چالاک و خو با تشکر از اورانوس با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

یک مربع از عطارد و اورانوس قرار می دهد متزلزل چرخش در ارتباط است. مردم خوشحال می توانید انجام دور با یک خوشگذران لحظه و وعده آنها احساس نمی مانند نگه داشتن زمانی که خلق و خوی خود را dips. افراد غمگین رفتن به جلو با تصمیم گیری است که هیچ حس در یک خلق و خوی بهتر. آن را به امن ترین ارتباط برقرار کردن با کسانی که خود را در محدوده نرمال است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). تمام عناصر از زودیاک با هم کار کنند. زمین نیست و ممکن است بدون آب, هوا و آتش. شما به دنبال متنوع اتحاد و با هم شما می کنید و آن چه می تواند تصور به تنهایی.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). آغاز یک رابطه هستند مانند شروع یک صبح زمستان راه رفتن. سرد می گوید: “به نوبه خود” در ابتدا, اما آن را چند دور به دیدن اگر داخلی درجه حرارت تنظیم را برای خوش نیرو تجربه.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). مردم را به رفتن به طول های بزرگ برای جلوگیری از یک نفس کبود اما وجود دارد یک فرصت بزرگ در این نوع از درد برای کسانی که در معرض خطر آن است. هرگز وجود دارد بیشتر در شرایط مساعد به سرعت و به زیبایی fine-tune یک تصویر.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). بسیاری از دست داده اند تعادل خود را lunging برای حلقه برنجی. انرژی پیش بینی می تواند به چپ چپ و باید به دقت مدیریت شود. بیش از حد هیجان می توانید از بین بردن معامله است. گام دور خودتان منحرف آرام پایین می آیند.

لئو (جولای 23-Aug. 22). گاهی اوقات شما می خواهم پیدا کردن آنچه که مردم می دانند که شما نمی دلیل آن جالب است. اما در حال حاضر آن را بسیار بیشتر از آن است. وجود پول در سوال. درخواست آشکار است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما می توانید برنده است اما ارزش آن را در این نقطه است ؟ اگر پیروزی می آید در هزینه شخص دیگری, شما همیشه می خواهید به دنبال بیش از شانه خود را در حال انتظار برای چیزهایی که برای گرفتن با شما را هنگامی که جزر و مد به ناچار به نوبه خود.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). وجود ندارد و یک نفر که می تواند به شما در هر راه. برخی حساسیت دیگران ظرافت دیگران راه ساخت شما احساس می کنید مانند یک ستاره است. هنگامی که شما انتظار نداریم که هر کسی برای تحویل در تمام سطوح شما لذت بردن از آنچه هر یک به خوبی انجام می دهد.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما یکی از این احساسات شما با داشتن. اما خوشایند یا ناراحت کننده ممکن است آن را احساس شما در حال داشتن و نه بخشی جدایی ناپذیر از هویت خود را. وجود صلح در عمل کشیدن این چیزها را از هم جدا.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). احترام است و شالوده روابط خوب آن باعث می شود همه چیز آسان تر اجازه می دهد تا شما را به دریافت نفع شک زمانی که همه چیز نمی رویم به طرح.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). هر چند شما نمی توانید کاملا می دانم که فرد دیگری درد یا شادی چیزی در شما طنین انداز با یک طعم و مزه آن برای کمک به شما را در درک همدردی و واکنش نشان می دهند در راه است که باعث می شود همه کمتر احساس تنهایی.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). آن را آسان به تمرکز بر روی روابط است که به شما سود. نیز وجود دارد چیزی ضروری شما را از رسیدگی به روابط است که به نظر می رسد در حال حاضر به کسری. زمان خواهد شد بگویید.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). محدودیت های خدمت به شدت خود را به به. اگر کسی به شما می گوید که شما نمی توانید آن را تنها با تقویت اراده خود را برای اثبات آنها اشتباه است. هر چه بوده و بطری را در حال حاضر پاپ تحت فشار.

امروز تولد (Jan. 18). درخشان و رانده شده شما با افزایش قدرت یک طرح. همه چیز را از خط خارج و تنظیمات باید ساخته شود. شما خیلی خوب در گرفتن در مسیر بازگشت. تداوم اجازه می دهد تا شما را به ادعا می کنند بسیاری از گنجینه های خود را در امتداد راه که نه لزوما آنچه شما برای هدف بودند و بیشتر از همه لذت بخش است. برج میزان و برج حوت می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 48, 27, 11 و 33.

نجوم سوال: “داشتن یک سه تایی بزرگ در نمودار من خوب است, راست?”

بله زمانی که عاقلانه استفاده می شود. این سه تایی بزرگ کننده عمده سیاره ای پیکربندی که در آن سه سیاره در همان عنصر (زمین ، هوا و آتش و آب) به شکل یک مثلث متساوی الاضلاع در نمودار تولد خود را. هر عنصر مثلث خود را در نشان می دهد که در آن شما باید یک استعداد طبیعی. نادیده گرفتن آن در معرض خطر خود شما! شما نیاز به استفاده از آنچه به شما کردم و یا آن را از دست بدهند اما شما همچنین نیاز به حفظ توازن و تعادل در خود در حالی که شما در حال انجام آن است. اگر شما سه تایی بزرگ است که آتش شما را در بهترین خود را هنگامی که شما فعال و در انظار اما شما باید مراقب باشید از فرسودگی شغلی است. اگر شما یک زمین سه تایی شما رشد در اجرای ساختار در محیط زیست خود را. فقط مطمئن شوید که برای گرفتن چند خطرات و نمی شود بیش از حد قابل پیش بینی; آن را تازه نگه دارید. اگر شما یک درجه سه تایی شما یک استعداد برای ساخت روانی و یا اجتماعی و اتصالات, اما شما ممکن است ناراحت کننده با احساسات عمیق. اگر شما سه تایی که به شما در خواندن vibes از یک اتاق اما این نیز می تواند شما را در معرض حمله روانی از منفی از دیگران است. محافظت از خودتان!

افراد مشهور پروفایل: به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین منجر مرد طلایی هالیوود دوران کری گرانت در میان 20th century معروف ترین هنرمندان. کلاسیک, برج جدی است که هنوز هم بسیار محبوب و اغلب اشاره شده برای بی حس سبک. گرانت به دنیا آمد هنگامی که خورشید و عطارد در, درجه یک, برج جدی و زهره و مشتری اورانوس و نپتون در پیچیده صورت فلکی قوس است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 19 2019 01:03:18 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im