MIAA برنامه تنظیمات در هاکی بسکتبال

پس از دریافت توصیه از TMC این MIAA هاکی روی یخ کمیته امیدوار است مهم در جهت های مختلف.

این MIAA هاکی روی یخ کمیته ملاقات کرد بعد از ظهر پنجشنبه و تایید بخشی صف بندی برای دختران و پسران هاکی ابتدا در 2021-22 فصل زمستان.

این کمیته درخواست چهار بخش برای پسران و برای دختران. پس مقدار بخش رای گیری متفاوت از سه بخش TMC توصیه می شود پس از عبور از ایالت مسابقات در ماه فوریه کسانی که درخواست شما در حال حاضر قبل از TMC برای تصویب نهایی است.

در هر دو مورد تصمیم چگونه بسیاری از اختلافات رسیده بود توسط یک کمیته فرعی. Wellesley ورزشی مدیر جان براون توضیح داد که چگونه در پسران سمت یک نظرسنجی رفت و به هر مدرسه و آگاه ساختن آنها از جایی که آنها به احتمال زیاد قرار داده شده در آینده تراز دوره بر اساس ثبت نام و اینکه آیا آنها به احتمال زیاد انتخاب کردن تا درخواست تجدید نظر به پایین رفتن و یا ماندن در جایی که آنها در اصل چاک دار. پس از دریافت 135 پاسخ از 195 نظر سنجی که رفت و قهوه ای و همکار خود را فرعی اعضای تیم قرار می گیرد که در آن آنها فکر می کردند هر تیم را تا پایان.

که در سمت چپ 50 مدارس در بخش 1, 49 مدارس در بخش 2 و 60 در بخش 3 و 36 در بخش 4.

برای دختران هاکی یک جفت از بخش ها ایجاد شد با تمام co-ops و محدود مدارس قرار داده شده در بخش 1 و تمام مدارس دولتی و مدارس فنی و حرفه ای قرار داده شده در بخش 2. به عنوان یک نتیجه از منظمی هماهنگی با آن که در راه وجود دارد 45 مدارس در هر بخش.

هاکی روی یخ کمیته همچنین اعلام تشکیل یک کمیته فرعی برای بررسی اینکه آیا یک تداوم پسران بخش 1A سوپر هشت مسابقات باید درخواست ابتدا در 2021-22 جلسه. کمیته فرعی را نیز بررسی کند که آیا این مسابقات باید حذف دو و اینکه یکی باید اجرا شود و برای دختران نیز هست. با توجه به عبور از ایالت مسابقات و اختلاط ملی فدراسیون قوانین هر گونه تمایل به ادامه سوپر هشت عنوان در حال حاضر ساخته شده را باید تایید شده توسط TMC.

قابل توجه ترین تغییر حکومت درخواست برای جلوگیری از هاکی جلسه بود 8-1 تصویب به نیاز همه پسران و دختران بازی ها به چهار در چهار پنج دقیقه اضافه کاری در صورت کراوات در پایان از قوانین و مقررات. این شرکت به هیئت مدیره برای تصویب نهایی است.

پیش از آن در روز MIAA بسکتبال کمیته ملاقات به بحث در مورد بخشی صف بندی و یک جفت از تغییر حکومت.

پس از یک کمیته فرعی تشکیل شد به بررسی چگونه بسیاری از اختلافات باید در محل ابتدا در 2021-22 فصل مشخص شد که TMC توصیه می شود پنج بخش مناسب بودند در هر دو بخش دختران و پسران کنار.

برخی از اعضای کمیته ابراز نگرانی در مورد کوچک, ثبت نام از تعداد انگشت شماری از مدارس در بخش 4. ویتمن-هانسون مدیر ورزشی باب راجرز ساخته شده یک حرکت به حرکت هشت غیر حرفه ای مدارس از بخش 5 بخش 4 در انتظار یک دسته از بخش 4 مدارس مایل به تجدید نظر کردن. این حرکت اما رد شد.

قابل توجه ترین موضوع روز آمد از دره Merrimack کنفرانس. پس از دریافت تایید از هیئت مدیره MVC این زمستان گذشته با تجربه اجازه می دهد کودکان به بازی شش محله های بین دانشجوی سال اول در تاریخ اول و تیم اول دانشگاه یا دانشکده در یک روز به عنوان در حال حاضر اجازه چهار. توکسبری مدیر ورزشی ران Drouin گزارش که تغییر مواجه شد مثبت در سراسر لیگ. به عنوان یک نتیجه رای کمیته 17-0 به تغییر حکومت موثر در سطح ایالت. آن را در حال حاضر به هیئت مدیره برای تصویب نهایی است.

این کمیته همچنین رای دادند 14-0-3 به درخواست TMC برای یک سال تاخیر در پخش مقطعی نیمه نهایی بازی ها در بالاتر دانه. یک نگرانی مشترک بسیاری از کاربران که در حال پخش مقطعی نیمه نهایی در معرض دانه ها به عنوان خنثی ورزشگاهها منجر به صدها نفر از طرفداران چپ در خارج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de