hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

همانطور که عطارد وارد فکری قلمرو دلو اقامت خود آگاه دو ذهن — میمون ذهن فکر ژنراتور و معلق در هوا فرشته انتخاب که افکار به نظر می رسد به اندازه کافی مفید به عمل می کنند. در کوتاه مدت به شناسایی و یا با این باور در افکار است که شما را به یک معامله با میمون ها به جای فرشتگان.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). بسیاری از باورهای آمده از طریق اسمز و ما حتی آگاه از اتخاذ آنها از مردم در اطراف ما. به همین دلیل سوال باورهای خود را به طور منظم بسیار مهم است. شما بپرسید “آیا این درست است ؟” حداقل 10 برابر امروز است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). فرایند خلاق به ارمغان می آورد شما شادی و این همه نیست! نیز وجود دارد بی حوصلگی, تعجب, حسادت, هیجان, نا امیدی, جریان, خجالت, خنده و رضایت بی حد و حصر احساسات دیگر — همه برای پایین قیمت پایین از غواصی در.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). دوقلوها می توانید همه چیز را از زوایای مختلف آسان تر از بقیه و در عین حال این مهم را به یک داستان برای هر کس امروز زمانی که ثبات مهم است. کدام داستان ؟ بررسی قلب خود را.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما مخلوط به جهان با ذوق به دنبال بیشتری وسعت تجربه. این راه به کشف کردن که چگونه مردم در حال فکر کردن به چه درد خود را امتیاز هستند و چگونه شما ممکن است کمک کند.

لئو (جولای 23-Aug. 22). روابط آمدن و رفتن به نیاز به تغییر. مردم معاملاتي مانند آن. بسیار کمی وجود دارد که روابط را گسترش فراتر از فوری شرایطی نیست که متکی به یک تلاقی منافع. گرامی داشتن آن; آنها را نگه دارید مقدس است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). بیشتر عادات بد می تواند به راحتی خم از شکسته. میبینم محصولات و تکیه بر الگوهای خود را به ببینید که چگونه انعطاف پذیر هستند. شاید آنچه مورد نیاز نیست نیروی بلانت اما یک پیچ و تاب.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). این طبیعی است که به تصور خود به عنوان بسیار متفاوت از افراد دیگر که در واقع این احتمال وجود دارد که بسیار خاص و منحصر به فرد احساسات شما با داشتن پردازش شده توسط انسان برای هزاران سال. آیا به اشتراک گذاشتن.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). در حالی که شما در حال تلاش برای بهبود خود را روشن نکنید داخلی جهان به یک میدان جنگ که در آن شما از رویاهای خود را به مبارزه با شما از کابوس خود را. حساسیت و گنجاندن راه. قبول خودتان است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). هنگامی که شما عمل از روی کنجکاوی و نیاز به یک چالش و یا تمایل به رشد خود را همه به خوبی کار می کند. اقدام نکنید چرا که شما فکر می کنم آن را به شما را دوست دارم. عشق یک ارتباط بودن انجام نمی دهد.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). کودکان در زمین بازی جیغ آزادانه و برای طیف گسترده ای از غیر خشم دلایل مربوط از جمله شادی و تفریح و زنگ و انتشار است. خود را فریاد می زند در حال حاضر در داخل. شما را از بهره مند گوش دادن و تفسیر آنها.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). این کار شما را به ایجاد روابط ممکن است احساس مانند کار به شما, اما از آن است. با اتصال به عنوان شما انجام, شما به نفع یک حمایت قوی در سیستم شبکه به تماس با دوستی که شناور شما و عشق, عشق شیرین.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). مردم دیگر نمی بینم کلیت که شما یک واقعیت شما گاهی خوشحال و گاهی اوقات تنهایی بیش از. به ادامه کار در پذیرش این حقیقت از شرایط انسانی که بر هر یک.

امروز تولد (Jan. 16). هماهنگی خود را forte و ابرقدرت خورشیدی این سفر است. شما خواهد بود یک مصلح, رابط, دیپلمات یا قرارداد مذاکره. شما از دست دادن خود را در هفته در یک زمان یک برکت و رحمت به دلیل اینکه در جریان شور و شوق خود را پر روح خود را. جدید مربیان کمک به شما راه را برای کسب درآمد از آنچه شما لرزش. لئو و قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 4, 44, 21 و 40.

نجوم سوال: “دختر من است به دست آورده 30 پوند به تازگی و من می دانم که آن را اذیت او. چه می توانم انجام دهم برای کمک به او به عقب بر گردیم در شکل ؟ من کمی محدود در دسترس من پس از او زندگی می کند در حالت های مختلف و پس از او اتفاق می افتد به 40 سال. اما هنوز هم, من مادر او هستم. من یک سرطان بسیار شهودی و دخترم همواره به من گوش. ما بسیار در ارتباط است. بنابراین متصل است که گاهی اوقات احساس می کنم که اگر من به غذا خوردن سالم و ورزش و سپس آن را انجام می دهند برخی از سود به او بیش از حد. به هر حال شاید چیزی وجود دارد من می توانم به کمک.”

هیچ وجود ندارد. اقامت در خارج از آن. تمرکز خود را بهداشت و درمان و تناسب اندام و اقامت در خارج از کسب و کار خود را. من چه قدر ارتباط شما با دختر خود را. این درست است که سرطان بسیار شهودی است. این هم نشانه ای از مادران است. من شک نیست که خود را دلسوز اجرا می شود ، که باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است که شما تشخیص مرزهای بین شما و دختر خود را قبول کند او را در راه او است و چشم پوشی نیاز به کنترل ، در 40 سال او بیش از قادر به ساخت خود را در تصمیم گیری های خود.

افراد مشهور پروفایل: برج جدی زنان شناخته شده برای خود را پایدار اما سوپر کیت ماس افزایش مفهوم با تزلزل او محبوبیت است. آیا او ذاتی برج جدی احترام به همه چیز بی انتها و زیبا به چیزی برای انجام با آن ؟ سبک آیکون به دنیا آمد و تحت مرموز نفسانی عقرب ماه شناخته شده است به یک خبره از مدل با شور و شوق برای عتیقه جات.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 18 2019 23:46:57 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im