23 دقیقه پیش

مکزیکو سیتی — مکزیک دیگر نمی خواهد که به نگرانی در مورد که در آن به پارک یک هواپیمای بوئینگ Dreamliner زمانی که دولت رافلز کردن مجلل ریاست جمهوری جت: نیروی هوایی آن را حفظ خواهد کرد.

در واقع هیچ کس را برنده واقعی 130 میلیون دلار بوئینگ 787 هواپیما در قرعه کشی به سبک, قرعه کشی برگزار می شود در ماه های آینده.

در میان بسیاری از تلاش نومیدانه برای خلاص شدن از گران قیمت هواپیما جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador تا به حال به ایده در واقع اعطای هواپیما به برنده همراه با یک سال پرداخت می شود نگهداری و پارکینگ.

اما لوپز Obrador نگران کرده بود که باعث مشکلات برای برنده هر دو به دلیل حرص و آز آن می تواند از بند باز کردن در میان دوستان و بستگان و آشنایان و از آنجا که این ایده بوده است lampooned در رسانه های اجتماعی با مردم ارسال تصاویر از حاجت و یا تاکو می ایستد با یک jetliner پارک شده در خارج.

بنابراین رئیس جمهور جمعه اعلام کرد که قرعه کشی خواهد شد و در واقع نمادین اعطای مجموع پول جایزه از 100 میلیون دلار است که بلیط بخت آزمایی دولت است “معادل ارزش ریاست جمهوری جت.” صد برندگان تقسیم سهام برابر از $100 میلیون گلدان.

“ما نمی خواستیم به جایزه یک جایزه است که می تواند یک مشکل” لوپز Obrador گفت. “شما می دانید, الگوهای رفتاری, ‘جایی که من پارک آن؟”

او گفت: یک جایزه نقدی برنده خواهد بود به استفاده از برخی از بردن آنها به اجاره هواپیما برای چند سفر در زمان ساعتی عامل قیمت در حدود $13,500 در هر ساعت.

آخرین طرح نمی متقاعد کردن مکزیکو سیتی طراح گرافیک آنتونیو پرز که امیدوار بود رئیس جمهور می تواند به سادگی به فروش فیل سفید بدون ضربه زدن مکزیکی برای خرید بلیط های بخت آزمایی.

“من با برخی از طرح های رئیس جمهور اما در این یکی به طور خاص, من موافق نیستم چرا که آنهایی که باد برای پرداخت هواپیما در حال رفتن به مردم مکزیک گفت:” پرز.

لوپز Obrador سعی کرده بود آن را به فروش برساند اما این هواپیما موفق به پیدا کردن یک خریدار پس از یک سال بر فروش در ایالات متحده فرودگاه که در آن انباشت اشیاء بدست آمده تا حدود 1.5 میلیون دلار در هزینه های تعمیر و نگهداری.

رمان نویس اریک Marváz توافق همه چیز به نظر می رسید طنز, اما اشاره کرد که حداقل رئیس جمهور صحبت شد به طور مستقیم به مردم و تلاش برای مخفی کردن هر چیزی.

“من فکر می کنم آن است که بسیار خنده دار اما حداقل برای اولین بار ما در حال خنده و نه گریه گفت:” Marváz.

دولت امیدوار است به فروش 6 میلیون بلیط در حدود 25 دلار در هر کدام بالا بردن $150 میلیون. باقی مانده پول را پرداخت برای نگه داشتن هواپیما در پرواز در حالی که وضعیت لوپز Obrador تلاش می کند به فروش و یا اجاره آن است. هر خالص درآمد حاصل را به خرید تجهیزات پزشکی.

لوپز Obrador مگس کلاس های توریستی در پروازهای تجاری و نمایش جت خرید برای بیش از 200 میلیون دلار توسط سلف خود را به عنوان بی فایده.

این هواپیما موفق به پیدا کردن یک خریدار پس از یک سال بر فروش در ایالات متحده فرودگاه که در آن انباشت اشیاء بدست آمده تا حدود 1.5 میلیون دلار در هزینه های تعمیر و نگهداری.

جت گران است به اجرا و پیکربندی شده است برای حمل تنها 80 نفر با یک مجموعه ریاست جمهوری با یک اتاق خواب و حمام خصوصی. کارشناسان می گویند این امر می تواند بیش از حد گران به پیکربندی به یک هواپیمای تجاری است که به طور معمول حامل به عنوان بسیاری از 300 مسافر.

قبلا لوپز Obrador پیشنهاد کرده بود دادوستد هواپیما در ازای آمریکا تجهیزات پزشکی و یا فروش آن را در سهام به یک گروه از تجار و بازرگانان برای اجرایی برنامه های تشویقی. او نیز ارائه شده برای اجاره آن را توسط ساعت به امید پرداخت مانده وام های برجسته در هواپیما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de