مایکل بلومبرگ شرح زیر است نشانه خروج پس از یک کبودی سه شنبه

روی مغول را درهم و برهم نامزدی پیشنهاد ثابت می کند که پول نمی تواند همیشه خرید در انتخابات—به خصوص برای شپشو نامزدها

Coca-Cola منفجر حداقل 34 میلیون دلار در معروف shambolic اندازی کک جدید در اواسط 1980s. آن می توانست دو برابر این مقدار است. مایک بلومبرگ غوطه ور است بیش از 500 میلیون دلار به botched خود راه اندازی محصول. حداقل بیش از حد شیرین نوشابه می تواند ادعا می کنند آن را ارائه چند میلیون ناراضی آمریکایی ها با کالری خالی.

بلومبرگ 2020 را گازدار شعار—”مایک خواهد آن را انجام داده”—ثابت واقعی در سه شنبه اما تنها 7,700 کیلومتری جنوب غربی سرزمین اصلی ایالات متحده در ساموآ آمریکا خود را تنها پیروزی است. گیر چهار نمایندگان وجود دارد در یک شب هنگامی که 1,357 بودند در سهام multibillionaire استخدام هفت کارکنان تمام وقت در جنوب اقیانوس آرام در خاک به طور معمول دست نخورده ملی شدند. این هفت کارکنان جمع 175 رای خود را به نامزد راه (که به اندازه کافی Samoans را به نفع خود به آسانی).

به عنوان بلومبرگ کسب و کار موفقیت (و حساب بانکی) نشان داده اند که $61 میلیارد انسان می داند که چگونه به مقیاس. او اجاره و کارکنان شش زمینه دفاتر در مینه سوتا در حالی که برنی ساندرز یکی بود و جو بایدن صفر و ریخته 10 میلیون دلار به تبلیغات وجود دارد. نتیجه ؟ بایدن برنده قدرت رقیب سابق (و نوظهور ستایش) ctq داوطلب ارتش بلومبرگ در حالی که تلاش برای پیش افتادن از 10 درصد است و ممکن است یا نه ممکن است نمره یک نماینده مینه سوتا.

مربوط به: مایکل بلومبرگ را قلدر پیشنهاد برای کاخ سفید

در بسیاری از جاهای دیگر او به پایان رسید دلتنگ سوم پشت مجدد بایدن و ساندرز. او underperformed انتظارات و نظر سنجی در چندین کلید متحده در حال سقوط به زیر 15 درصد آستانه ایالت نمایندگان در کشورهای بزرگ مانند ویرجینیا و کارولینای شمالی است. دستیاران خود گفت: بلومبرگ خواهد “ارزیابی مجدد” مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه. یک مغول ساخته شده است که پول نقد خود را کوه در داده محور تصمیم گیری احتمالا می داند که چه چیزی برای انجام در پایان سه ماهه درهم و برهم سرمایه گذاری. [به روز رسانی: صبح روز چهارشنبه بلومبرگ قطع گسترده ضرر و زیان و حمایت خود را از “دوستان و آمریکا, جو بایدن.”]

بلومبرگ جمهوریخواه سابق-تبدیل-مستقل شهردار نیویورک شد و با استفاده از خود را دموکراتیک ریاست جمهوری پیشنهاد برای تست چند truisms در سیاست آمریکا. یک: پول همیشه نمی توانید خرید انتخابات است. یکی دیگر: شپشو نامزد برنده نیست. سه شنبه نتیجه: پول نمی تواند خرید برای برگزاری انتخابات شپشو نامزدها.

بلومبرگ در زمان نیم صفحه آگهی در این کشور روزنامه های صبح روز سه شنبه (برای دموکرات ها در خارج از کشور) به کانادایی ها صرفا یک اشاره از تلویزیون و رادیو بمباران او به راه انداخته است در جنوب مرز. خود را در منطقه آگهی خرید در سوپر شنبه متحده به تنهایی گذشت 200 میلیون دلاری 15 بار چه ساندرز سپری کرده است. این است به نحوی ساخته شده او را بیشتر از همه جا در امواج رادیو و تلویزیون از Geico gecko. گر مشهور آگهی blitzes کمک کرده اند آن را به جویدن بیشتر تاسیس شرکت بیمه سهم بازار—اما CGI مارمولک هرگز تا به حال برای غلبه بر ملال انگیز بحث عملکرد و سابقه حمایت نامتناسب اجرای پلیس علیه اقلیت ها و سابقه misogynistic رفتار.

مرتبط با: است, مایکل بلومبرگ جدید جو بایدن?

دموکراتیک بحث در نوادا یکی از بلومبرگ اول عمده تجارب با عدم پرداخت رسانه ها و الیزابت وارن disembowelled فقیر فقیر plutocrat و خود را بی دست و پا عملکرد او چند مى باشد. معتبر دستاوردهای بلومبرگ است شهرداری ضبط شد تحت الشعاع خود را در آغوش توقف-و-frisk پلیس و آفریقایی-آمریکایی جامعه را به حافظه بلند مدت از آن که هفته گذشته توسط چند عبادت در یک سلما علا., کلیسا تبدیل پشت خود را به او را به عنوان او صحبت کرد و از منبر. گزارش های خبری, در ضمن نبش گذشته اتهامات جنسیتی سخنان و آزار و اذیت جنسی در زندگی شرکت است. تا به حال بلومبرگ برنده و آمریکا را بسیار طولانی را صرف ماه داوری چقدر کمتر شدید خود سوء رفتار بود از رقیب میلیاردر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ حوادث شده اند و catered—عجیب بوفه گسترش با ارائه خواهم quiche, BBQ, لغزنده و اغلب رایگان مشروب الکلی—اما نه به خوبی حضور داشتند. غربت خبرنگار که با حضور چند او کالیفرنیا تجمعات تا به حال مشکل پیدا کردن کسی به صحبت کردن بود که نمی پرداخت کمپین کارکنان و یا با احتیاط از اتصال نام خود را به علاقه بلومبرگ.

یکی از بلومبرگ کلیدی استدلال این بود که این خود بودجه اجرایی می تواند منحصر به فرد به رخ کشیدن منابع به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک غیرتاریخی ادعا می کنند. شما نیاز به قدرت یک میلیاردر به شکست یک میلیاردر? در سال 2016 هیلاری کلینتون outspent تهمت تقریبا دو به یک حاشیه و ببین سه سال گذشته که نتیجه.

بلومبرگ کوتاه پنجره فرصت چند هفته پیش آمد که بایدن بود متزلزل در اوایل مسابقات و شهردار سابق بود و در عین حال برای نشان دادن نقاط ضعف خود به آمریکا. به فرصت مبارزه بلومبرگ مورد نیاز برای تبدیل شدن به بالا متوسط چلنجر به ساندرز’ lefty انقلاب است.

مربوط به: مایکل بلومبرگ ضد مغلوب ساختن پیشی جستن pro-کانادا و ضد ماری جوانا

اما پس از آن کارولینای جنوبی پیروزی مغزش ol’ جو و تاییدیه توسط پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke او را بی چون و چرای شاه ضد ساندرز رای دادن. بلومبرگ رای سهام ذوب دور به سه شنبه شب رخنه کرد به صبح روز چهارشنبه به دلیل رای اولیه شمارش شدند در آغاز شب و روز انتخابات را برمی گرداند به ظاهر کج و به سمت بایدن.

تقریبا هر نامزد طبیعی خواهد تعظیم کردن پس از یک جست و خیز کردن. بلومبرگ را ندارد پس هیچ نگرانی در امور مالی خود را تا خشک شدن پس از شپشو نتایج. او می خواهم متعهد 7 میلیون دلار برای تبلیغات در کشورهای که مقدماتی در حال آینده—و این فقط هزینه برای چهارشنبه و پنج شنبه. شرم و استراتژی شد ترمز در ادامه جاه طلبی و استراتژی ممکن است لبه به عنوان او می گفت: هدف فراگیر است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و بود شده است unsparing خود را در انتقاد از ساندرز نامزد که بخواهد میلیاردرهای از وجود است. بلومبرگ به حال او باقی مانده در مسابقه ممکن است ارائه داده اند ساندرز بهترین امید پیدا کردن یک مسیر به یک پیروزی در کنوانسیون دموکراتیک. این است که به وضوح دو طرفه نژاد; بلومبرگ می تواند فراهم شده به چوب در اطراف اما حزب او ایجاد نمی تواند استطاعت است.

قبل از این غرور پروژه از نوع او شده است مشهور برای ریختن میلیون ها دلار به وکالت دموکرات پسند مسائل مانند کنترل اسلحه و تغییر آب و هوا. که ممکن است باقی می ماند به مراتب بهتر از استفاده از خود را سخاوتمندانه و او را بدون شک تغییر مسیر پول بیشتری به مبارزه برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بلومبرگ اول ابتدایی-شب سخنرانی—او قلم زودتر مسابقات مانند آیووا و نیوهمپشایر به تمرکز همه چیز در سوپر سهشنبه—”قاضی جودی” Sheindlin معرفی او به دلیل زمان فعلی هستند عجیب ترین زمان.

“ما باید مطمئن شوید که آن اتفاق می افتد,” او گفت:. “از آنجا که اگر ما نمی داد در این کشور خواهد rip ما از هم جدا است.”

تلویزیون قاضی نبود کاملا روشن است که چه “آن” او معتقد بود که باید اتفاق می افتد مبادا کینه پیشی امریکا است. پس از بلومبرگ محلی-تلویزیون-ایستگاه-محرک شنبه, بسیاری از دموکرات ها خیلی مطمئن شوید که چه “آن” با اشاره به اینکه نیاز به اتفاق می افتد هر چه زودتر به جای بعد.

اطلاعات بیشتر در مورد 2020 آمریکا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>