Meghan تعقیب فیلمهای هالیوود نقش

بازیگر سابق Meghan Markle است که گفته می شود علاقه زیادی به بازگشت به کار پس از شکستن و دور از خانواده سلطنتی در اوایل این سال است.

به عنوان گزارش در خورشیداو را عامل نیک کالینز است که مشغول تلاش برای امن او پیشنهاد.

آنها گفتند: “او گفت که او می خواهد بازگشت او به بازیگری به عنوان بخشی از یک گروه از بازیگران در چیزی شبیه به یک ابر قهرمان فیلم است.

“او به طور فعال به دنبال چنین فیلم برای او. او گفت: او در دسترس است و باز به بهترین ارائه می دهد.

“مگان در حال برنامه ریزی یک سری از جلسات در هالیوود است. او در حال حاضر انجام می شود voiceover برای دیزنی و در حال حاضر کلمه است که او به دنبال یک ابرقهرمان فیلم به عنوان یک صدای خارج از قاب و یا حتی بر روی صفحه نمایش.

“او می داند که او نمی تواند حمل یک فیلم به عنوان یک بازیگر. مردم نمی خواهد بود قادر به گرفتن گذشته این واقعیت که او Meghan Markle.

“اما او مصمم به عمل دوباره و او فکر می کند یک گروه فیلم راه رفتن است … چیزی که می پردازد بزرگ, اما آن را نمی کند قرار داده و او را در جلو و مرکز.”

Meghan Markle as Rachel Zane in Suits. The former actress is pursuig top Hollywood roles. Picture: Shane Mahood/USA Network/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images
media_cameraMeghan Markle به عنوان راشل زین مناسب. این بازیگر سابق است pursuig بالا هالیوود نقش. تصویر: Shane Mahood/USA Network/NBCU عکس بانک/NBCUniversal via Getty Images

کالینز قبلا به نمایندگی از 38 سال از زمانی که او در تلویزیون نشان می دهد مناسب.

در اوایل این ماه آن بود نشان داد Meghan امضا مقابله با دیزنی در ازای کمک مالی به حیات وحش خیریه.

بازگشت به کار

دوشس ساسکس انجام خواهد شد voiceover برای کمک به صندوق فیل بدون مرز یک سازمان است که کمک می کند تا برای پیگیری و محافظت از حیوانات از شکار غیر قانونی.

و در سال گذشته شاهزاده هری فیلم برداری شده بود ظاهر می شود به ایجاد زمینه های مناسب برای کار با دیزنی در لندن والاتر از شیر شاه.

دوک و 35 اشاره کرد و گفت: در تن مسکوت: “شما نمی دانید که او صدای زمینه?”

آقای Iger به دنبال شگفت زده پاسخ “آه من نمی دانم که” قبل از هری همچنان “شما به نظر می رسد شگفت زده کرد او واقعا علاقه مند”.

دیزنی شخص مهم و برجسته می گوید: “ما می خواهم عشق را امتحان کنید. این یک ایده عالی است.”

گزارش شده است که دوک و دوشس می تواند نشانه یک معامله با Netflix بکشد.

آنها همچنین اعتقاد بر این نه نقطه طرح خود را “امپراتوری” که می تواند شامل “اپرا مستند”.

و از آن است که فکر می کردند که ممکن است دریافت یک معامله کتاب به ارزش بیش از آنها اوباما’ £49m ($A96.32متر).

Behind the scenes of the series <span id="U70773619573bFD" style="font-weight:normal;font-style:italic;">Suits</span>. Meghan Markle wishes to return to actress mode. Picture: Instagram/Patrick Adams
media_cameraپشت صحنه سریال مناسب. Meghan Markle مایل به بازگشت به بازیگر mode. تصویر: Instagram/پاتریک Adams

این زوج در حال حاضر به زندگی با نوزاد مورچه در £11m ($A21.62) ملک در جزیره ونکوور جایی که آنها در حال گذراندن روز خود را با پیاده روی, پخت و پز و انجام یوگا با توجه به یک دوست.

به عنوان زن و شوهر پیدا کردن راه خود را پس از پله به عنوان ارشد خانواده سلطنتی آنها خارج از برنامه به علامت تجاری ساسکس سلطنتی پس از ملکه ممنوع آنها را از استفاده از کلمه “سلطنتی”.

و به عنوان بخشی از Megxit معامله هری باید خندق خود افتخاری نظامی موقعیت برای حداقل 12 ماه.

این جفت ارز منتشر شد فوق العاده بیانیه ای پس از این تایید شد جزئیات آنچه در زندگی خود را در خارج از خانواده سلطنتی خواهد بود.

اما 1114 کلمه پست در ساسکس سلطنتی سایت برانگیخته ادعا می کند که زن و شوهر هستند “بسیار ناراضی” خود Megxit توافق.

Royal police are faced with security challenges as Meghan Markle plans to leave Archie in Canada as she travels to England. Picture: AFP
media_cameraپلیس سلطنتی هستند در مواجهه با چالشهای امنیتی به عنوان Meghan Markle برنامه ای برای ترک مورچه در کانادا به عنوان او سفر به انگلستان است. عکس: AFP

سلطنتی سردرد

پلیس سلطنتی روبرو هستند امنیتی سردرد زمانی که دوشس ساسکس برگ نوزاد مورچه در کانادا برای پرواز به بریتانیا در این هفته است.

افسران را به divvy تا نقش به گارد Meghan در لندن و پسر در ونکوور.

تصمیم به ترک نه ماهه پشت است به احتمال زیاد برای اضافه کردن به £50,000 ($A98,000) به فراری سلطنتی در حال نصب امنیت لایحه.

آن را نیز نا امید ملکه و دیگر مقامات ارشد royals که باید دیده نمی شود کودک برای 14 هفته.

سلطنتی خودی گفت: “Meghan لندن گردش اثبات یک دردسر واقعی باشد.

“این یک زمان گران قیمت فقط زمانی که هزینه ها به دنبال پس از دوک و دوشس ساسکس تحت موشکافی.”

هفته گذشته کانادا, به گفته پلیس آنها را متوقف خواهد کرد برای کمک به امنیت زمانی که زن و شوهر پا به کار royals در 31 مارس است.

به این معنی هری و مگان را £20 میلیون در سال ($A39m) امنیت لایحه به نظر می رسد به سقوط مستقیما بر مالیات دهندگان تامین می شود ملاقات کرد ،

Harry and Meghan, the Duke and Duchess of Sussex, have made their home for now in Canada with their son Archie. But both parents are travelling and will leave Archie there. Picture: Supplied
media_cameraهری و مگان دوک و دوشس ساسکس ساخته شده اند خانه های خود را برای در حال حاضر در کانادا با پسر خود مورچه. اما پدر و مادر هر دو در حال سفر و ترک مورچه وجود دارد. تصویر: عرضه

چند تیم از حدود شش سلطنتی حفاظت ماموران مالیات دهندگان هزینه £600,000 ($A1.180m). این می رود در حقوق اضافه کاری در خارج از کشور کمک هزینه بازنشستگی پرواز و محل اقامت.

هزینه ها را تا حد زیادی افزایش زمانی که زن و شوهر هستند به طور دائم در خارج از کشور.

داخلی, یادداشت پیش بینی شده که زن و شوهر باید حداقل 12 افسران برای پوشش آنها در سفرهای که اغلب ساخته شده از هم جدا.

منبع ما گفت: “در هفته آینده را نشان می دهد چالش های عظیم و مبالغ درگیر زمانی که هری و مگان در لندن نیاز به امنیت فقط به اندازه مورچه.

“آن را به عنوان بسیار به عنوان یکی دیگر از £50,000 ($A98,000) به آنچه در حال حاضر در حال اجرا است. اما هیچ کدام از آن خواهد شد توجه به ارشد royals که محزون در دیدن نوزاد برای مدت طولانی است.”

The residence of Prince Harry and and his wife Meghan in British Columbia, Canada. Picture: AFP
media_cameraمحل اقامت شاهزاده هری و همسرش مگان در بریتیش کلمبیا, کانادا. عکس: AFP

هری و مگان باور آنها از نظر قانونی به عنوان سال حفاظت پلیس و به نظر می رسد تمایلی به پرداخت هزینه برای آن.

زن و شوهر را نهایی و رسمی نامزدی است که انتظار می رود به کشورهای مشترک المنافع روز با ملکه در کلیسای وستمینستر در مارس 9.

یک سخنگوی گفت: “ما نمی نظر در برنامه خود.”

— با خورشید است.

در اصل منتشر Meghan تعقیب فیلمهای هالیوود نقش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im