مایک تایسون بوکس باز گشت واقعی است

این چیزی است که تا سال 2020 نیاز دارد.

بوکس آیکون مایک تایسون باز گشت است و او را مربع با یکی دیگر از فن های مورد علاقه در روی جونز جونیور در هشت دور نمایشگاه کشمکش در کالیفرنیا در ماه سپتامبر.

تایسون, 54, نشده جنگیدند پس از از دست دادن به کوین مک براید در سال 2005 بوده ولی اذیت کردن یک بازگشت به حلقه بعد از گرفتن خود را در شکل فوق العاده ای در ماه های اخیر.

مرتبط با: تایسون نشان می دهد که او هنوز قدرت مجنون

او tantalised طرفداران بوکس با فیلم هایی از او در حال کار کردن ورزشگاه و نشان دادن او هنوز هم حداقل در برخی از سرعت و قدرت و رفت و آمد که تو را دیدم او را تبدیل به جوانترین قهرمان سنگین وزن در تاریخ است.

“در یک زمان من 40 کیلوگرم اضافه وزن من انجام بدی — من انجام کوکائین من بود و به من گفت: ‘خدا را اگر شما می تواند به توقف من که این راه من تغییر تمام زندگی من’ و در نهایت من ازدواج کردم زندگی من شروع به تغییر و شروع کردم به کار کردن” تایسون گفته TMZ ورزشی.

تایسون گفت: علاقه ای به بازگشت به حلقه در اصل موجب شده توسط یک پیشنهاد برای مبارزه با سابق MMA ستاره Bob Sapp قبل از آن کاهش یافت و از طریق او فرود آمد و با جونز جونیور

“من نمی دانم چگونه این اتفاق افتاده است, من بسیار سپاسگزار من زندگی من زندگی قبل از,” او گفت:.

“این رفتن به برای سازمان های خیریه مختلف بنابراین هیچ کس به نگرانی در مورد من غنی و یا حسادت و یا گفتن من انجام این کار را برای پول است. من فقط احساس خوبی از انجام این به این دلیل من می توانم.

“من در شکل بزرگ است اما من قصد دارم برای گرفتن در شرایط بهتر.”

The champ is fighting fit … and still has that look.
media_cameraقهرمان مبارزه با مناسب … و هنوز هم که نگاه کنید.

جونز جونیور, 51, ساخته میراث خود را با تبدیل شدن به تنها بوکسور را برای شروع کار خود را در تاریخ و میان و رفتن را به نفع خود یک عنوان سنگین وزن.

استرالیا طرفداران را به یاد داشته باشید بد بخت سفر به سیدنی برای مبارزه با دنی سبز در سال 2009 که در آن او زدم فقط دو دقیقه به تقلا.

جونز جونیور گفت: sports.ru: “من تا به حال هیچ وجه قصد رفتن به عقب و مبارزه دوباره اما به خاطر مایک تایسون, من موافقت خود را با یک استثنا.

“برای من این فرصتی است که من نمی تواند رد. از همه کسانی که می خواستند برای رفتن به حلقه با او مرا انتخاب کرد. و پس از او بود که چگونه می تواند من می گویم نه؟”

تایسون به نظر می رسد سیگار کشیدن یک مشترک در حالی که امضای قرارداد برای مبارزه در یک ویدیو ارسال شده توسط جونز جونیور به Instagram. “خیلی ممنون” تایسون گفت.

Mike Tyson shows off his signature.
media_cameraمایک تایسون نشان می دهد امضای خود را.

برخی در بوکس جامعه — از جمله سابق قهرمان ریکی هاتون — ابراز نگرانی در مورد تایسون مبارزه در چنین سن پیشرفته و جونز جونیور — که تنها بازنشسته در سال 2018 — مبارزه خوب گذشته خود را با استفاده از تاریخ.

مرتبط: چگونه تایسون bounced بازگشت از دست دادن آن همه

اما گزارش های اولیه نشان می دهد که مبارزه در حال نزدیک شدن به با خیال راحت با رزمندگان به احتمال زیاد به پوشیدن بزرگتر دستکش است که محدود کردن آسیب آنها می توانید انجام دهید.

“آنها در حال رفتن به سعی کنید برای کوس” بوکس کاتب کوین یولا گزارش شده است.

اما آنها را نمی توان با پوشیدن روسری.

Mike Tyson has undergone a stunning body transformation.
media_cameraمایک تایسون دستخوش خیره کننده بدن تغییر و تحول است.

مبارزه است که برگزار می شود در تاریخ 13 سپتامبر (AET) و در حالی که یک بار اعلام نشده است, آن را تقریبا به طور قطع بود یک شنبه شب در ما که به معنی پنج شنبه ناهار مشاهده در استرالیا.

عزت بهداشت ورزشی پارک در کرسن سیتی لس آنجلس — زمان خانه فوتبال لس آنجلس گلکسی و بسیاری از سایت های معروف بوکس حملات — است محل.

هر دو جنگنده ملاقات با ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون از طریق چت تصویری به تازگی برای ترخیص کالا به رقابت بپردازند.

“در این داور را باید از این قدرت برای متوقف کردن مبارزه اگر آن strays در خارج از مرزهای یک رقابت بوکس نمایشگاه” CSAC گفت: آسمان ورزشی.

“آقای تایسون و آقای جونز جونیور را به ارائه تمام CSAC آزمایشات پزشکی برای مبارزان بیش از 40 عنوان CSAC اضطراری مقرراتی که قرار داده شده است در محل به سرعت گسترش COVID-19.”

جزئیات چه مقدار از آن هزینه خواهد شد برای خرید این pay-per-view آن را منتشر نکرده اند. طرفداران اجازه خواهد داشت در می ایستد. تایسون باز کرده است به عنوان شرط بندی های مورد علاقه.

Roy Jones Junior. Picture: Sam Mooy
media_cameraروی جونز جونیور. عکس: سام Mooy

وجود دارد در حال حاضر شده است یک مبارزه اعلام کرد برای undercard و آن را به یک خنده.

سابق NBA گارد Nate Robinson — که معروف برنده dunk contest سه بار با وجود تنها ایستاده 175cm قد بلند — رفتن به جعبه یوتیوب ستاره جیک پل.

رابینسون هرگز تا به حال یک مقام مبارزه در حالی که پل تنها تفرج در undercard از برادر بزرگتر خود logan’s تقلا در برابر همکار YouTuber KSI در ماه اوت سال 2018 است.

جیک پل برنده مبارزه خود را در برابر Deji Olatunji از طریق دور پنجم TKO.

“من می خواستم به نشان می دهد که من یک ورزشکار کلاس جهانی” رابینسون گفت: ورزشی. “من بازی های فوتبال, بازی های برگزار شده در NBA برای 11 سال و من بسیار هیجان زده هستم برای این سرمایه گذاری در ورزش بوکس. جیک پل می دود.”

جیک پل: “اشتباه نکنید در سپتامبر 12, Nate دیدار خواهد کرد بوم زود است.”

یولا گزارش وجود دارد به احتمال زیاد بوکسور در برابر جنگنده MMA حملات بر روی کارت بیش از حد.

داستان از نوار

مایک تایسون

سن: 54 ارتفاع 178cm وزن: 99kg

بوکس رکورد: 50 برنده (44 کوس) شش شکست

آخرین مبارزه: ماه ژوئن سال 2005 v کوین مک براید

روی جونز جونیور

سن: 51 قد: 180 سانتی متر وزن: 88kg

بوکس ثبت: 66 برنده (47 کوس) نه شکست

آخرین مبارزه: فوریه 2018 v اسکات Sigmon

در اصل منتشر تایسون قابل توجه چرخش کامل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de