مایکل بلومبرگ را قلدر پیشنهاد برای کاخ سفید

ثروتمندترین فرد تا کنون برای برگزاری انتخابی در تاریخ جهان انتخاب چهار نوار از marbled سینه یک طرف لوبیا و یک ظرف از زیگ زاگ-برش ترشی. برروی آن بکشید جلوتر در صف معمولی در لباس باز-گردن پیراهن و پیراهن کش ورزش اما ورزشی نه 10-گالن Stetson و نه مار زنگی, چکمه, مناسب برای زبان او می کشد یک جفت از بیست سالگی از کیف پول خود را در مورد صندوقدار در کباب زیستن در San Marcos, تگزاس, نمی توانید شکستن یک میلیارد دلاری.

انتظار در مایکل بلومبرگ جدول یک شخص نیویورکر نازک رو چشم روشن و معروف است. تاریخ آسانسور دو برش از گوشت گاو خود پلاستیکی بشقاب و چنگال آنها را بر روی او. او تلویزیون دادرس همه می دانند به عنوان قاضی جودی, های یک پرنده در اوایل ویژه با 2020 را جذاب ترین late arrival—طلایی ager با 60 میلیارد frijoles که می خواهد به صندوقدار فقیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای فردا نیوز—بوستون-متولد کسب و کار-داده نجیب زاده که در خدمت سه نظر به عنوان شهردار بزرگترین شهر در جهان steadying و تمرکز New York, n. y. پس از 9/11—پایگاه San Marcos, بین سن آنتونیو و آستین است که به عنوان بیگانه به عنوان Ganymede. (از آن است که فقط به عنوان آخرتی برای جودی Sheindlin زن توسط سمت خود را در این ژانویه کمپین نوسان است. قاضی جودی بود شاگردی از سوی دیگر ، برنی ساندرز در بروکلین, n. y., در طولانی در پیش است. سناتور. چاک شومر و دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg حضور داشتند که در همان آکادمی. این باید یک مدل.)

ادامه مطلب: مایکل بلومبرگ ضد مغلوب ساختن پیشی جستن pro-کانادا و ضد ماری جوانا

گوشت خواران هستند مردم شهرستان از شاخ به دم. بلومبرگ ادامه ماساچوست ریشه است (و برای تلفن های موبایل) به نیویورک در حال حاضر به عنوان کبوتر زرد کابین و پلازا. اما وجود دارد رای در اینجا—آرا که ممکن است تصمیم گیری دموکراتیک اولیه در بهار امسال پس از آیووا و نیوهمپشایر را فراموش کرده ام—و بنابراین مرد ثروتمند غرب می رود اگر نه patronizingly غربی است. “امریکا نمی, نیویورک, من درک می کنم که” بلومبرگ avows در این یکی-روز پنج شهرستان کمپین تور Lone Star دولت است. در عین حال او به دنبال—حتی انتظار—که آمریکا را ترک خواهد کرد هر دیگر نامزد حزب دموکرات در حال حاضر و مه و دست نامزدی به او. او هرگز از مبارزه برای دفتر ملی قبل از, اما پس از آن نه به حال Donald J. Trump.

عصر ایران چند میلیارد دلار بشردوستانه پزشکی و موسسات آموزشی; خود را مهیجی پشتیبانی برای کنترل اسلحه و علل محیطی; معروف خود onslaughts به عنوان شهردار در برابر, عمومی, سیگار, فوم بسته بندی, قلب توقف چربی های ترانس “سنگین” گرمایش روغن و بزرگ-slurp سودا—همه از این موقعیت می تواند وزن favourably در رای دهندگان ذهن در پاییز.

اما در ابتدا حزب تغییر نجیب زاده که برنده دوره اول خود را به عنوان شهردار به عنوان یک جمهوری خواه و چه کسی تایید جورج دبلیو بوش برای انتخابات مجدد در سال 2004 در این مقام از جنگ عراق باید برنده نامزدی حزب دموکرات.

این زمستان او در تلاش است برای برنده شدن در آن راه قدیمی از مد افتاده—با خرید آن.

متولد اولین روز ولنتاین پس از پرل هاربر, مایکل روبنس بلومبرگ است نه سخنران و نه عوام فریب و نه باراک اوباما. او تظاهرات جذب جدی کنجکاو رای دهندگان در تمام سنین اما تنها با ده ها و صدها نفر. در بیخ و بن از لحاظ فیزیکی کوچکتر از پول خود را ممکن است باد او را در مخاطبان او در تلاش برای رساندن خود صحبت می کنید خود effacing کنایه یا دو لرزش چند دست و برگشت اتوبوس خود را.

در شیکاگو در ماه گذشته ستایش اخیر فارغ التحصیل که تا به حال فرود یک سطح اجرایی کار در مک دونالد او در توصیف خود را به عنوان “بیش از یک مترو ساندویچ مرد. من می تواند BMT هر وعده غذایی برای بقیه زندگی من هیچ روغن یا پنیر یا اضافی سرکه لطفا.” در تگزاس کارکنان سعی کنید به شلاق تا شعارهای “I like Mike” اما این زودی از دست داد به دشت باد. به جای یک plangent درخواست برای امید یا تغییر بلومبرگ برچسب خط زمینی و بلانت: Mike خواهد آن را انجام داده.

اگر انتخاب در ماه نوامبر او خواهد بود قدیمی ترین انسان برای بر عهده گرفتن ریاست جمهوری آمریکا اما می برنی ساندرز و یا معاون رئیس جمهور جو بایدن. (بلومبرگ یا ساندرز خواهد بود یهودی برای اولین بار.) تنها کسی که قابل مقایسه فراوانی به طور فعال به دنبال کاخ سفید شد این خودرو صنعتگر و تلخ anti-Semite هنری فورد که انتظار می رود به عنوان تحسین هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه نامزد در سال 1918 و در سال 1924. او نبود. هیچ روز دوم جابز یا زوکربرگ یا بزوس—بدون بافت یا وینفری یا دروازه—تلاش کرده است.

در تگزاس بلومبرگ صحبت کردن در نقاط مختصر و مانند وال استریت تجزیه و تحلیل ساخته شده است که او Midas کسب و کار رسانه ها رانده شده توسط سخت آمار:

“ما کاهش تعداد بیمه مردم در نیویورک با 40 درصد . . . “

“ما افزایش امید به زندگی با سه سال تمام . . . “

“ما کاهش انتشار کربن شهرستان با 14 درصد است . . . “

او افزایش می یابد تا به اوج خود که در مورد انیمیشن و ظریف به عنوان مایکل بلومبرگ می شود:

“زمانی که من در دفتر بیضی, هیچ بیشتر به TWEETING!”

هیچ سابق شهر نیویورک شهردار برنده انتخابات ریاست جمهوری. هیچ کدام را به دست آورد عمده حزب نامزدی پس از دویت کلینتون در سال 1812. رودی جولیانی, یک بار در مقابل دونده درون منفجر در سال 2008. فعلی خود را عبادت, بیل د Blasio, پیوست دموکراتیک نژاد در مارس 2019 و flamed از چهار ماه بعد. اما هیچ سابق شهر نیویورک شهردار تا به حال به همان اندازه به عنوان خمیر Michael R. بلومبرگ.

و نه بسیاری از آمریکایی ها داده شده بسیار دور است.

“از دیدگاه من بوده و رویایی دهنده مایل به منابع منجر به مقدار زیادی از خوب در جهان” دکتر جاشوا journal club می گوید maclean’s. Journal club سابق است مقامات دولت اوباما که در حال حاضر به عنوان مدیر بلومبرگ بهداشت آمریکا ابتکار در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور. (بلومبرگ با استعداد است بیشتر از ما 3 میلیارد دلار به مادر آلما و وابسته به آن بیمارستان ها و موسسات.) “او مراقبت عمیقا در مورد شمارش تعداد زیادی از مردم هستند که زندگی را نجات داد و یا تبدیل شده است. او به ارمغان می آورد به انسان دوستی همان روح و روان او را به حال شهردار—واقعا که مایل به دانستن آنچه که او در حال انجام کار است.”

بلومبرگ در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس (بانی Arbittier/Rivard گزارش)

در ماه نوامبر گذشته پس از سال ها از vacillating در یک اجرا برای کاخ سفید و پس از دو دوجین دیگر از زنان و مردان بوده است در دنباله برای ماه بلومبرگ در نهایت اعلام نامزدی خود را. بازی گرفتن او باز کیف پول خود را برداشته و خارج خیلی بیشتر از یک جفت از بیست سالگی.

هنگامی که Tennessee Titans رهبری بالتیمور ریونز 7-0 در سه ماهه اول خود را در لیگ ملی فوتبال حذفی بازی در ماه ژانویه بلومبرگ به نظر می رسد بین ماشین تبلیغات و اعتباری-آژانس تبلیغات شعار خود آغاز فروتن و تنها-در-امریکا صعود.

هزینه 40 میلیون دلار از پول خود را هر هفته در مراحل اولیه از مبارزات انتخاباتی خود—و با قابلیت شماره گیری است که تعداد بسیار بالاتر تصویر و پیام همه جا بودند: در معرض خطر! مسابقات قهرمان در روز اپرا صابون در بزرگ انگلیسی پختدر یوتیوب هر زمان که شما رفت و به تماشای یک ملکه ویدئو و یا دختر خود را بالا مدرسه بازی.

تنها در ظاهرا تعیین کننده “در اوایل متحده” شد شهردار مایک نامرئی. شاخی, آیووا, ice-بلوک نیوهمپشایر نواخته تقسیم کارولینای جنوبی بالا نورد نوادا—مایکل بلومبرگ کنار همه آنها را به نفع تگزاس و کالیفرنیا و دیگر “سه شنبه” bailiwicks که رای خواهد داد در اوایل ماه مارس. اگر استراتژی خود را موفق, سنت پر از خستگی راه رفتن به کرانههای هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد. همه آن را به نفع خود خواهد بود یک ته بشکه airwave-جاری شدن سیل در اینترنت-اشباع تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری تکراری نقدی.

“من بسیار خوش شانس بوده است در کسب و کار” بلومبرگ shrugs در تگزاس و توضیح داد که چگونه او می تواند استطاعت این بازی است.

“اگر شما تا به حال یک زن و شوهر میلیارد دلار شما می توانید از اعلام نامزدی خود را برای رئیس جمهور و جدی گرفته شود حتی اگر شما احمق ترین فرد روی زمین” برنی ساندرز مشت تکان داد در پاسخ. “مردم آمریکا در حال مریض و خسته از قدرت میلیاردرهای.”

چگونه ثروتمند است ثروتمندترین سیاستمدار در تاریخ ؟

در سال 2018 در ایالات متحده فدرال رزرو گزارش داد که 40 درصد از آمریکایی ها نمی به اندازه کافی پول در بانک به منظور بالا بردن $400 در مواقع اضطراری است.

مایکل بلومبرگ می تواند هدیه ای هر یک از کسانی که تلاش شهروندان با چهار صد دلار و هنوز 10 میلیارد دلار بیش از سمت چپ برای پستان. Hatless در سن مارکوس تگزاس, او نمی نیاز به تصویب سمبررو هر جای دیگر.

مارتین لوتر کینگ جونیور روز خدمات تساوی تنها چند ده communicants به “قدیمی ترین سیاه موسسه در ایالت نیویورک”—مادر آفریقایی Methodist اسقفی صهیون کلیسا در غرب 137th در خیابان هارلم شهر نیویورک است. به همان اندازه به عنوان یک مبارز برج آزادی در حال افزایش از خاکستر از مرکز تجارت جهانی زن-وزارت امور خارجه رستوران-منوی شمارش کالری و ترافیک-رایگان “بلومبرگ مناطق” در امتداد عمده راههای Midtown هستند شهردار مایک میراث های نیویورک ،

مرتبط با: Elizabeth Warren, هنگامی که در پشت بسته است صف آرایی مانند یک مدعی

بازدید از پاستور از نیوجرسی دارای کلیسای مادر منبر نرده و ندبه در برابر جریان commander-in-chief—”فاسد و غیر اخلاقی رئیس جمهور که انتخاب شد نه توسط مردم بلکه توسط روس ها!” کشیش Stephen A. آتش سبز-تنفس. “خدا که شده است با ما از طریق برده داری خدا که شده است با ما از طریق جیم کلاغ خدا که شده است با ما از طریق رونالد ریگان قطعا با ما از طریق Donald J. Trump!” او اطمینان نمازگزاران.

در عین حال به برخی از Harlemites شهردار بلومبرگ است به عنوان ناسزا به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است.

برای بسیاری از بلومبرگ 12-سال mayoralty خود را در نیویورک اداره پلیس درگیر در یک عمل به نام “توقف و frisk”—یک ظاهری جرم و جنایت کاهش ابتکار که دیدم افسران به طور خلاصه بازداشت و جستجوی مردم به عنوان اغلب به عنوان 700,000 بار در هر سال است. بسیاری از افراد بودند که تماسهای مکرر پایین شد جوان مردان از رنگ. به سختی 10 درصد از آنها یافت می شود درگیر در رفتار مجرمانه.

همزمان با برنامه و یا صرفا اتفاقی این شهر نرخ جرم و جنایت به شدت کاهش یافته است. در واقع, خیابان ضرب و جرح کاهش یافته است به طوری comfortingly که توسعه دهندگان شروع به پیچیدن شاخکهای خود در اطراف فوق العاده, پیر معماری در حال حاضر غیر تهدید کننده هارلم و بسیاری از گردشگران شروع به گرفتن یک قطار است که به عنوان یک اقامت طولانی مدت بود گفت: در MLK روز “تمام این افراد که از اروپا عمل مانند ما یک باغ وحش نوازش.”

“‘توقف و frisk’ نگه می دارد نیویورک امن” شهردار بلومبرگ نوشت: در یک ماه اوت 2013 موضوع از واشنگتن پستدو برابر کردن.

“من اشتباه بود و من متاسفم” او در مورد تبدیل در نوامبر سال 2019 پس تصمیم گرفت به اجرا برای رئيس جمهور. سپس این مارتین لوتر کینگ جونیور بعد از سال 2020: “عذرخواهی خود را بیش از حد دیر شده و در بسیاری از موارد توهین آمیز” برادر ابراهیم Williamson, مادر صهیون می گوید maclean’s. “چرا حذف این سیاست در حالی که شما در واقع در قدرت به جای عذرخواهی برای آن بعد ؟

“آنچه که سیاست گفت: در این بخش از شهر نیویورک بود که اگر من راه رفتن لنکس خیابان حتی با سه درجه کارشناسی ارشد, من یک مظنون. این تاکتیک را در سه یا چهار نسل به زخم التیام یابد.”

حمل و نقل کردن کیسه ها دست به حامیان دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ در مرکزی دستگاه با این نسخهها کار در سن آنتونیو تگزاس در ژانویه. 11, 2020. (علامت فلیکس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در همین تعطیلات مایکل بلومبرگ در Tulsa, Okla.—این سایت از یک نژادپرست قتل عام در سال 1921 که به کشته شدن 200, سیاه شهروندان—اعلام برنامه ریزی برای سرمایه گذاری ما 70 میلیارد دلار در بودجه عمومی به بانکداری مسکن و طرح های کسب و کار به آسانسور آفریقایی-آمریکایی به طبقه متوسط اگر او رئيس جمهور انتخاب شد.

“داستان من خواهد شد بسیار متفاوت است اگر من تا به حال شده سیاه” بلومبرگ می گوید.

“غنا را حمله رعد اسا به صورت سیاه و سفید آرا” hoots از اخبار روزانه.

“روز بلومبرگ اعلام کرد که او در حال اجرا برای رئیس جمهور می گوید:” اهل به نام روت تیم mcdaniels “من رفت و مستقیما به دفتر کار خود در 125 خیابان و من از خود مردم به چه معنا به ما به دلار و سنت؟’ تمام کسانی که مردم او را در زندان چگونه انجام می دهیم؟”

تیم mcdaniels سابق NYPD افسر و روحانی که در حال حاضر سران ضد خشونت در سازمان به نام شکستن زنجیره ای از ذهن خود همان است که در شکایت قبلی که برخی از گردشگران خارجی به نظر می رسد به نظر مردم هارلم به یک گله ای از جانوران اهلی.”من باور دارم که برای آنها بسیار داده می شود بسیار مورد نیاز است” او می گوید: مایکل بلومبرگ سیاسی آرمان. “سیاست های خود دچار مشکل هستند. او نمی گوش دادن به مردم است. او نیویورک را به یک زمین بازی برای ثروتمند. اگر این چیزی است که او می خواهد برای نیویورکی است که آنچه او می خواهد برای کشور؟”

تیم mcdaniels مکث.

“یکی از چیزهایی که من انجام درک,” او می گوید: “او در زمان سیگار کشیدن خارج از ساختمان و نفت سنگین و مبارزات انتخاباتی خود در برابر قند است.”

“این یک زمان برای همه, بحث, بدون, فلیپ” قاضی جودی propounds در یک توقف در میدان بازار در سن آنتونیو.

“من در بقیه زمینه و به من گفت: آمریکا بزرگترین کشور در جهان است و آن را سزاوار عظمت” او همچنان ادامه دارد. “و من در نگاه هر کس دیگری و من گفت:” من نمی بینم عظمت وجود دارد.’ هر کس دیگری در خارج وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از سر و صدا.”

این اتفاق می افتد در یک مغازه خواربار یا مشروب فروشی به نام Viva Villa که دقیقا دو واژه که پس از تفنگدار تمسخر فریاد زد: در سال 1923 به عنوان آنها کمین و ترور فرانسیسکو “Pancho” ویلا مکزیک انقلابی دار, فرهنگی, آیکون, بی شرمانه مهاجم ایالات متحده امریکا و برخی از رابین هود.

پوپولیستی Pancho که چهره نقاشی شده است در کافه دیوار ممکن است تایید شده از مایکل روبنس بلومبرگ (یا هر کس دیگری) داشتن US$60 میلیارد دلار است. اما 100 یا بیشتر دموکرات ها در این تجمع به نظر نمی رسد مشکل این واقعیت است که ثروتمندترین رای-سالک پس از هنری فورد به خوبی ممکن است منجر تیم خود را از banditos آمده نوامبر. “من فکر می کنم او به دست آورده آن را به راه راست و من هیچ مشکلی با افرادی که تجمع ثروت در راه حق” می گوید: سن آنتونیو تاجر به نام Bill Ward. “من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر ثروت است.”

ادامه مطلب: Pete Buttigieg نام تجاری منطقی است و نه الهام بخش—و به نظر می رسد به کار

“من فکر نمی کنم که او قصد بدخواه موافق Derick Monewitz بازدید از ایالت ایلینوی است. “این من را خسته نمی کند که او ثروتمند است. آن من را خسته نمی کند که او خود بودجه. من فکر می کنم او یک نامزد جدی است که در این آن را منفجر. من او را به عنوان یک مشکل حل نه یک ایدئولوگ.”

“مینی مایک بلومبرگ دریافت نمی کند در حزب دموکرات بحث مرحله چون او نمی خواهید به او وحشتناک است مناظره و بلندگو” دمنده بالا در کاخ سفید به وضوح عصبی پست در توییتر در طول این زمان. “اگر او او را در پای صندوق های رای و حتی بیشتر (در صورتی که امکان پذیر است!).”

(مانند خاکستری پرورش در پاهای عقبی آن به برج بیش از یک تهدید ادراک شده به توله اش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تلاش می کند به کوچک مخالفان او بیشتر ترس است. از این رو “کمی” مارکو روبیو در سال 2016 “کمی” آدام شیف در استیضاح و محاکمه در حال حاضر “مینی مایک.” لقب روشن می سازد که چگونه وحشت زده وقت است بلومبرگ نامزدی.)

“من می خواهم به بحث اما من واجد شرایط نیست چرا که من هرگز یک پنی در کمک از کسی. حتی یک ‘بسیار کوچک وام از یک میلیون دلار,” بلومبرگ مشت بازگشت. مترو سری در پاییز بین دو نیویورکی خواهد بود heck از یک نزاع و جدال.

“شما در حال رفتن به یک انتخابات در ماه نوامبر و شما در حال رفتن به نیاز به کسی که می تواند ایستادن پا به پا که می داند وقت و کسی که درک و قدردانی نحوه مدیریت او. من فکر می کنم او تنها کسی بود که می توانید انجام دهید که” قاضی جودی تایید عمیق در قلب تگزاس.

“من فکر نمی کنم ما نیاز به یک انقلاب در این کشور من فکر می کنم این بزرگترین کشور روی زمین است. هر کس می خواهد به اینجا می آیند. هیچ کس درخواست برای خروج دائمی ویزا در خارج از ایالات متحده آمریکا. هر کس می خواهد به اینجا می آیند. که صدا نیست برای من مثل یک کشور که نیاز به یک انقلاب است.”

جان WaRne گیتس شد یک جراحی زغال سنگ و راه آهن بارون که فوق العاده wagers بر اسب مسابقه پوکر—حتی دو قطرات باران کشویی پایین یک پنجره—به او لقب “شرط-یک-میلیون.”

دروازه درگذشت در سال 1911. در حال حاضر می آید شرط-یک-میلیارد بلومبرگ.

“خبر خوب در مورد او این است که او می تواند بلافاصله شروع و در کشور اجرا شود و شما احساس می کنید که شما در دست خوب” سابق شهر نیویورک councilwoman گیل آبجو در حال حاضر قصبه جمهور منهتن می گوید maclean’s. (Brewer یک کنوانسیون نماینده برای Hillary Rodham Clinton 2016.) “او در زمان. او در موضوع. او بسیار داده می شود. او از ترس به نشستن و صحبت به شما. او نمی ذهن شما پرسیدن سوال احمقانه—و او مشق شب خود را.

“به اعتبار خود او می تواند تعادل بودجه است. او ایده های بزرگ در مورد چگونه به بهبود امور است. من فکر می کنم او واقعا فکر می کند که به خاطر او در آن مردم می توانند خود را به سمت بالا در زندگی است.”

“چگونه او برنده mayoralty در وهله اول؟” آبجو خواسته است.

“پول” او snips. “من در حال اجرا بود برای شورای شهر در همان زمان. ما تا به حال داوطلبان, اما شما همیشه شنیده ام که او پرداخت می شود برای دادخواهان به درب به درب. او به ارزش 10 میلیارد دلار ، در حال حاضر او را به ارزش 50 میلیارد دلار اما که نمی تواند به او کمک کند. مردم ممکن است فکر می کنم شما بیش از حد غنی برای کمک کردن به من.’

“آگهی های خود عالی هستند در مقابله با آن است. من فکر می کنم مردم فکر می کنم که شما نیاز به یک هق هق به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن, اما شما لازم نیست. شما نیاز به ایده های. او را در حال حرکت در حال حاضر. اما من فکر می کنم مردم می خواهم به لمس توسط کسی که یک مشکل برای بلومبرگ.”

نزدیک به ریاست جمهوری بیش از هر مرد به وسیله او تا به حال شده است قبل از مایکل بلومبرگ وظیفه باقی می ماند به دور از آسان—مهم نیست که چگونه بسیاری از تبلیغات او می تواند محل در بزرگ انگلیسی پخت. این دیر در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک پرنده در اوایل و اواخر در تاریخ آمریکا به فروش پایین کلید پیام probity خدمات عمومی و حقیقت در حالی که یک مرد در یک برج بالا در خیابان پنجم ساعت و منتظر است.

“چگونه می توانم به شما فکر می کنم مایکل بلومبرگ رسیدگی خواهد از دست دادن؟” گیل آبجو خواسته است در بزرگترین شهرستان در جهان است.

“من نمی دانم” قصبه رئیس جمهور پاسخ. “او هرگز از دست داده است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک پسر قلدر پیشنهاد برای ریاست جمهوری است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد واشنگتن:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر