Mfume rejoins خانه در صندلی خالی از اواخر الیاس کامینگز

واشنگتن (AP) — مریلند از حزب دموکرات Kweisi Mfume دوباره به خانه در روز سه شنبه به جای اواخر تشکر. الیاس Cummings, مصرف خود سوگند با ماسک محافظ در دست چپ آخرین نماد چه کنگره و کشور در حال تنظیم به coronavirus بیماری همه گیر.

Mfume را نماینده اکثریت سیاه, Baltimore-منطقه منطقه شده است که ضربه سخت توسط این برنامه آنتی ویروس را در نزدیکی shutdown از اقتصاد که رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توهین سال گذشته به عنوان یک “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر.”

Mfume و 71 مطرح خود را به دست راست گرفت و سوگند از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا یک هفته پس از او به راحتی انتخاب برای تکمیل کامینگز ” دو سال است. کامینگز بود که 68 درگذشت اکتبر گذشته در طول 12 دوره در دفتر.

در سخنان کوتاهی در این خانه طبقه, Mfume گفت که تعصب و انتقاد مهاجران “در نهایت نایاب ما به عنوان یک ملت است.” او گفت: این کشور است که از طریق “بزرگترین سقوط اقتصادی” با استناد به افرادی که “تا به حال نشده یک چک در هفته است.”

Mfume خدمت در خانه از سال 1987 تا 1996 زمانی که او به سمت چپ برای تبدیل شدن به صندلی NAACP. او به رهبری سازمان دفاع از حقوق مدنی تا سال 2004.

کامینگز شد رئیس مجلس نظارت کمیته بود که بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در مناطق مختلف هنگامی که رئیس جمهور با هدف توییتر سطح پهن هرچیزی در منطقه است. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام یک محل که در آن “هیچ انسانی می خواهم به زندگی می کنند.”

Mfume است که انتظار می رود مجددا انتخاب این سقوط برای یک دوره دو ساله است که آغاز خواهد شد در ماه ژانویه است. این منطقه که اکثریت دموکراتیک است.

Mfume را ادای سوگند در برگ خانه با 233 دموکرات 196 جمهوری خواهان و مستقل است. وجود دارد پنج جای خالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de