پیام قمری/آب خورشیدی ثبت نام سه تایی با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

خورشید یک یادآوری ثابت از قدرت دید. یک چیز لزوما باید از نزدیک و در دسترس و یا از راه دور تحت کنترل خود را به جلو از ذهن است. سعی کنید به تمرکز بر روی چیزهایی که شما می توانید مدیریت و کنترل کنید. اجازه دهید به خورشید آن چیزی را و به جای تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید لمس و ترتیب به امید فردایی بهتر.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). تفاوت بین ارزیابی جایی که شما را در (که بسیار مفید است) و قضاوت را به خودتان (که teardown از روح خود) خواهد بود بیشتر قابل تشخیص در راه شما-به-شما تعامل احساس می کند.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). ظاهر مهم را بزرگتر از حد معمول تفاوت در نتیجه حوادث روز. شما ترتیب همه چیز را در یک راه را به خودتان احترام نمی توجه است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). آن لحظه زمانی که شما متوجه شما در حال گفتن داستان خود را به حق مخاطبان است یک نقطه تصمیم گیری. آیا شما دو را در لحظه ای نگه دارید و صحبت کردن ؟ آیا شما تغییر داستان ؟ آیا شما با قرار وثیقه ؟ سرنوشت آویزان در تعادل می باشد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). نه تنها هیچ کس کامل بدون نیاز به بود یا باید باشد. کمال کامل خود است و از این رو یک سیستم بسته است که نمی تواند رشد. لذت بردن از معایب. معایب زندگی هستند.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما نمی توانید به یاد داشته باشید همه چیز است. به روز رسانی سیستم های خود را. خود نوشتن برخی از یادداشت ها. در غیر این صورت شما را با ارزش فضای مغز در مسائلی که سزاوار نیست ،

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). زمانی که مردم بیش از حد سخت در هر یک از دیگر, آن است که معمولا به این دلیل که آنها چیزی در شخص دیگر که آنها را به یاد بخشی از خود آنها ترجیح نمی دهم.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). آن اتفاق افتاده است که آرزوها به حقیقت و در عین حال شادی نمی اغاز. فراموش نکنید که داخلی سیستم آب و هوا به تعداد بیش از خارجی. و این است که یک سیستم آب و هوا شما باید برخی از کنترل بیش از است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). در برخی از نسخه های بخشش, بخشش نیست, پاک کردن تخته سنگ پاک. بخشش صرفا توافق برای حرکت رو به جلو دانستند که قضاوت نهایی نشده است ارائه شده است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). اگر زندگی شعر است و سپس توجه است این کالا ما تبادل امید درک آن است. امروز خواهد بود پیچیده در شعر است که باید بسیار نزدیک به عنوان خوانده شده.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). اگر شما سوء ظن دزدانه که شما عملکرد ضعیفی یا به نحوی نیست فریبنده مخاطبان خود را نمی به طور خودکار فرض کنیم مشکل شما است. در آن طول می کشد یک فرد جالب که می دانیم یکی از. به دنبال یک بازی بهتر.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما کشف تاریخچه از یک وضعیت به درک بهتر زمان پیچیدگی. این زمینه, اما آن را نمی خواهد به شما راه حل. بهترین پاسخ نبوده است اختراع نشده است. شما می توانید تغییر دهید که.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شکل مراحل و کلاهبرداری است که کمک خواهد کرد که شما به راحتی لغزش به راست نگرش طرز فکر و سطح انرژی به انجام مداوم سازگار کار می کنند. این است چگونه چیزهای قابل توجهی انجام دریافت خواهد شد.

امروز تولد (5 مارس). شما باید یک تغییر و تحول در ظاهر مربوط به تجدید اعتماد به نفس, تازه, مفاهیم زیبایی و توانایی آزمایش زیبایی. این می تواند به خانه شما زندگی می کنند در یا لباس و یا ماشین شما در اطراف. روابط ارائه شده و همچنین تا آنجا که آنها چگونه خود را افزایش اعتماد به نفس ، برج میزان و عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 31, 33, 14, 38 و 6.

زهره در برج ثور: دیروز, ونوس الهه عشق از زودیاک تضعیف به عرصه برج ثور یکی از راحت و لوکس خانه. در این هفته به آمده وجود دارد یک فرصت برای افزایش سطح نفسانی آگاهی است. چیز عجیب در مورد حواس این است که آنها تا به وضوح افزایش یافته استراتژی ساده از اختصاص توجه است.

برای دیدن وضوح بیشتر ما تنها نیاز به فرمان خود را به نگاه. برای طعم بیشتر با ویژگی ما تنها نیاز به درخواست خود ما زبان برای نفع است. اگر ما به رویکرد همه چیز ما با این سطح از توجه آن را تا بیش از حد انرژی به زندگی عادی ما زندگی می کند. بنابراین هیچ شرم در اتوماتیک زندگی می کنند. واقعا مغز ما یک سیستم ساخته شده برای بهره وری. اگر ما در حال حاضر تجربه ما مغز رفتن شل در آگاهی سنسور تنظیم آنها را تنها به رفتن که کاری است زیبا و برتر یا وحشتناکی اشتباه است.

یک تعادل وجود دارد زده می شود با این زهره موقعیت. اگر ما می خواهیم به زندگی می آیند با رنگ های بیشتر آن خواهد شد. تنها با کوچکترین درخواست حواس پاپ زنده است. و اگر این همه کمی زیادی وجود دارد یک راه برای آن بیش از حد. فقط می دانم که شما باید گزینه و اعتماد خود را.

افراد مشهور پروفایل: اوا مندز نشان داده است تا بارها و بارها بر زیبایی رتبه بندی لیست عمده نشریات از جمله مجله مردم را “زیبا ترین در هر سن” و AskMen را “Top 99 مطلوب زنان است.” حوت مادر اعتراف او می خواهم خیلی جای خانه با شوهرش, Ryan Gosling و دو فرزند جوان خود را از راه رفتن روی فرش قرمز هالیوود. مندز متولد شد و زمانی که ماه در, لئو علامت است که قوانین کودکان و همچنین سرگرمی و کسب و کار.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 05, 2020 22:18:25 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>