عطارد در برج ثور با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

جیوه می شکند به برج ثور کمک به مجموعه کسب و کار در مسیر. برج ثور علامت از جهان مادی و پول با تاکید ویژه بر همه چیز نفسانی با کیفیت و لوکس. کسب و کار شده است ضربه سخت به تازگی بنابراین اجازه دهید این فال نجوم نماد شن و عزم و اراده برای تنظیم همه چیز درست راه رفتن و کار رو به جلو در امید.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). با untangling از Gordian گره بسیار متکی بودن در اختیار داشتن ابزار مناسب است. این مقاوم به درمان مشکل روزی حل خواهد شد با معادل یک شمشیر تیز.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). تمایل شما را نگه می دارد در حال حرکت رو به جلو در راه است که گرفتن آنچه شما می خواهید می توانید. بنابراین حتی اگر آن را می تواند خسته کننده به زندگی در یک کشور از تمایل آن را ثابت ولع مصرف نگه می دارد که جهان در حال چرخش است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). اجازه ندهید که وقت و انرژی خود را تلف با پیش پا افتادهاند. بسیاری از مسائل کوچک می تواند فتح با عشق. شماره گیری نمایید تا شفقت و سخاوت و هر چه بود خوردن شما را تبدیل به بی ربط.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). آنچه شما فکر می کنم که مشکل این است که مشکل نیست. این در واقع یک راه حل از انواع, اگر چه بسیار خوب است. از خودتان بپرسید “چه هستم من حل ؟” و “چگونه می توانم آن را حل کند بهتر است؟”

لئو (جولای 23-Aug. 22). جهان را تعیین خواهد کرد شما در نقش. قبول هیچ یک از این ملاقات است. شما خود را در عامل ریخته گری. نقشی که برای شما مناسب است یکی از شما به خودتان اختصاص دهید.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شاید به نظر می رسد عقل به کمک به دیگران زمانی که شما خودتان نیاز به کمک و در عین حال که دقیقا چه چیزی شما را بیشتر صلح و قطعنامه و شادی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). راه رسیدن به صلح از ذهن ساده است. نمی استدلال می کنند با افکار خود را. قبول که افکار می آیند و برخی مفید و برخی سودمند و بسیاری از نادرست است. اگر فکر باعث می شود شما درد, شما می توانید انتخاب کنید یکی دیگر.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). هنگامی که شما در حال حاضر تمام وقت مراقب هر چیزی از شما خواسته شد که مسئولیت احساس می تواند طاقت فرسا است. برای جلوگیری از فرسودگی شغلی به راحتی بر روی خود.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). ترس انقباض; عشق است گسترش. هنگامی که شما ترس شما کمتر از خودتان است. هنگامی که شما در حال منشعب عشق شما بیشتر از خودتان.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). انجام تمام کارهایی که خودتان است و نه لازم است و نه عاقلانه. به عنوان مدیر عامل شرکت از زندگی خود را وجود دارد بسیاری از هیئت های ساخته شود. کمک گرفتن در هر کجا که شما می توانید.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). مایل به تغییر نیمی از نبرد است. هنگامی که شما ذهن خود را تا راه حل را به شما می آیند. آن را ندارد به سخت خواهد بود. انجام یک چیز کوچک متفاوت منجر خواهد شد به طور طبیعی به تغییرات دیگر.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما باید عمیقا ارتباط عاطفی با آب دیگر علائم — سرطان و عقرب است. این روابط همیشه صاف, اما آنها به ارزش تلاش و در نهایت تقویت قلب خود را.

امروز تولد (27 آوریل). خود را با ستارگان نگرش چه شما بیشتر تجربه خوشبینی است هر چند شما را به طور کامل در آغوش طیف گسترده ای از احساسات است که با استفاده از هر یک برای خود بیشترین بهره مند شوند. شما پیوستن به یک تیم و پیروزی یک هدف مشترک است. شما ترویج شود به یک موقعیت که در آن شما قادر خواهید بود برای خدمت و کمک به مردم بیشتر از شما تا کنون داشته است. لئو و قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 3, 20, 1, 15 و 48.

نجوم سوال: “کمک! من messed تا من خانه فنگ شویی و من باید آن را به راه آن بود — معنوی است. اما من می خواهم بازسازی بماند چرا که آنها معلوم بسیار جذاب است. آنچه اتفاق افتاد این بود که ما برخی از بازسازی در بخش اول از این سال به آشپزخانه و محل غذاخوری و آن را مانند به نظر می رسد از آنجایی که ما ساخته شده این تغییرات شده است وجود دارد بسیاری از مجادله و استدلال و منفی در خانه. آنچه ما باید انجام دهید برای روشن شدن هوا و هماهنگ تر به عنوان یک خانواده؟”

چگونه بصری از شما متوجه چگونه تغییر فنگ شویی خانه خود را تحت تاثیر خانواده خود را. از آن خواهد شد بسیار مفید به دعوت انرژی ترازو به خانه خود را. برج میزان است که نشانه ای از هماهنگی و خوشگلی. این Libran نماد ترازو, نمایندگی های زندگی تعادل ظریف. افزایش Libran انرژی در خانه خود را به ارمغان بیاورد مثبت های کار تیمی دوستی و دیپلماسی است. تماس تسکین دهنده قدرت ترازو با مواردی که در مجموعه ای از دو مانند شمعدان و نمک و فلفل شیکر و bookends. برج میزان انرژی نیز در جریان است که در آن یک مساوی توزیع مبلمان در سراسر اتاق به خوبی برنامه ریزی شده از طرح های نور و تعداد زیادی از هنر است. Libran رنگ اسطوخودوس و روح بلوز. همچنین نرم, موسیقی کلاسیک است Libran افزایش. من امیدوارم که اعضای خانواده خود را در پاسخ به محیطی آرامش شما ایجاد.

افراد مشهور پروفایل: “حقیقت لطمه می زند” شد شماره 1 آمار برای Lizzo که ساخت همه نوع از “بهترین” لیست این سال است. رپر و خواننده رابطه جنسی با بازیکن کار کرده است به طور پیوسته در هنر و صنعت است و در حال حاضر از طریق شکستن به سوپراستار ارتفاعات. برج ثور است نشانه ای از صعود مداوم و همچنین نشانه ای از ستارگان صدای. Lizzo سه سیارات در برج جدی علامت moguls.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه 01 آوریل سال 2020 22:09:54 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de