جلسه در کیهانی سالن مطالعه با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

مریخ و زحل چین در برج دلو و مانند دو جدی دانش آموزان در شب امتحان به صورت تست در سالن مطالعه از زندگی است. آنها نقد و بررسی یادداشت های, مسابقه, یکدیگر, خواندن, نوشتن و حدس و گمان در مورد مواد با پایه بلوک های ساختمان از خوب بودن است. کنجکاو در مورد این موضوع و شما رشد تحت تاثیر این سیاره تیم. یک همه در اطراف.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). با علاقه شما نگاه کنید به آنچه شما خداحافظی طولانی در پیش است. نوستالژی ممکن است شما فکر اگر فقط برای یک لحظه “من باید سعی کنید که دوباره؟” احتمالا نه.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). اگر شما می توانید جلوگیری از وقفه شما دو بار به عنوان مولد. دو تا از بزرگترین عوامل موثر در حواس پرتی خواهد شد و موقعیت خود را و استفاده از اینترنت.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). هر کسی که عاشق یک شخصیت تلویزیونی و یا ویران شده است توسط خط از یک کتاب می داند که قدرت جایگزین واقعیت. شما با استفاده از این اصل به نفع خود.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). تفاوت بین لبخند واقعی و مجبور یا مانور یکی ثبت شده است حداقل در سطح ناخودآگاه توسط اکثر انسان ها. واقعی لبخند ارسال شادی واقعی. این خواهد بود که سهم خود را برای بهبود جهان امروز است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). برای انجام بهترین کار خود را, شما باید تمرکز کنید. به تمرکز شما باید از نگرانی. به رایگان از نگرانی شما باید به وضوح. شما بهترین کار خود را هنگامی که شما در حل و فصل این موضوع در ذهن شما است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). کودک, بالا رفتن از میله های میمون در زمین بازی است نه فکر کردن در مورد آزمون تعادل و یا در حال رشد مهارت های حرکتی. آن را فقط به نظر می رسد مانند یک چیز سرگرم کننده برای انجام. به طور مشابه هر آنچه شما فکر می کنم ممکن است سرگرم کننده در حال حاضر نیز یک فرصت غیر منتظره رشد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). اگر شما می توانید تا شلاق زدن برخی از شادی را برای خود و زندگی می کنند در داخل که شما باید انجام ماموریت از روح خود را. فقط مراقب باشید به اشتباه شادی با لذت برادر خود از مادری دیگر.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). زندگی پر از شگفتی و امروز به ارمغان می آورد یکی از مورد علاقه خود را در نوع — نوع که در آن شما خودتان را غافلگیر کنید. شما در حال عمیق تر و قوی تر و با استعداد تر و جالب تر از حتی شما می دانستند.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما در رابطه با گرفتن اقامت و یا هر چیزی که با بودن در مقابل. شما می خواهید برای لذت بردن از مسیر خود را فراموش عدالت نقش خود را و یاد بگیرند که چیزی در طول راه.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). اگر مایل چیزی به پایان نمی خواهد آن را به طوری آن را سازماندهی فکر می کردم که باعث می شود شما را به یک لیست از مراحل و شروع متد گرفتن این چیزی که بر روی ریل.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). به خود انگیزه به عنوان شما آن است که همیشه آسان نیست برای نگه داشتن خود را پاسخگو به چیزهایی که شما می گویند شما می خواهید به انجام. شما نیاز به افراد دیگر. نیاز به یک تعویض بازی? پیوستن به یک گروه.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). وجود دارد چنین چیزی به عنوان بیش از حد دانست ، البته! و آن را هر بیت به عنوان مخاطره آمیز بودن بیش از حد غیر منطقی. زمانی که منطق dulls حواس اجازه شعر آنها را به عقب.

امروز تولد (31 مارس). کیهانی آهن ربا قرعه کشی شما را نسبت به آنهایی که شما بیشتر نیاز به نزدیکی. یک خوش شانس به نوبه خود در زندگی شخصی خود می افزاید: هیجان و افراد جدید را به مخلوط. این ممکن است به یک سرگرمی دنبال شما و یا کمک به شما را که دست شما مزایای پیش بینی نشده. بزرگترین شانس قطره در حالی که شما در حال پیشبرد آموزش و پرورش خود را. لئو و برج میزان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 16, 9, 30, 45 و 11.

نجوم پرسش: “من 44 ساله قوس مادر دو فرزند 5 و 8. دو سال پیش من طلاق پدر خود. در حال حاضر من دوباره ازدواج کرد. دوم من است, برج جدی که هرگز ازدواج کرد. و من نقل مکان کرد و به خانه اش هر چند دختران صرف بیشتر تعطیلات آخر هفته در پدر خود را. من برج جدی, شوهر دوست دارد به نگه داشتن خانه خود را بسیار تمیز و منظم. من فکر می کنم آن را کمی بیش از حد هیاهو برای او این بزرگ فوری, خانواده, اما او از عهده خیلی خوبی است. ما شده ایم در تلاش برای باردار شدن یک کودک هم بود و من تعجب اگر شما فکر می کنم آن را یک ایده خوب است. من نگران هستم که از آن خواهد شد بیش از حد برای او, اما اگر من را نمی دهد او را فرزند او ممکن است احساس من فریب خورده او را از چیزی. و آن را نه مانند من یک مقدار زیادی از زمان برای مرتب کردن این. شما چه فکر می کنید؟”

یک کودک تنها اگر شما واقعا احساس می کنید کشیده شده به انجام این کار است. در حال حاضر شما به نظر می رسد بیش از حد ترس از ناراحت کننده این مرد برج جدی. Capricorns فراموش کرده اند که در نوع خود از حضور قدرتمند که الهام بخش احترام. اما شما نباید احساس شما را به مانیتور خود را و یا تنظیم مجدد زندگی خود را به منظور تکمیل او. او خانواده خود را در حال حاضر و نیازهای خانواده راحت باشد.

افراد مشهور پروفایل: در “پرندگان شکاری” ایوان مک گرگور در نقش یک تبه کار بیشتر villainesque از مدرسه ای, بندگی Harley Quinn. اصلا عادت به مک گرگور به عنوان پسر بد هر چند به خاطر او به خوبی می تواند قهرمان, موسیقی پیشرو در مرد یا آخرتی صلیبی بعدی. McGregor نمونه پررنگ هیجان انگیز و انرژی بره. با natal زهره در حوت, او می تواند با همدلی طیف گسترده ای از کاراکتر ها است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 04, 2020 16:44:40 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de