کسانی که امیدوار است که این مسابقات کمیته مدیریت را تصمیم گیری در فصل پاییز ساختار سه شنبه مانده بود نا امید کرد.

یک هفته پس از MIAA هیئت مدیره تحت فشار قرار دادند و شروع فصل پاییز ورزش به سپتامبر. 14, MIAA TMC انتخاب به نگه داشتن در اجرای یک برنامه ساختار برای سال 2020 سقوط به طور منظم و postseason تا زمانی که اطلاعات بیشتر در دسترس می شود از فرماندار ،

بخش ابتدایی و متوسطه در آموزش و پرورش و دفتر اجرایی از انرژی و امور محیط زیست در رابطه با رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر کارکنان انتظار می رود که اعلام کند طی 10 روز آینده, آیا سقوط high school sports با خیال راحت می توانید بازی می شود. اگر دولت می دهد چراغ سبز به TMC خواهد reconvene به بحث در مورد فصل به طور منظم برنامه ریزی postseason صلاحیت و چه به صورت مختصر postseason نگاه می خواهم.

در حالی که ایده شد شناور در سراسر اتاق با اعضای کمیته Westbury مدیر ورزشی یوهانا DiCarlo هال مدیر ورزشی اسکات پین و Wellesley ورزشی مدیر جان براون در مورد چگونگی سقوط postseason خواهد نگاه خاص و حرکات و یا پیشنهادات همیشه آمد تا برای بحث و گفتگو.

“من فکر می کنم که در این مقطع زمانی که همه چیز در حال تغییر است و روز به روز وجود دارد هیچ دلیلی برای صبر” براون گفت. “ما در حال بهتر کردن انتظار یک دقیقه و دیدن آنچه که می آید از فرمانداری به عنوان آن مربوط به اجازه می دهد, ورزش قبل از تعیین هر postseason ساختار است.”

این TMC بررسی جدید بخشی صف بندی برای کشتی و فوتبال. در حالی که MIAA عضویت در فوریه گذشت یک حرکت برای انتقال به ایالت مسابقات آغاز در پاییز 2021 کشتی در نظر گرفته شده است یک هیبرید, ورزش, به طوری که آنها مجاز به ادامه مقطعی مسابقات. پس از فیل ناپولیتانو و ویکفیلد مدیر ورزشی برندان کنت ارائه جدید کشتی صف بندی های TMC رای دادند 10-2-1 به تایید آنها اجازه می دهد آنها را برای رفتن به اثر ابتدا در 2021-2022 فصل زمستان است. تحت صف بندی های جدید یک بخش 2 غرب بخش ایجاد خواهد شد برای اولین بار از سال 1993 مدارس فنی و حرفه ای حرکت خواهد کرد پایین دو بخش خصوصی و مدارس خواهد بود ضربه تا یکی.

وجود خواهد داشت 51 تیم در بخش 1, 55 تیم در بخش 2 و 57 تیم در بخش 3.

در حالی که کشتی کمیته ساخت آن برای اولین بار ارائه فوتبال کمیته برگشتم به TMC امیدوار به دریافت آن صف بندی های جدید مصوب پس از رد چند هفته پیش. در طول جلسه اولیه فوتبال کمیته پیشنهاد برای هشت بخش مورد تایید قرار گرفت اما این روش برای چه تیم های قرار داده شد در خاص بخش به ضرب گلوله کشته شد. با MIAA دیپلم, مدیر اجرایی, ریچارد پیرسون به ارائه و فوتبال اعضای کمیته جیم Pignataro دیوید Pignone جو Gamache و استیو Dembowski در تماس حتی صف بندی های ارائه شده به TMC با 35 تیم های چاک دار در هر یک از هشت بخش ،

یک بار دیگر این TMC کشف مسائل در این روش با فوتبال, کمیته با اعضای گرفتن استثنا به این واقعیت است که آنها از مطالعه حذف co-op عامل در هنگام قرار دادن تیم است. تحت TMC دستورالعمل های co-op برنامه ها قرار بود نقل مکان کرد تا یک بخش از آن آنها خواهد بود در غیر این صورت قرار می گیرد بر اساس ثبت نام.

“من مبارزه با co-op عامل نیست که بخشی از این پیشنهاد” DiCarlo گفت. “من بزرگتر مدافع نگه داشتن عامل و سپس اجازه دادن به تیم درخواست تجدید نظر از این واقعیت است.”

این TMC رای دادند را 4-8-2 فوتبال کمیته پیشنهاد قبل از رای گیری 8-5-1 به ترکیب co-op عامل به بخشی صف بندی. کسانی که صف بندی های جدید قرار داده خواهد شد با هم پیرسون و TMC با استفاده از co-op عامل و سپس ارسال به مدارس عضو برای بررسی.

این TMC برنامه ریزی شده است برای دیدار دوباره در اوت. 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de