جیوه و کلمات تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

کلمات در واقع می تواند زخم و یا به راحتی ایجاد انگیزه و یا خنثی. حتی با پوست ضخیم حتی آنهایی که گوش نمی, که صحبت نمی کنم یک زبان مشترک یا که به در اتاق می تواند احساس کلمات. از آنجا که واژه ها فقط برای تلفن های موبایل به بیان یک احساس و یک هدف. جیوه می کشد در سراسر آسمان از ماه دراز پژواک.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). زندگی خود را که شما احساس می کنید باید برای شما آشنا در حال حاضر توسط اشک از فرم دو سرعت ، darting گردان به شما ارائه یک انتخاب: یا بازگشت در مرحله یا دیدن آن به وضوح که شما احتمالا نمی تواند.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). وجود دارد هیچ چیز قدرتمند تر از دوست داشتن یک فرد است که رفتار در راه شما می خواهم را ترجیح می دهند. آزمون واقعی یک رابطه و از شخصیت فردی است که توانایی به کنار منافع خودخواهانه به انجام کار درست در این لحظه است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما تصمیم می گیرید چه به تمرکز بر روی و این انتخاب از صدها نفر از گزینه های دیگر. سحر و جادو اتفاق می افتد زمانی که شما در مرکز خود را در این افراد فعالیت ها و محیط های که بیشتر تراز وسط قرار دارد با آنچه شما می خواهید.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). اگر شما قضاوت آن را اشتباه نگران نباشید. واقعا وجود دارد هیچ راه بهتری برای دریافت بهتر در زندگی است. تفکر روشن است که یک محصول از چیز قضاوت اشتباه بارها و بارها تحقق خطا و تلاش برای ارزیابی آن یکی دیگر از راه.

لئو (جولای 23-Aug. 22). اکثر مردم از ترس از دست دادن بیش از تمایل آنها به دست آورید و این است که چرا آنها آن را بازی امن. نیاز بسیار کمی به از دست دادن یک موقعیت عالی و یک است که تولید هیجان انگیز ترین ریسک.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده است زمانی که احساسات زد چرا که احساسات شدید مانند چسب فوق العاده برای تصاویر ما اضافه کردن به دفترچه از ذهن است. آن را واقعا سخت به یاد داشته باشید چیزهایی که شما نمی مراقبت در مورد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). نظرات تغییر در همه زمان ها در یک محیط که در آن وجود دارد مقدار زیادی از نفس هویت و یا مجازات پیچیده در عواقب ناشی از تغییر. در ادامه, از آن خواهد شد آسان تر برای نفوذ در مردم ،

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). در حالی که شما ترجیح می دهند به معنی از چیزهایی که به طور ساده به عنوان آن را می سازد تصمیم گیری های خود را آسان تر وجود دارد فرصت را در ابهام است که نیاز به غلظت بیشتر و بیشتر در قلب و متناسب به ارمغان می آورد پاداش.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). روز هدیه نیاز می شود بدون پوشش. (بسیاری از راه رفتن گذشته و ترک آنها را در جدول. Incuriousness شرم آور است.) عالی سوال ها مثل انگشتان ماهر پوست دور در چه پوشش تعجب.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). هیچ چیز باعث افکار وسواسی کاملا به عنوان موثر به عنوان تلافی یا عمل متقابل احساسات. گسترش انرژی سمت چپ برآورده نشده است که مانند یک باز تخلیه که به احساسات می تواند به جریان بی وقفه به هدر رفتن.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). این رابطه پویایی برخی از قطعات است که احساس بسیار بهتری به شما بیش از دیگران است. این ممکن است کمک به شما برای تحقق بخشیدن به الگو و تشخیص آن را به عنوان یک مجموعه بزرگتر از احساسات خواهد شد که حدودا از طریق.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما راه رفتن را از بحث و واقعا خوب هستند در دانستن که دیگری در خارج وجود دارد می توان اعتماد کرد. بخشی از مشکل این است که منطقه خاکستری از سرزمین های جدید است. مردم در حال تجربه. آن می تواند در هر راه بروید. سوال این است: شما می توانید استطاعت خطر است ؟

امروز تولد (Feb. 10). حضور خود را! بسیاری خواهد کرد که شما بیشتر به شدت احساس تر از همیشه مانند یک فانوس دریایی در ساحل ارسال یک گرم چراغ هدایت کشتی ها به ماجراجویی و یا آنها را با خیال راحت به خانه. همانطور که برای خود اهداف و جاه طلبی های شما پیدا کنید که آنها می آیند به ثمر راحت تر از همیشه. این کاملا به سادگی خود را در زمان. برج جوزا و برج میزان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 4, 35, 44, 1 و 10.

ویژه ولنتاین: LOVE سبک: برج حمل به طور کامل معتقد است در عشق به عنوان یک فعل. عشق به عنوان عشق می کند. و به عنوان جنگجو از زودیاک زمانی که برج حمل است که احساس خاص در مورد کسی که رم حاضر است برای مبارزه با آن را با کامل در, را-بدون-زندانیان رویکرد است. این می تواند بسیار معنی دار به یکی بودن جنگیدند و یا می توانید آن را فرد احساس بیشتر از یک فتح را به دست آورد از یک فرد به دوست — چیزی برای برج حمل به سازمان دیده بان برای در عشق سفر. برج ثور است که به دنبال یک همراه و همدم به راه رفتن را از طریق زندگی با تجربه چیزهای خوب را با هم و مقایسه یادداشت ها در طول راه. حق شریک عمیق تر از گاو قدردانی برای همه در دسترس است که در این وجود و برج ثور احساس می کنم بیشتر از همه حیاتی حواس افزایش گرسنه برای آب تازه از زندگی است. برای GEMINI جوهر عشق است در ارتباط است. دوقلوها باید بدانید که پیام دریافت شده است. که لینک ایجاد شده است زمانی که به کسی می دهد یک پیام و دیگر کسی آن را می خواند و پاسخ — این بافت پارچه در تمام روابط است. پیام لزوما کلامی. ارتباطی ندارد در مورد آن را مورد اتصال و متحد و یا نسبت به آن است.

افراد مشهور پروفایل: بازیگر, کارگردان و تهیه کننده لورا درن شده است با اضافه کردن جوایز جدید برای او گسترده مجموعه این فصل برای ایفای نقش در فیلم “ازدواج داستان است.” درخشان دلو هنرمند ممکن است اغلب مربوط به احساس جهان به عنوان یک برج حوت به عنوان او به این شکل تغییر توانایی همدلانه ماهی با جیوه, زهره و ماه همه در این با روح ایستگاه.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, ژانویه 16 سال 2020 10:00:30 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>