عطارد و ماه باز روانی چشم تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

عطارد وارد برج دلو و ماه وارد نشانه آب هماهنگی با برج حوت خورشید. انرژی روانی است که وجود دارد برای گرفتن; فقط به نوبه خود توجه خود را به همه چیز شما می خواهید بدانید. کنجکاوی را باز معمول درب از اطلاعات و سپس چند جایزه درب برای مرتب کردن بر اساس اینتل است که تنها می تواند مشاهده شود با روانی چشم.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). “وجود ندارد هیچ راهی برای پیدا کردن که چرا snorer نمی تواند گوش خود خروپف” پیشنهاد مارک تواین در “تام سایر در خارج از کشور.” امروز خواهد شد یک ورزش در تحمل گیج کننده نوع غفلت است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). رفتن و افراط خودتان. آن را خوش شانس خواهد بود به ریخت و پاش در چیزی بیهوده و بیمعنی. شما می توانید ده ها تن از تصمیم گیری خوب امروز و خراب را خودتان خواهد بود یکی از آنها است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما می توانید زوم در داخل و خارج بی وقفه در زندگی و آن را متفاوت خواهد بود در هر محدوده هر چند به نحوی عجیب هنوز هم همان. فقط به مقیاس است که باعث می شود شما احساس می کنید راحت ترین و بدانند که به اندازه کافی خوب.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). زمانی که وقفه اتفاق می افتد, آن را به عنوان هر چند زندگی است که به شما گفتن که تاپیک های مختلف ترتیب اولویت از یکی از شما در ذهن داشت. شما را وادار به تصمیم می گیرید اگر شما موافق با زندگی یا نه.

لئو (جولای 23-Aug. 22). وجود دارد آرام و بیمار از جنبه های شخصیت خود را و پس از آن وجود دارد که بخشی از آن می شود که ژیان را به چیزهایی اتفاق می افتد. این ادغام خواهد شد به زیبایی امروز که شما تغییر حالت را با توجه به هر وضعیت.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). توجه شما را احساسی sunlamp یک ماشین جوجه کشی برای جوجه های نوزاد که پرهای هنوز فقط ریش ریش شدن, یک نوشیدنی داغ در یک روز سرد. راحتی شما را با این نسخهها کار از داخل به خارج است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). یک عاطفی زخم هنوز هم تاثیر گذار است در راه شما مراحل زندگی. بیت به بیت شما می توانید خودتان را از این حد است. هنگامی که شما در نهایت دریافت رایگان بیشتر خود به خودی و اهل تفریح و بازی نسخه از خود را خواهد شد در حال انتظار در طرف دیگر.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). پیچ و خم از دنیای درونی خود را از ویژگی های مخفی در مسیر به گنج و همچنین به عنوان تله و گاهی اوقات شما نمی توانید تفاوت را بگویید. تعداد خود را پیش از بازی فقط به خاطر اینکه شما در حال حاضر به کاوش.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما شناخته شده اند را کوچکترین اشاره به عنوان نشانه ای از جهان است. سپس دوباره زمانی که شما واقعا می خواهید چیزی حتی بزرگ نکات نخواهد منصرف کردن شما. شما یک طعم و مزه هر دو سناریو امروز.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما باید گیرنده از بخت خوب و شیرین شگفتی است. اگر در راه شما خرید این شرایط با هر دو کار خود حسن نیت شما سرمایه گذاری و یا با واقعی دلار است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). آن نیست خودخواه به تمرکز بر یادگیری در مورد خودتان. شما یک wondrously پیچیده آفریده و به عنوان شایسته بررسی به هر روی این سیاره است. بهتر است که برای مطالعه شما از کسی است که در حال حاضر در چنین مجاورت نزدیک?

برج حوت (اسفند. 19-March 20). خود را راحت دولت از ذهن باعث می شود شما در خانه هر کجا که شما بروید. امکان استفاده از این جسارت به ناشناخته. این است که می خواهد خود را بیشتر با اعتماد به نفس به لحظه از هفته است.

امروز تولد (4 مارس). به لطف این سال خواهد بود که جاه طلبی های خود را خواهد شد به خوبی همسان به سطح فعالیت های که باعث می شود شما احساس می کنید بیشتر حیاتی است. همه چیز را تا سطح شیب دار در زمان خود است. به زودی شما در حال تلاش نیست که صرفا جلوتر از توپ شما می خواهید برای برنده شدن در این بازی تمام. با شور و شوق پیروزی از آن شما خواهد شد. صورت فلکی قوس و دلو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 19, 4, 2, 7 و 15.

نجوم سوال: “تعطیلات شما به نظر می رسد بسیار التقاطی در رویکرد خود را به طالع بینی. چه اصول راهنما یا روش شما با استفاده از توجه خود را به عمل ؟ این ودایی یا چینی یا عصر جدید و یا دیگر؟”

با تشکر از شما برای درخواست! شما بسیار دقیق به من تمایل به سمت یک رویکرد غیر سنتی به طالع بینی — و بسیاری چیزهای دیگر. من آموخته اصول دنیوی طالع بینی از استادم جویس Jillson کسی که با من apprenticed برای 13 سال است. و من پس از توسعه رویکرد خود من به این نوع خاص از کار. من آمده ام برای دیدن خاص از ابزار و عمل به عنوان کم اهمیت تر از عجیب و غریب سحر و جادو است که می آید از تمرکز خود را عمدا به بینش برای اکثر مردم لذت بخش ترین راه یکی است قادر به. من اصل هدایت است که معمولا “آیا آنچه با این نسخهها کار; آیا آنچه را نمی کند.” من باور دارم که معنویت بسیار شخصی است به طور مداوم در حال توسعه و غیر منطقی بخشی از زندگی است که بهتر است از نزدیک با یک قلب به تمام شاعرانه امکانات. در حال حاضر من فکر می کنم کمتر در مورد آنچه که من باور دارم و کمی بیشتر در مورد پل زدن شکاف بین مردم در روح تحمل و کنجکاوی است. صحبت کردن از روی کنجکاوی با تشکر از شما برای آوردن مال شما راه من! — عشق و ستاره, تعطیلات,

افراد مشهور پروفایل: Catherine o’hara کمیک گوهر درخشان همیشه روشن تر است. O’hara را اختری ترکیب غیر معمول است که در چهار لامپ ها همه در هنری و همدلانه برج حوت وام توانایی خارق العا د ه را کاملا از دست دادن خود را در یک شخصیت و یا هنری پیگیری. شاید در مجموع تعهد به لحظه ای است که راز او را نابغه طنز. گوش دادن برای o’hara در آینده انیمیشن کمدی “منقرض شده است.”

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 05, 2020 22:16:48 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de