زمانی که اکونومیست تیم نش شروع به موعظه مزایای مسئول سرمایه گذاری بیش از یک دهه پیش بود, او دارای برچسب “درخت مخفی” خود را به ظاهر افراطی استراتژی از قرار دادن پول در شرکت های که انجام کارهای خوب برای مردم و سیاره.

امروز نش انداز پشتیبانی می شوند توسط برخی از امور مالی جهانی صنعت برتر بازیکنان از جمله کانادا متولد شده بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی و لری خبرچین, مدیر عامل شرکت BlackRock, Inc., بزرگترین asset manager. کارنی برای اولین بار پرچم خطرات تغییرات آب و هوا مطرح شده به سیستم مالی در سال 2015 و تأکید آن به عنوان یک موضوع مهم در اخیر مجمع جهانی اقتصاد رویداد در داووس سوئیس ظاهر می شود به سمت با فعال گرتا Thunberg در ادامه جنگ لفظی با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر دولت را از این سیاره است.

در بلکراک که مدیریت درباره ما 7 تریلیون دارایی فینک گفت: مدیران خود سالانه نامه که خود شرکت خواهد “محل پایداری در مرکز [آن] رویکرد سرمایه گذاری” و این تعداد به 150 نفر از آن تبادل وجوه معامله (ETFs) پوشش محیط زیست, اجتماعی و حکومت (ESG) تم بیش از چند سال آینده “به طوری که مشتریان دارای انتخاب بیشتر برای چگونه برای سرمایه گذاری پول خود را.”

نش مستقل سرمایه گذاری مربی خوب سرمایه گذاری در تورنتو خواستار آن را “یک پیروزی در هر دو اخلاقی و مالی” برای سرمایه گذاران و شرکت های بزرگ—نه به ذکر است اعتبار خود را طولانی-برگزار views.

دفعات بازدید: در اینجا به همین دلیل سرمایه گذاری در شروع سال بسیار مهم است

BlackRock است که در میان یک لیست در حال رشد از شرکت های سرمایه گذاری خود را تقویت ESG صندوق ارائه شده به جامعه به نظر می رسد برای بیدار شدن از خواب به اثرات رویدادهای شدید آب و هوا از جمله بوش آتش سوزی ویرانگر استرالیا پلاستیک ستون در اقیانوس ها و پیامدهای #MeToo جنبش در محل کار در سراسر جهان. بیشتر شرکت ها تعهد به تمیز کردن خود را ESG عمل می کند و سرمایه گذاری در جامعه است مسابقه به بسته تا عملکرد خود را به یک لیست در حال رشد از صندوق محصولات و ETFs (که سبد اوراق بهادار مانند وجوه متقابل اما تجارت مانند سهام و هزینه های پایین تر) در بخش, برای دیدار با تقاضا از لحاظ اجتماعی آگاه هزاره نسل به عنوان ارزش خالص خود را رشد می کند.

وجود دارد در حال حاضر ده ها تن از ETFs و صندوق های متقابل در بازار است که به سرمایه گذاران دسترسی به شرکت های سراسر طیف گسترده ای از بخش های کاری خود را برای بهبود ESG عملکرد از بانک ها و شرکت های بیمه به استخراج منابع شرکت و همچنین به عنوان کسانی که با تمرکز بر تم خاص مانند آب تمیز, تکنولوژی و تنوع جنسیتی. در حالی که این محصولات وجود دارد و سرمایه گذار علاقه آهسته بوده است به دنبال تا همین اواخر.

یکی از قدیمی ترین ETFs در تورنتو بورس است iShares Jantzi اجتماعی ETF صفحه اول (دارای صدای تیک تیک XEN) که در سال 2007 راه اندازی شد. XEN دارایی های تحت مدیریت hovered حدود 30 میلیون دلار برای حدود یک دهه قبل تقریبا quintupling در دارایی های بیش از دو سال گذشته به بیش از $178 میلیون بانک ملی از کانادا تحلیلگران اشاره در گزارش اخیر. “با وجود این چاشنی طبیعت buzzword, ESG هنوز به صفحه نمایش گسترده مردمی بهره اما امواج ناگهانی از توسعه در این بخش شد کاملا قابل توجه در سال 2019 به طور بالقوه زنگ شیفت آمده است” در این گزارش آمده.

اخیر RBC جهانی مدیریت دارایی مطالعه نشان می دهد حدود سه چهارم از کانادایی ها معتقدند مسئول پرتفوی سرمایه گذاری “راه آینده است.” بیشتر چه, 81 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند این سرمایه گذاری ارائه می دهند و یا همان بهتر بازده بازار از سرمایه گذاری سنتی. این نتایج به درک که مسئول سرمایه گذاری به معنای به خطر انداختن گرداند. در واقع بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد مخالف از جمله بارها ذکر شده 2015 گزارش توسط دانشگاه آکسفورد و اسلیمی همکاران که به بررسی 200 مطالعات در این زمینه و به این نتیجه رسیدند که 80 درصد نشان می دهد “محتاطانه شیوه های پایداری تاثیر مثبت بر عملکرد سرمایه گذاری.” که گفت: عملکرد بازار از ESG بودجه برابر بیشتر از آنهایی که سنتی تا حد زیادی متفاوت است بسته به زمان اندازه گیری و ESG محصول.

دفعات بازدید: آن را ترسناک جهان, اما برای سرمایه گذاران ترس می تواند خطرناک احساسات

شرکت با قوی تر ESG عملکرد اغلب جذاب تر چرا که آنها گرفته ایم گام برای کاهش انرژی و ضایعات آدرس تنوع و شمول و بیشتر در جوامع خود است که باعث می شود آنها را کمتر خطرناک در چشم سرمایه گذاران. Millennials نیز کشیده شده به کسانی که فعال شرکت ها دیده می شود به انجام خوب برای محیط زیست و جامعه است. یک مطالعه اخیر از موسسه مورگان استنلی برای پایدار سرمایه گذاری را نشان می دهد 67 درصد از millennials شرکت در حداقل یک پایدار سرمایه گذاری فعالیت هایی مانند سرمایه گذاری در شرکت ها و یا کمک های مالی است که هدف خاص ESG نتایج در مقابل 52 درصد از جمعیت عمومی است. یک نظرسنجی جهانی منتشر شده توسط deVere گروه مالی جهانی مشاوره شرکت که مقر آن در امارات متحده عربی نشان می دهد که 77 درصد از millennials استناد ESG سرمایه گذاری خود را به عنوان اولویت سرمایه گذاری که در مقایسه با 10 درصد که ذکر شده در پیش بینی بازده به عنوان مهم ترین و هفت درصد است که با اشاره به عملکرد گذشته است.

متی ردینگ و 30 تورنتو روشن سرمایه گذاری خود را به ESG بودجه پنج سال پیش پس از دادن بیشتر فکر کردم به جایی که پول خود را رفتن. “من به دنبال سرمایه گذاری در یک مجموعه که بیشتر همسان من اخلاقی و ارزشهای سیاسی می گوید:” ردینگ که با این نسخهها کار در یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا ترویج حقوق بشر است. پول خود را در RBC چشم انداز بودجه ای که از نظر اجتماعی مسئول صندوق ارائه شده توسط RBC کانادا بزرگترین بانک.

ردینگ می گوید او بیشتر در مورد که در آن پول خود را می رود از چه مقدار از آن رشد می کند. “برای من عملکرد نیست مهم ترین عامل در این تصمیم گیری [را به عهده سرمایه گذار],” او می گوید. “این مطلب در مورد ارسال یک بازار سیگنال است که کسب و کار است که ارزش سود بر مردم و محیط زیست در دراز مدت در حال رفتن به از دست دادن” می افزاید: ردینگ که توصیف خود را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت. “من قطعا آگاه باشید که من به طور بالقوه می تواند افزایش بازده با داشتن کمتر scruples در مورد که در آن من جای پول من اما این است که کمتر برای من مهم تر از دانستن من هنوز فعال تداوم ناعادلانه سیستم.”

وجود دارد بحث شدید در اطراف آنچه باید دارای برچسب ESG. برخی از وجوه مانند XEN به عنوان مثال شامل انرژی نام تا زمانی که این شرکت به نظر می رسد خود را بهبود ESG عملکرد. دیگران مانند افق جهانی پایداری رهبران شاخص ETF (ETHI) حذف سوخت های فسیلی شرکت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در تنباکو اسلحه و قمار.

(لارس Hagberg/CP)

“وجود دارد inclusionary و انحصاری به روش مسئول سرمایه گذاری می گوید:” Dustyn Lanz, مدیر عامل شرکت تورنتو مبتنی بر سرمایه گذاری مسئول انجمن. “انحصاری استراتژی تمایل به محور ارزش های شخصی در حالی که inclusionary استراتژی همه چیز در مورد قیمت گذاری ESG خطرات و فرصت ها ،

این ETHI صندوق که شامل شرکت هایی مانند اپل و ویزا بازگشت 32.7 درصد در سال 2019 در مقابل 31.5 درصد برای شاخص S&P 500 در مجموع بازگشت شاخص کمک به اثبات این نکته است که ESG سرمایه گذاری می تواند ضرب و شتم خود را محک می گوید: افق کانادا مدیر عامل شرکت استیو هاوکینز. پس از آن راه اندازی شد در ماه نوامبر سال 2018 به ETHI رشد کرده است از 5 میلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت به حدود 21.2 میلیون. که هنوز کسری از $2.1 میلیارد دلار برگزار شد و در آن گل سرسبد افق S&P/TSX 60 Index ETF.

“مقدار پول ما مطرح شده تا به امروز است که بازتابی از یک بازار خرده فروشی هنوز در اوایل روز از ESG سرمایه گذاری—و ما این را به عنوان یک رشد بلند مدت فرصت” هاوکینز می گوید. “همانطور که ما کار به برطرف کردن اسطوره ها در مورد مسئول سرمایه گذاری بازده بیش از زمان انتظار ما از سرمایه گذاران خرده فروشی را نگاه بهتر گزینه های سرمایه گذاری برای نمونه کارها خود را و این سیاره از جمله انتخاب ETHI.” این است که اعتماد به نفس هاوکینز می افزاید که در افق برنامه ریزی برای گسترش صف خود را از مسئول ETFs در این سال است.

این سردرگمی بیش از آنچه که به عنوان یک مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری شده است برگزاری بخش پشت هاوکینز می گوید. “وجود دارد هیچ روشن تمايز چه این شرایط چگونه مردم آنها را تفسیر,” او می گوید و می خواهد تنظیم کننده به مرحله و ارائه برخی از راهنمایی برای صنعت مالی و سرمایه گذاران.

تورنتو-بر اساس تکامل بودجه Group Inc. هنوز به راه اندازی خالص-بازی بازی های ETF به جای امید بستن به فروش موضوعی ETFs با ESG خم. این شامل تکامل Cyber Security صندوق شاخص (CYBR) یک بازی خوب اداره شرکت به عنوان شرکت های حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی و تکامل خودرو نوآوری صندوق شاخص (اتومبیل) یک شرط بندی بر روی وسیله نقلیه الکتریکی (EV) سازندگان و EV زنجیره تامین در اقتصاد کم کربن. CYBR یکی از محبوب تر تکامل ETFs با دارایی بیش از $78 میلیون در حالی که ماشین تا به حال کمتر کشش در حدود 11 میلیون نفر است. در ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که برنامه های خود را به نزدیک خود او ETF برگزار آمریکای شمالی شرکت هایی که نشان داد تعهد به تنوع جنسیتی اما تا به حال تنها انباشته $4.3 میلیون دلار دارایی های تحت مدیریت.

تکامل مدیر عامل راج لالا می گوید که او نیاز به رشد بیشتری در ESG صندوق دارایی های قبل از راه اندازی گسترده تر صندوق. در حالی که سرمایه گذاران باید نیت خوب در اطراف مسئول سرمایه گذاری وجود دارد به اندازه کافی وانت در عین حال در نظر او. “من می دانم که هر کس معتقد است که در آن. من می دانم که هر کس معتقد است که ما باید محیط زیست, اجتماعی و حکومت و چالش های آنها می خواهند به حمایت از آن. . . و بسیاری از سازمان های بزرگ [اقدام هستند] اما من هنوز هم دیده می شود نیست این رشته گره خورده است از این که برای مردم قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را و باز کردن کیف پول خود را به سرمایه گذاری در آن است.”

لالا معتقد است که این تغییر اتفاق خواهد افتاد در سال های آینده به عنوان ESG-آگاهانه وای پور بیشتر به بازارهای, هر دو از خود افزایش جریان درآمد و ثروت گذشت از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. “همانطور که ما از طریق بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ بیش از 10 تا 15 سال پس از آن من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن برخی از رشد قوی و تقاضا در ESG قیمومت” لاله می گوید. “نسل هزاره است بسیار متفاوت تر از پدر و مادر خود را. آنها می خواهند سرمایه گذاری های خود را به می گویند چیزی برای آنها . . . آنها می خواهند را به یک موضع با نمونه کارها خود را.”

در ضمن این بخش همچنان به حرارت بالا. در پایان ژانویه BMO مدیریت دارایی راه اندازی هفت جدید مسئولیت اجتماعی ETFs با Wealthsimple تورنتو-بر اساس robo-مشاور و مدیر پول, اعلام روز بعد آن را دنبال کت و شلوار با آن دو ESG ETFs.

برای millennials ساخت ESG سرمایه گذاری بازی خوب سرمایه گذاری را نش توصیه آنها شروع به فکر کردن در مورد آنچه که آنها می خواهند به سرمایه گذاری بر اساس ارزش ها و اعتقادات. “فکر می کنم در مورد که در آن شما رسم خط از یک پایداری دیدگاه” او می گوید: “از جمله شرکت های که در حال یک” نه.” “سرمایه گذاران نیز باید نگاهی به لیست کامل از شرکت در این صندوق برای دیدن اگر هر گونه شرکت ها آنها را قبول ندارند با گنجانده شده است. در نهایت “پرسیدن سوالات دشوار” نش می گوید.

سرمایه گذاران همچنین نباید نگران بودن به نام درخت huggers. امروز سرمایه گذاری جهان, این یک تعریف.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “پول برای شما کار می کنند—و این سیاره است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im