20 دقیقه پیش

توصیف خود را به عنوان “هک کردن” در ESPN تصویر خود را جوان کارفرمایی بیش از آخر هفته, Pittsburgh Steelers مربی مایک Tomlin رفت و در شبکه های صبح روز دوشنبه به روشن شدن هوا.

گفت: “فکر آن را مناسب است که ماسون شد و به درستی دفاع کرد,” Tomlin گفت: “برای اولین بار” که او “به طور کامل پشتیبانی ماسون رودلف” در برابر Myles گرت اتهام که رودلف استفاده نژادی لکه دار کردن در طول یک در میدان کشمکش در ماه نوامبر.

“ما به عنوان یک سازمان به طور کامل پشتیبانی ماسون ال” Tomlin گفت: “و به صورت کاملا صادقانه با شما بودیم و کاملا هک کردن با آنچه که ما شاهد این آخر هفته — و نه به طور خاص از Myles گرت; او شده است در خط است که او را در — اما آنچه نمایش داده شد توسط ESPN و پانل. راه وضعیت نشان داده شد من فکر نمی کنم عادلانه بود به ماسون رودلف و به همین دلیل است که من امروز اینجا هستم.”

یک ESPN مصاحبه با گرت پخش در بخش شنبه و کامل در روز شنبه. آن را به تصویر کشیده گرت در یک نور مثبت است اما آنچه بیشتر (به عنوان Tomlin قرار داده و آن را) “هک کردن” استیلرز شد میزگردی که به دنبال آن است که مورد بحث نیست اعتبار گرت اتهامات اما به جای ارائه یک واکنش به آنها را اگر آنها واقعی بودند.

NFL دو بار گفت: آن را در بر داشت: “هیچ مدرکی” رودلف با استفاده از یک لکه دار کردن در طول Nov. 14 استیلرز از دست دادن در کلیولند. گرت قهوه ای, ستاره های دفاعی پایان به شدت پنجه رودلف در ثانیه پایانی از 21-7 بازی پس از رودلف منتشر شد از یک صفحه نمایش عبور است و ظاهرا پس از آن که گرت معتقد رودلف گفت: لکه دار کردن.

“ما در بررسی با officiating خدمه از جمله این عکس که در بالای بازی و متعاقب آن پس” لیگ سخنگوی برایان مک کارتی گفت: روز شنبه. “هیچ بازیکن در هر دو تیم جلو آمد به می گویند که آنها شنیده ام او را می گویند آن در این زمینه است. نیز وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه بازیکنان گفت: آنها شنیده ام او را می گویند آن را در خود postgame نظرات.”

کل توالی البته اکثر infamously شناخته شده برای گرت به شدت نوسانی رودلف کلاه ایمنی و ضربه رودلف بر سر آن است. گرت متوقف شد برای نهایی شش بازی این فصل برای عمل آن نامیده می شوند نامحدود تعلیق و او دوباره با لیگ هفته گذشته است.

آن را در طول گرت اولیه درخواست تجدید نظر از این تعلیق در ماه نوامبر که او برای اولین بار ادعا رودلف کلمات. هیچ بازیکن در هر دو تیم تایید گرت داستان; بسیاری از حتی آگاه از مشاجره او تا پس از این واقعیت است.

Tomlin قبلا منتشر شده بیانیه ای در روز شنبه که بلافاصله پس از ESPN مصاحبه با گرت پخش. رودلف و نماینده او تیموتی جوان نیز منتشر شد اظهارات قوی در تایید حساب توییتر که رد گرت را ادعا می کند.

Tomlin رفت تا آنجا که به می گویند که او “تلاش” رودلف رو یا مستحق هر مجرمیت در این حادثه. رودلف جریمه شد توسط لیگ.

“شده است وجود دارد بسیاری از منفی اطراف ماسون ال” Tomlin گفت. “او جریمه $50 ، 000 اساسا گرفتن ضرب و شتم. شهرت او شده است مخدوش به دلیل اتهامات هیچ یک از آن تاسیس شد.”

جوانتر نشان داد که او و رودلف بودند به دنبال اقدام قانونی علیه گرت. همیشه یکی به ترویج حرکت و اجتناب از حواس او را پرت Tomlin در ابتدا به نظر می رسید به تلاش برای به است که تدبیر قبل از توبه پذیر است که او را حمایت رودلف اگر او فایل مدنی کت و شلوار.

“من فکر می کنم آن را احتمالا بهترین همه ما بسته کردن و حرکت در, اما من تا به حال که نگرش ماه پیش و آن را نه بیرون,” Tomlin گفت. “بنابراین من انتظار (رودلف) به انجام آنچه مناسب است در نظر حفاظت از نام و شهرت. و من انتظار می رود او را به انجام این کار به شدت — و من نمی سرزنش او.”

سلام استیلرز ملت, دریافت آخرین اخبار در مورد Pittsburgh Steelers اینجا.

کریس Adamski یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de