میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer: دیترویت-منطقه سیستم بیمارستان تقریبا در ظرفیت’

9 دقیقه پیش

و لانسینگ, میشیگان. — رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer شنبه هشدار داد که یک دیترویت-منطقه سیستم بیمارستان شد “تقریبا در ظرفیت” درمان افراد مبتلا به کروناویروس به عنوان دولت stay-در-خانه سفارش لگد به کاهش گسترش یافته است.

فرماندار صحبت کردن در مورد اندازه گیری با WDET-FM با اشاره به بومانت بهداشت که دارای هشت بیمارستان در وین و اوکلند شهرستان ها و توصیف خود را به عنوان میشیگان بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی.

“اجازه دهید بسیار روشن است: Beaumont بهداشتی است که تقریبا در ظرفیت در حال حاضر. ما را دیده اند و نه بدتر از آن هنوز,” او گفت:. “اعداد در حال رفتن به ادامه صعود.”

حدود 1800 نفر تست مثبت در میشیگان برای coronavirus. حدود 73 درصد از موارد — در مورد 1300 — در شهرستان Wayne است که به دیترویت و در مجاورت شهرستان اوکلند. Covid-19 مرگ و میر صعود داشته باشند نه برای حداقل 24.

اوکلند دانشگاه که فرستاده دانش آموزان در خانه ارائه کرده است آن خوابگاه عرصه ها و پارکینگ ها به بومانت به صورت موقت اهداف پزشکی است. رئیس جمهور اورا هرش Pescovitz که یک پزشک است, پیش بینی های محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را تبدیل به غرق. او گفت: اقامت سالن استفاده می شود می تواند برای منزوی کردن مردم است.

Beaumont گفت که مراقبت از نزدیک به 450 بستری بیماران با موارد تایید شده و 185 با نتایج آزمون در حال بررسی است. بیماران منتقل شده به سایر بیمارستان Beaumont اگر یک دارای ظرفیت بیشتر از دیگری و برخی از اتاق عمل در حال تبدیل به واحد مراقبت های ویژه.

“با این حال در سراسر سیستم ما در حال مواجهه با محدودیت ها و نزدیک شدن ظرفیت با ما نیروی انسانی تجهیزات حفاظت شخصی و مکانیکی, هواکش گفت:” افسر ارشد عامل کارولین ویلسون. مدیر عامل شرکت جان روباه گفت: Beaumont است که در “قلمرو ناشناخته” و به زودی نگاه نیاز به هماهنگی مراقبت با دیگر بیمارستان ها و میشیگان در بخش بهداشت و درمان.

Oakland County اجرایی دیوید کولتر گفت: این شهرستان مشغول به کار بود با گارد ملی به طور بالقوه راه اندازی یک تلفن همراه بیمارستان و صحبت کردن به هتل ها و مراکز کنفرانس و کالج ها در مورد مسکن افراد آلوده. بیماران می تواند شامل کسانی است که ممکن است نیاز به جداسازی و قرنطینه اما نه در بیمارستان بستری است.

“ما در حال رفتن به آماده شدن برای بدترین سناریو چرا که می تواند اتفاق می افتد هر چه زودتر به جای بعد,” او گفت:.

Whitmer است منع کارفرمایان از نیاز کارگران به ترک خانه های خود را مگر اینکه لازم برای حفاظت از زندگی و یا انجام حداقل عملیات اساسی در طول بیماری همه گیر. استثنا وجود دارد از جمله فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها, ایستگاه های گاز و رستوران ها ارائه حمل کردن و یا مواد غذایی برای تحویل.

همچنین سهشنبه, دولت بهداشت و خدمات انسانی مدیر رابرت گوردون دستور labs به اولویت بندی نمونه گیری و آزمایش covid-19 و به سرعت گزارش نتایج و مرگ و میر. بیمارستان گفته شد به موقع گزارش خود را تخت و آزمایشگاه تست ظرفیت تجهیزات حفاظت فردی موجودی و تعداد بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی و هواکش.

در Petoskey در شمال میشیگان مورچه شهرستان کلانتر پیت Wallin گفت: نمایندگان را بررسی شکایات مردم در مورد نقض Whitmer فرمان اما “وجود خواهد داشت نه هر گونه بازداشت.” دیگر سازمان های پلیس ارائه شده پیام های مشابه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت مردم بهبود می یابند.

یک پلیس دیترویت dispatcher که گرفتار این ویروس زمانی که او در سفر خارج میشیگان درگذشت دوشنبه. دیترویت شهردار مایک دوگان گفت: 38 سال احساس نمی شد و زمانی که او بازگشت به کار در مارس 16 بعد از یک سفر.

“این بیماری نمی تواند گسترش فرد به فرد اگر ما نه در خارج وجود دارد” Whitmer روز دوشنبه گفت: در شفاعت با مردم به ماندن در خانه.

در ضمن ایران خودرو کارگران گزارش سه شنبه شب که دو عضو کارگران درگذشت از covid-19-بیماری های مرتبط با. یکی مشغول به کار در فیات کرایسلر کارخانه مونتاژ در Kokomo Indiana در حالی که مشغول به کار در فیات کرایسلر گیاه در ارتفاعات استرلینگ مایکل. “این یک تراژدی وحشتناک برای ما تمام UAW خانواده” گفت: UAW جمهور روری قمار در Facebook مجوز های ارسال و.

به طور جداگانه بیش از 280 دیترویت افسران کار در انتظار نتایج آزمایش و یا خود quarantining اگر چه حدود 150 شد و انتظار می رود به بازگشت در پایان هفته دوگان گفت. این بخش در حدود 2200 افسران با توجه به وب سایت خود را.

Meijer است که فروشگاه ها در میشیگان و ویسکانسین اوهایو و ایندیانا, ایلینوی و کنتاکی است ترغیب خریداران به نگه داشتن کیسه های قابل استفاده مجدد در خانه و به جای استفاده از فروشگاه کیف برای نگه داشتن مردم در امن است.

دولت گفت: این دستور دو شرکت در رککفرد در نزدیکی Grand Rapids, برای جلوگیری از تبادل یک “coronavirus مدافع پچ” برای حفاظت از مردم است. پچ شد قیمت $49.99 و یا اگر یک مشتری اقدام به خرید 45 روز عرضه از تکه های دیگر. “به اشتباه” دادستان کل دانا Nessel گفت.

دفتر او در اواخر سهشنبه خواست ساکنان مایل به گزارش نقض Whitmer اقامت-در-خانه بخشنامه به تماس های محلی اجرای قانون است نه دولت “غرق” حمایت از مصرف کننده خط. Nessel گفت: تیم متمرکز شده است سرکوب قیمت-درآوردن و کلاهبرداری مربوط به شیوع ویروس.

افرادی که مطابق با سفارش به ماندن در خانه می تواند 500 دلار جریمه نقدی و/یا 90 روز در زندان بود.

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im