MBTA بوستون اجتناب از coronavirus اخراج furloughs تا کنون

MBTA و بوستون همچنان به جلوگیری از اخراج و یا furloughs هر چند محلی اقتصاددان می گوید: این نوع اقدامات به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به طور فزاینده ای لازم است که این بیماری همه گیر کوروناویروس دکتر بودجه.

شهردار مارتین والش را در روز پنج شنبه گفت که این شهرستان دارای نه گذاشته و یا furloughed هر کسی در این نقطه و T گفت: همان.

دانشگاه ماساچوست سیستم از سوی دیگر در میان furloughing بیش از 1000 نفر برای چند روز هر 30 ژوئن پایان سال مالی.

UMass جمهور مارتی Meehan مرکزی دفاتر furloughing 168 نفر و 1000 بیشتر furloughs در حال گسترش بیش از دانشگاه. Nonunion کارگران و مدیران خواهد بود furloughed برای پنج تا 10 روز و در سیستم باقی مانده در مذاکرات با اتحادیه نیروی کار بیش از قریب الوقوع خود را furloughs.

بازرگانی Suffolk دانشگاه اقتصاد استاد دیوید Tuerck که اجرا می شود چراغ تپه موسسه گفت: در شهرستانها و شهرهای کوچک که تکیه زیادی بر املاک, مالیات, به احتمال زیاد خواهد شد که بیشتر درآمد پایدار از سازمان های دولتی که تکیه بیشتری بر درآمد مالیات و هزینه. مالیات بر املاک به احتمال زیاد نمی خواهد هر گونه تغییرات گسترده در کوتاه مدت گفت: اما این کاهش درآمد در سراسر هیئت مدیره را در مشاغل و خدمات برش در تمام سطوح.

“محلات خواهد بود خوش شانس است که درآمد خود را از پایگاه های ساییده شدن بیشتر به آرامی اما سپس آنها را به صورت یک سخت تر مسئله سیاسی از نظر مالیات” Tuerck گفت. “هر دولتی واحد باید با احتیاط در مورد افزایش مالیات با توجه به دولت از اقتصاد است.”

در مورد برخی از شهرداری و دولت شغل او گفت: “من فکر می کنم آن را به طور فزاینده ای دشوار برای توجیه برخی موقعیت های ضروری اما احتمالا واقعا … مردم در حال رفتن به مجبور به استفاده می شود به ضرورت پیدا کردن کار های مختلف. بودجه مردم در حال رفتن به به خراش سر خود را و آمد تا با راه حل.”

والش دولت در ارائه بودجه سال مالی آینده توسط مارس مهلت و احتمال اصلاح آن قبل از آن گذشت 30 ژوئن. بودجه مقامات گفته اند که آنها در حال نظارت بر درآمد منابع نزدیک است.

MBTA که به مدت طولانی به حال جدی مسائل مالی دیده است ridership مخزن به عنوان اجتماعی فاصله مجموعه در. T مقامات اخیرا گفت که فدرال coronavirus امداد پول است که در آینده به حمل و نقل آژانس نمی پر کردن تمام شکاف از دست دادن درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de