یادداشتی به ترودو: آنچه کانادایی ها نیاز به شنیدن در طول شیوع

اندرو MacDougall: اتاوا نیاز به رهبری و این بدان معناست که اطلاعات روزانه از کارشناسان رادیکال خلوص و صداقت و بدون چرخش بیشتر از وزرای کابینه

اگر کسی شک دارد که در پاسخ به یک بحران در زمان واقعی دشوار است, یک غاز نر در دیروز بداهتا کنفرانس مطبوعاتی شامل دیوید Lametti ملانی Joly و یک تعداد انگشت شماری از bobblehead عروسک. (TL;DR: وحشتناک بود.)

Lametti و Joly رفت به ‘اعلام کرد که آنها تا به حال صحبت در مورد برخی از مسائل و در مورد انجام چیزهای بیشتر اما چیزهای که نمی تواند اعلام کرد که مسائل تا روز بعد. آنها سپس اقدام به خفاش دور یک سری از زبانم بند آمده سوال خبرنگار در مورد اینکه چرا آنها نمی های هر چیزی را با تنه زدن بینی خود را تا نخست وزیر را به قرنطینه پشت. این یک simpering و دردناک یادآور جین Philpott اندازه از درجه اعتبار ساقط در ترودو کابینه.

که شرم آور است واقعا به دلیل مخاطرات احتمالا نمی تواند بالاتر باشد. کانادایی ها آلوده بودن مرگبار ویروس جدید. شده است وجود دارد یک مرگ وجود دارد و تقریبا قطعا بیشتر است. مرزهای این کشور باز باقی می ماند اما ملت خدمات مرزی به نظر می رسید—تا صبح—خیلی آرام در مورد یادآوری مردم از بهداشت عمومی مسئولیت پس از بازگشت خود به کشور کانادا. به عبارت دیگر بیشتر به وضوح نیاز به انجام است.

چه نیازی به انجام چیزی است که انجام شد دیروز: ارسال دلقک ها به عنوان خوانده شده چند نکته صحبت کردن که لازم نیست پاسخ هر کسی سوال. با این نقطه اگر دولت هیچ ربطی به آن می گویند باید نگه داشتن دهان خود را بسته است. (نکته: همیشه باید چیزی برای گفتن در این نقطه باید قرار دادن افراد واجد شرایط به آن می گویند.)

ادامه مطلب: ترودو را فراهم می کند به روز رسانی در فدرال پاسخ به کروناویروس: تصویری زنده

اما به جای گرفتن برخی از اخبار آنها می تواند با استفاده از بینندگان وارد شده کاملا ماده-منطقه آزاد. “ما شده اند در این از دسامبر” Lametti توت-tutted. “ما در زمان مبتنی بر شواهد استراتژی,” او اضافه شده است. بود که به دنبال یک “شماره های ما عالی هستند” و “ما مرگ و میر پایین است.” نه واقعا. “رهبری نقش نخست وزیر مشهود” Lametti سپس گفت: از جایی در داخل ، برای اینکه عادلانه بیت آخر به نظر می رسد به وزیر دادگستری در روم او را به تلو تلو خوردن به: “ممکن است ما آن را به حرکت به مرحله دیگر.”

آه بله لطفا.

و حرکت آن را به مرحله دیگر نیاز به شروع به حرکت هر دلقک ها خارج از صحنه. فقط آنچه را که دولت فکر می تواند به دست آورد wheeling کردن پسر که تنها به گارد جودی Wilson-Omar قبر و یک بار کابینه ستاره تبدیل مسافرتی حدس و گمان است. مگر در مواردی که شما نخست وزیر/Chrystia Freeland وزیر بهداشت و یا یک متخصص سلامت خود را piehole نیاز به بسته توسط این نقطه در همه گیر ما نمی نیاز به شنیدن از شما.

پس از بازی یک جزئی نقش حمایت در آخرین بحران پاسخ به یک اپیدمی فراگیر در کانادا (H1N1) من می دانم که چقدر سخت است برای دریافت آن راست در این حالات. به عنوان کسی که نشسته طریق ساعت از وزرا آمادگی برای کنفرانس های مطبوعاتی و ده ها مسائل مدیریت جلسات در مورد واکسن عرضه (و کمبود) من به همدردی با استرس قرار می گیرد کسانی که در سیستم در حال حاضر. آن واقعی است و از آن ترسانده است. زندگی در معرض خطر هستند.

به همین دلیل از آن زمان به همه چیز بازگشت به اصول. معمول بوفه کرکی comms شیرینی (یعنی اذیت کردن واقعی اخبار فردا) کار نخواهد کرد. هک—و از طریق آنها به مردم کانادا—می خواهید یک رژیم غذایی مداوم همه گیر گوشت. دولت نیاز به رفتن کامل keto.

این به این معنی کارشناسان. بسیاری از کارشناسان است. روزانه کارشناسان. به این معنی تنها صدای در بالا بسیار از طیف سیاسی است. و هنگامی که آنها پاسخ آن را باید با رادیکال خلوص و صداقت; یک بیماری همه گیر است که یک spin-منطقه آزاد. اگر یک خبرنگار می پرسد یک سوال سختی است که شما لازم نیست که پاسخ شما لازم نیست عقب نشینی به ستایش رهبر عزیز. شما آن را در چانه و تعهد به انجام بهتر (cc: بیل بلر). و هنگامی که بهتر است که انجام می شود شما دوباره به مردم کانادا و به آنها بگویید در مورد آن.

یک یادآوری به همه دولت ارتباط برقرار: کانادا مردم انتظار نیست کمال است. اما آنها انتظار خونین اقدام سریع در عیوب. و آن اقدام به گسترش روشن مداوم و ارتباطات ثابت در مورد همه چیز که در جریان است حتی اگر آن را به نحو تحملناپذیری گریم برای هر دو کشور و یا حزب که در اتهام از دولت است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de