجام شود — در سال گذشته مقامات تخمین زده $10.1 میلیارد جمع شدن و فرو ریختن زیرساخت منجر به تاخیر مکرر و مسائل دیگر از جمله derailments.

اتفاقا T در حال حاضر مجموعه ای بسیار شتاب برنامه شروع به خاموش شدن ناگهانی در تمام خطوط مترو از جمله خاموش شدن ناگهانی از خط سبز شاخه ها و خط آبی به منظور تسهیل تعمیرات. Poftak فرماندار و دیگر مقامات برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در رودخانه قطار حیاط در مقابل یکی از براق جدید “Type 9” خط سبز قطار گفتن به خبرنگاران گفت که T انجام می شود و پنج بار به عنوان مقدار کار این تقویم سال به عنوان آخرین جمله کار در 29 کیلومتر از مسیر است.

“ما در حال نورد از آنچه ما فکر خیلی تهاجمی برنامه” Poftak گفت.

اما بود که به طور موقت از خط خارج با این بیماری همه گیر است که باعث T به تعطیل بسیاری از کار خود را. زمانی که آن آغاز شده تا مقامات متوجه آنها می تواند به سرعت برنامه ریزی شده خاموش شدن ناگهانی داده شده فوق العاده کم ridership در میان اوج ویروس خروش. به طوری که آنها جایگزین بخشهایی از این خط آبی خط سبز و خط قرمز با اتوبوس — پیشرو T Poftak می گوید, به گرفتن و پیشی بگیرد که در آن حمل و نقل از آژانس انتظار می رود.

و او گفت: آنها را ارزیابی مجدد در پاییز اگر آنها باید بیشتر سرعت بخشیدن به کار با خاموش شدن ناگهانی.

“سپتامبر حمله به عنوان یک نقطه عطف,” Poftak گفت.

او گفت: T همچنان به صرف $750,000 یک هفته بر ضد COVID-19 اقدامات است.

“ما بسیار گسترده ضد عفونی و تمیز کردن رژیم,” او گفت:.

او گفت: T را در نظر بگیرید در ادامه یک برنامه آزمایشی آن آغاز شده بود با دادن ماسک به سواران. او گفت: سواران به طور کلی فرسوده دنده محافظ.

“ما دیده ایم خیلی خوب رعایت از مردم در T” Poftak گفت.

او تبلیغ این واقعیت T و سازمان های حمل و نقل در کل — نبوده است وکتورهای از کروناویروس که بسیاری ترسید.

“به دانش من بوده است نه هر چیزی که مانند یک سوپر پخش رویداد” Poftak گفت.

او گفت: 10 از T 6,400 کارکنان در حال حاضر این ویروس. او گفت که آنها به طور منظم دسترسی به خود را تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im