گوشت فروش محدود در برخی از فروشنده به عنوان زنجیره تامین به طور فزاینده فرار در میان همه گیر

گوشت خرید محدود بودن در محلی بزرگ و فروشنده در میان تولید کنندگان قیمت های بالا و افزایش تقاضا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Costco Wegmans, Stop & Shop و حداقل یک بازار محلی گفته اند مشتریان محدودیت برای خرید گوشت در هفته گذشته شبیه به کمبود کاغذ توالت و حوله کاغذی که آمار خرده فروشان در ماه گذشته.

“با توجه به زمان وضعیت همه گیر تمام گوشت قرمز/گوشت گاو قیمت محصول از تامین کنندگان ما رفته اند تا به طور قابل توجهی با توجه به عرضه و تقاضا” D’Errico بازار در ورکستر اعلام کرد در Facebook پست دوشنبه. “این باعث می شود آن را غیر ممکن است برای ما برای ادامه ساخت ما گوشت بسته تا اطلاع ثانوی.”

D’Errico که مدیر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه گفت: گوشت مرغ و پایدار هستند.

Costco در روز دوشنبه همچنین اعلام کرد جدید COVID-19 مقررات از جمله محدودیت از سه مورد در هر عضو در میان گوشت گاو و مرغ محصولات به دلیل تقاضای بالا.

Wegmans قرار داده و دو مورد در حد 80% گوشت و خانواده بسته بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ در ماه مارس یک سخنگوی گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

“همانطور که ما منابع سفت و افزایش هزینه های بالا و تقاضا موارد ما متعهد به نگه داشتن قیمت های ما پایین” لورا دوربین برای Wegmans در بیانیه ای گفت. “هر گونه افزایش قیمت در گوشت ما بخش تنها منعکس کننده میزان هزینه های ما افزایش یافته است.”

Stop & Shop در بیانیه ای گفت: این نیست دیدن یک “تأثیر عمده ای” به عنوان یک نتیجه از گوشت تعطیلی کارخانه است اما همچنین محدود کردن خرید گوشت برای هر دو مشتری و دو بسته هر یک از مرغ و گوشت گاو و مرغ و ترکیه برای منزل تحویل.

دیگر محلی مستقل گوشت و بازارهای عمده مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای نیست, پاسخ به سوالات دوشنبه.

جان هرست رئیس جمهور از خرده فروشان انجمن ماساچوست گفت: این موضوع نیست و مربوط به یک ملی کمبود گوشت اما یک “مصرف کننده احتکار” مشکل است.

“برخی از مسائل وجود دارد با زنجیره تامین, تلاش برای حتی چیزهایی به حرکت به گوشت از بسته رستوران به فروشگاه های مواد غذایی” هرست گفت: “وجود دارد و این موضوع را با مصرف کنندگان اقدام از ترس به عنوان احتیاط و رک و پوست کنده احتکار گوشت قرار دادن آن در فریزر ماه به ارزش گوشت است.”

Tyson Foods گزارش ثبت گوشت فروش در سه ماهه اول اما هشدار داد سرمایه گذاران دوشنبه که آن را از ادامه تولید slowdowns.

“ما نمی توانیم در حال حاضر پیش بینی نهایی تاثیر COVID-19 خواهد شد که ما در کوتاه مدت و دراز مدت تقاضا در این زمان به آن بستگی دارد, در میان چیزهای دیگر شدت و مدت COVID-19 بحران” تایسون در بیانیه ای گفت.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de