هتل ها مسئول بسیاری از خوشمزه دروغ است که گرفته شده است در سراسر جهان.

این سالاد والدورف (شگفت انگیزی خوب دسته کوچک موسیقی جاز از مرغ و انگور و کرفس و گردو و سیب) برای اولین بار ایجاد شد در شهر نیویورک والدورف آستوریا در سال 1896. که در همان هتل نیز با اعتبار اختراع تخم مرغ بندیکت, red velvet cake, و هزار جزیره, سس … کاملا آشپزی میراث.

معروف سالاد والدورف.

سنگاپور زنجیر کوکتل شد خواب توسط یک متصدی بار در سال 1913 در هتل رافلز در سنگاپور است. چند سال بعد Piña Colada اختراع شد در کریب هیلتون در سن ژوئن در سال 1954.

همچنین نگاه کنید به:

• 99 هایی را که ذهن خود را منفجر

Raffles Hotel in Singapore, famous for its iconic Singapore Sling, has introduced a new drink to celebrate 125 years since its opening. The Long Bar has created a new champagne sling, the 1887' inspired by its legendary Singapore Sling, with a base of the hotel's limited-edition Billecart-Salmon Brut R serve Champagne. The 1887 is a subtle twist on the traditional sling. The recipe for this high precision cocktail is a closely guarded secret, but its creator, Randolf Velasco, reveals that Gordons Gin, Cointreau and essence of orange, lemon and lime all play a key role. For Escape travel news. Picture: Supplied

هتل رافلز اختراع سنگاپور رسن (آنها ایجاد یک نسخه با شامپاین و تاب برای کوکتل سالگرد).

چرا ما گفتن شما این همه ؟

چون ما فقط تصادفا خوشمزه قطعه از اطلاعات است که ممکن است این عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی در انزوا درست است که کمی بیشتر زیاده.

ظاهرا یکجور دوربین عکاسی ایجاد شده در آشپزخانه آمریکایی هتل – و از شانس ما, آنها هستند, های اصلی دستور العمل است که آنها هنوز هم در حال پخت امروز.

هرگز به ذهن کالری … این عید پاک! همه شرط هستند ،

چگونه می توانم آنها را به این ادعا به شهرت ؟ با توجه به وب سایت هیلتون پالمر خانه, هتل, اولین اشاره به “یکجور دوربین عکاسی” در امریکا به نظر می رسد در فروشگاه Sears Roebuck منتشر شده در شیکاگو در سال 1898.

به طور خاص در جهت برتا پالمر به خدمت در کلمبیایی نمایشگاه نمایشگاه جهانی در سال 1893 به یکجور دوربین عکاسی ایجاد شد در پالمر خانه و آشپزخانه در اواخر قرن 19.

دستور زیر نیز بیش از یک قرن و دقیق یکی از همان استفاده می شود برای یکجور دوربین عکاسی خدمت در پالمر خانه هیلتون امروز. آن باقی مانده است یکی از هتل محبوب ترین ظروف.

اصلی پالمر خانه دستور کیک شکلاتی

The brownie created at the Palmer House Hotel for the World Fair.

یکجور دوربین عکاسی ایجاد شده در پالمر خانه هتل برای نمایشگاه جهانی … گردو/مربا زردآلو شکوه برنده است.

مواد لازم:

14oz. نیمه شیرین شکلات

1lb کره

12 اونس. شکر دانه ریز

4oz. آرد

8 تخم مرغ

12 اونس. گردو خرد شده

عصاره وانیل

* و برای لعاب

1 فنجان زردآلو حفظ (جام جم)

1 قاشق چایخوری ژلاتین unflavoured

روش:

1. فر قبلا گرم به 300 درجه است.

2. ذوب شکلات و کره را در یک دیگ بخار دو. مخلوط شکر و آرد را با هم در یک کاسه است. ترکیب شکلات و آرد مخلوط. هم بزنید و 4 تا 5 دقیقه. اضافه کردن تخم مرغ و مخلوط کردن ادامه.

3. پور مخلوط را در یک 9×12 ورق پخت. نم نم گردو در بالا فشار پایین کمی به مخلوط خود را با دست. پخت 30-40 دقیقه.

4. کیک های شکلاتی هستند انجام می شود که لبه ها شروع به ترد و افزایش یافته است حدود 1/4 اینچ.

توجه داشته باشید: هنگامی که یکجور دوربین عکاسی است که به درستی پخته آن باقی خواهد ماند “چسبناک” با یک خلال دندان را در وسط با توجه به غنای مخلوط.

لعاب: با هم مخلوط 1 فنجان آب 1 فنجان زردآلو مربا و 1 قاشق چایخوری. unflavoured ژلاتین را در ظرف سس. کاملا مخلوط کنید و به جوش آورد برای دو دقیقه. برس داغ لعاب روی کیک های شکلاتی در حالی که هنوز گرم است.

همچنین ببینید: من خورده ام اما این است که شماره 1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im